Mega Joker


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Mega Joker
Cechy Mega Joker
 • Producent NetEnt
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 5
 • Bębny 3
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Mega Joker – Slot Online

Mega Joker od Novomatic to jest napewno to, na co czekaliście. Jest to wyjątkowa owocówka, dlaczego jest wyjątkowa? Zaraz wszystko stanie się jasne. Mega Joker to gra online, w której mamy aż 40 zwycięskich linii! Jak na grę z owocami i postacią jokera wplecioną w tematykę owocową jest to naprawdę imponująca ilość linii. Przeważnie tego typu gry są nudne, a tutaj nie można się nudzić, mając do dyspozycji aż 40 linii.

Nawigacja w Mega Joker oczywiście skupia się wokół dolnego panelu, dzięki któremu możemy decydować jakie stawki chcemy obstawiać itd.

Sam Joker również nie jest tak często spotykany w grze, w której dominują owoce. Mamy więc tu na pewno do czynienia z grą, która jest wyjątkowa.

Pozostaje więc tylko sprawdzić samemu co to za gra Mega Joker. U nas możesz zrobić to za darmo i bez zbędnych kroków w postaci rejestracji czy wpłacania jakichkolwiek środków.

Mega Joker automat – główne funkcje

Mega Joker to slotowa gra online, w której mamy 5 walców oraz jak już wcześniej zostało wspomniane aż 40 zwycięskich linii. Jeżeli chodzi natomiast o oprawę graficzną, to możemy powiedzieć jedynie tyle, że nie odbiega od standardu tego typu gier. Nie ma tutaj żadnych zbędnych elementów i wszystko jest wyraźne. Mega Joker to owocówka, więc taka oprawa graficzna nie razi w żaden sposób w oczy gracza. Symbole są łatwe do rozpoznania i w tej kwestii nie ma do czego się przyczepić.

Nawigacja w Mega Joker jest bardzo prosta. Na samym dole mamy możliwość ustalenia zakładu oraz ilości zwycięskich linii, jakie chcemy obstawić, jednym słowem znajduje się tam wszystko, co nas interesuje. Na samym dole z prawej strony widzimy przycisk start, który rozpoczyna naszą rozgrywkę. Z lewej strony natomiast znajduje się przycisk autoplay, jeśli znudzi nas klikanie w przycisk start, to ten zielony pomocnik umożliwi nam automatyczną grę. Mamy też przycisk paytables, który jest pomocny w przypadku, gdy chcemy sprawdzić wygrywające kombinacje symboli. Oczywiście na samym środku mamy ilość linii, jakie obstawiamy, środki obstawione na pojedynczą linię oraz ogólną wartość naszego zakładu. Wszystko jest proste i klarowne.

Jakie symbole ma Mega Joker?

Wiemy już, jak wygląda szata graficzna oraz wiemy jak się nawigować po Mega Joker? Czas więc na poznanie zwycięskich kombinacji. Załóżmy więc, że obstawiamy 40 linii, po 0,01 kredytu przypadające na pojedynczą linię.

 • Po wylosowaniu 3, 4 lub 5 gwiazdek możemy liczyć na największą wygraną, w przypadku naszego zakładu za 3 te symbole scatter możemy otrzymać 0,96 kredytów, za 4 gwiazdki jest to 4,80, a za 5 gwiazdek dostajemy 96 kredytów.
 • Kolejnym ciekawym symbolem jest joker, który zastępuje brakujące nam na linii symbole poza symbolem scatter. Ponadto sam w sobie jest symbolem dającym nam możliwość wygranej. Po wylosowaniu 3, 4 lub 5 tych symboli otrzymujemy 0,40, 2,00 lub 20 kredytów.
 • Mamy również symbole zwane siódemkami. Za wylosowanie 3, 4 lub 5 otrzymujemy 0,20, 0,80 lub 4 kredyty.
 • Truskawki oraz gruszki w ilości 3, 4, 5 na linii dają nam 0,20, 0,60 lub 2,40.
 • 3, 4, 5 arbuzów lub truskawek to wygrana w wysokości 0,08, 0,40 lub 1,60
 • Ostatnia grupa symboli to pomarańcze, cytryny, wiśnie oraz śliwki. Kolejno za 3,4 lub 5 symboli otrzymujemy 0,04, 0,20 lub 1 kredyt

Co zrobić, żeby wygrać? Zdecydować się na grę na różnej ilości linii. Jak zobaczymy, że nie możemy nic zyskać na maksymalnej ilości linii, obniżmy trochę ich ilość. Pozwoli nam to zaoszczędzić trochę środków i przeczekać przegraną passę.

Zagraj i spróbuj za darmo gry na 40 liniach. Zobaczysz, jakie to proste, kiedy możesz zbierać symbole na  takiej ilości linii

Owoce i Joker – warto spróbować!

Jak więc wszyscy widzimy, Mega Joker to owocówka warta grzechu. Na pewno nie będziemy się w niej nudzić, a RTP na poziomie 96% zadba o to, żebyśmy tak szybko nie stracili wszystkich środków. Plusami tej gry są z pewnością dostępne dla nas linie oraz istnienie symbolu scatter, który pozwala uzyskać naprawdę duże wygrane. Niestety, oprócz symbolu Scatter Mega Joker nie posiada wielu bonusów, jest to z pewnością duży minus. Spróbuj jednak przekonać się na własnej skórze, może ta darmowa gra slotowa jest właśnie tym, czego szukasz. Spróbuj więc zagrać w nią u nas, całkowicie za darmo i bez rejestrowania się czy podawania szczegółów twojej karty kredytowej. Nie wymagamy żadnych płatności, ciesz się maszynami slotowymi za darmo!