Lucky 7


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Lucky 7
Cechy Lucky 7
 • Producent BetSoft
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 1
 • Bębny 3
 • Min. wartość żetonu 0.02
 • Maks. wartość żetonu 5
 • Procent zwrotu (RTP) 97%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Nie

Lucky 7 – darmowy automat do gry

Gracze z całego świata uwielbiają automaty online przypominające tradycyjnego jednorękiego bandytę, który dawniej powszechnie występował np. w barach, czy pubach. Deweloper odpowiedzialny za Lucky 7 online, czyli BetSoft Games poszedł o krok dalej i stworzył grę, która naprawdę wiernie imituje dawne maszyny wrzutowe. Takie efekt udało się osiągnąć przez:

 • Najprostszy układ bębnów i rzędów, czyli 3×1.
 • Oparcie symboli głównie o owoce.
 • Oprawa graficzna przedstawiająca jednorękiego bandytę.
 • Dźwięki ograniczone do minimum.

Jeśli tylko masz ochotę wrócić do dawnych latach i zagrać w jednorękiego bandytę Lucky 7 za darmo, to dobrze trafiłeś! Na naszej stronie możesz zagrać bez żadnych kosztów, a nawet bez konieczności rejestracji, czy logowania. Świetna zabawa jest tu praktycznie gwarantowana, a w dodatku gra demo nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Naturalnie kasyna internetowe umożliwiają też zagranie w Lucky 7 na prawdziwe pieniądze.

Kluczowe informacje na temat Lucky 7

BetSoft Games zaimplementował w tę klasyczną grę 1 rząd oraz 3 bębny. Co zrozumiałe w grze pojawia się więc tylko jedna linia wygrywająca (wyjątkiem są wiśnie – wystarczy tylko jeden ich symbol na jakimkolwiek bębnie, aby otrzymać nagrodę). Na pojedynczy obrót wykorzystać można od jednej do trzech monet. Lucky 7 Automat nie zawiera żadnych znaków specjalnych, takich jak dziki symbol, czy też wild. Mimo tego RTP wynosi aż 97%. To powyżej przyjętych standardów na rynku, co działa tylko na korzyść gracza. Podczas rozgrywki Lucky 7 bez rejestracji statystyczne szanse na osiągnięcie wygranej są bowiem znaczne.

W Lucky 7 demo można grać na telefonach, ponieważ ten tytuł działa w wersji przeglądarkowej. Nie ma co jednak oczekiwać innych funkcji, w tym darmowych spinów, re-spinów, trybu gry wieloosobowej, a tym bardziej progresywnego jackpota. W zamian zyskuje się niezwykle prostą i dynamiczną rozgrywkę.

Bonusy dostępne w grze Lucky 7

W pierwszych automatach, czyli popularnych jednorękich bandytach nie występowały żadne bonusy. Po prostu gracz wrzucał monetę do maszyny, następnie poruszał dźwignię i oczekiwał na to, co przyniesie mu los. Lucky 7 gra działa bardzo podobnie, ponieważ nie ma tu ani jednej opcji bonusowej. Różnica polega w zasadzie tylko na tym, że zamiast pociągnięcia dźwigni trzeba tu kliknąć odpowiedni przycisk.

Reguły gry Lucky 7 slot

Ekran Lucky 7 bez depozytu przedstawia rząd dawnych automatów wrzutowych. Pośrodku znajduje się jeden z nich i to na nim przebiega cała rozgrywka. Trzeba przyznać, że to dość oryginalne podejście. Co istotne gra jest całkiem ładna, a kompozycja spójna. Proste dźwięki, migające symbole i czerwone tło pozwalają poczuć się tak, jakby przebywało się w którymś, z mini-kasyn z lat 90’ zeszłego wieku.

Obsługa Lucky 7 automat do gry jest prosta, wystarczy tylko zrozumieć funkcję kilku przycisków. Zostało to opisane w tabeli poniżej.

Przycisk Funkcja
Pay Table Pokazuje instrukcje do gry zapewniane przez twórców, w tym tabelę wypłat. Powinno się go kliknąć, jeszcze przed pierwszym uruchomieniem spinów.
Bet One Tym przyciskiem ustala się, czy rozgrywka ma się toczyć za jedną, dwie, czy też trzy monety.
Spin Reels Z tego przycisku korzysta się najczęściej, gdyż uruchamia się nim kręcenie.
Max Bet Wciśnięcie tego przycisku powoduje grę po maksymalnej stawce.
Change View Klikając w ten przycisk, zmienia się perspektywę patrzenia na slot.
Full Screen Przycisk, przez który uruchamia się w grę w trybie pełnoekranowym.
Dźwignia Chcąc uruchomić spin, można nie tylko wybrać „Spin Reels”, ale także kliknąć czarną dźwignię. Znajduje się ona po prawej stronie automatu.

W Lucky 7 bez logowania ukazują się wyłącznie klasyczne i dobrze znane symbole. Najniższą wartość przedstawiają wiśnie oraz napisy „BAR”. Więcej można zaś ugrać, jeśli trafi się na kombinacje siódemek. Te występują tu w dwóch wariantach. Wylosować można bowiem małe siódemki na niebieskim tle lub też duże czerwone siódemki, których wartość jest najwyższa. Kombinacje wygrywające zawsze składają się z trzech symboli.