White Rabbit


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
White Rabbit
Cechy White Rabbit
 • Producent Big Time Gaming
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 248
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.1
 • Maks. wartość żetonu 20
 • Procent zwrotu (RTP) 97.72%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

White Rabbit slot online

White Rabbit, automat do gry, to kapitalna propozycja prosto ze stajni studia Big Time Gaming. To bez wątpienia jeden z najbardziej nowoczesnych, fascynujących i grywalnych slotów na całym obecnym rynku gier hazardowych online. White Rabbit już od najwcześniejszych chwil rozgrywki urzeka gracza wspaniałą szatą graficzną z licznymi efektami i animacjami, a potem jest już tylko lepiej. Slot White Rabbit online to przedstawiciel nowoczesnej generacji automatów, które wykorzystują intratny system Megaways. W slocie gracz napotka także liczne funkcje bonusowe, często o nader interesującej mechanice, wysokie wypłaty za symbole, a także rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie.

Głównym bohaterem slotu od Big Time Gaming jest tytułowy Biały Królik. Występują tutaj jednak też liczne inne postacie fabularne, a każda z nich stanowi integralny element pasjonującej rozgrywki. Wszystko to sprawia, że znakomitym sposobem na spędzenie czasu jest nawet gra w ramach dostępnej dla naszej czytelników wersji slotu White Rabbit za darmo. Można jednak zakładać, że po przetestowaniu tej efektownej produkcji w grze demonstracyjnej sporo użytkowników zechce zagrać na pieniądze.

W takim wypadku doświadczenie nabyte w darmowej grze w White Rabbit bez rejestracji okaże się potężnym ułatwieniem, znacząco zwiększając szanse gracza na zyskiwanie nagród w tym slocie. Do gry hazardowe demo w White Rabbit na naszej witrynie gracz nie potrzebuje profilu. Nie są też wymagane logowanie ani podawanie danych kontaktowych. Wystarczy jedynie otworzyć automat z poziomu karty przeglądarki, co dotyczy także urządzeń mobilnych.

Parametry techniczne White Rabbit

W stworzonym przez firmę Big Time Gaming automacie White Rabbit gra przebiega na planszy o nietypowych rozmiarach, które na dodatek mogą zmieniać się razem z rozwojem rozgrywki. Bazowo slot White Rabbit bez depozytu posiada 7 rzędów oraz 5 bębnów. Niektóre z symboli zajmują jednak więcej niż jedno miejsce na rzędzie.

W slocie White Rabbit gracz nie znajdzie tradycyjnych linii wygrywających. Zamiast tego nagrody są generowane przez system Megaways. White Rabbit posiada aż 248 832 możliwe kombinacje wygrywających symboli w ramach systemu Megaways. Trzeba jednak dodać, że jest to liczba maksymalna, dostępna jedynie w dodatkowych trybach rozgrywki. W trakcie zwykłej gry slot za każdym razem będzie losował dla nas liczbę dostępnych wygrywających układów. Standardowo w trakcie spinu gracz będzie miał do dyspozycji 600-800 układów, czasami nieco więcej. White Rabbit, automat do gry online od Big Time Gaming, oferuje nam możliwość gry automatycznej. W slocie występują:

 • Scattery,
 • Dwa rodzaje symboli Wild,
 • Mnożniki nagród,
 • Bonusowe gry z darmowymi obrotami.

Ponadto White Rabbit posiada też funkcję Feature Drop, która pozwala graczowi na zakup bonusu w postaci rundy free spinów. Dostępne zakłady na jeden spin wynoszą od 0,10 do 20 EUR. White Rabbit nie posiada gry jackpotu. Motywem fabularnym slotu jest świat przypominający uniwersum Alicji z Krainy Czarów, łącznie z najbardziej rozpoznawalnymi postaciami. White Rabbit gatunkowo należy do kategorii zaawansowanych slotów 3D. RTP automatu wynosi 97,24% w rozgrywce standardowej oraz 97,77% z włączoną opcją Feature Drop.

Symbole, stół wypłat i funkcje bonusowe w White Rabbit

White Rabbit na prawdziwe pieniądze, a także w darmowej wersji demo, jest slotem o wprost niewiarygodnie dużej liczbie opcji specjalnych. Zacznijmy od tego, że w grze występują standardowe symbole Wild oraz Scatter. Te ostatnie nagradzają gracza rundami z 15 free spinami. Dostępny jest też symbol Bonus Wild, który poza zwykłymi właściwościami Dzikiego Symbolu, mnoży wygrane ze spinu w stosunku ×2 lub ×3. Unikatową mechaniką występującą w White Rabbit jest losowo pojawiająca się na planszy Gąsienica, która może rozmieścić na planszy nawet do 4 symboli Bonus Wild. W trakcie gier na darmowych obrotach slot uruchamia dodatkowe mechaniki.

 1. Pierwszą z nich jest unikatowe dzieło studia Big Time Gaming, a mianowicie Expanding Reels: w grze z free spinami plansza może się rozszerzać, tworząc miejsce dla dodatkowych symboli.
 2. Drugą z opcji specjalnych w grze bonusowej są symbole Ciastka, które zwiększają liczbę miejsc na planszy, każdorazowo tworząc przestrzeń dla 2 nowych symboli.

I wreszcie mamy w White Rabbit także opcję Feature Drop, pozwalającą na kupowanie rund z darmowymi obrotami. Koszt zakupu funkcji Feature Drop początkowo wynosi 100-krotność stawki. W trakcie gry może on jednak zostać obniżony, a nawet zniwelowany do zera (wtedy slot automatycznie przyznaje nam bonus).

Symbol Wygrana przy 4 trafieniach symbolu i stawce 10 EUR
Turkusowy Robak, Złoty Dzbanek 2
Niebieski Ptak, Zielony Kapelusznik, Dzieci Biedronki, Fioletowy Kot 3
Niebieski Diament, Zielony Diament 5
Czerwony Diament 10
Alicja 100

Przewodnik po interfejsie automatu White Rabbit

Po otworzeniu slotu White Rabbit bez logowania, najpierw zostaną przedstawione trzy plansze zawierające najważniejsze informacje o tytule studia Big Time Gaming. Następnie gracz zostanie przeniesiony do głównego panelu, który imponuje efektami graficznymi 3D. Nawigacja po slocie jest łatwa ze względu na czytelną strukturę interfejsu, a także fakt, że automat White Rabbit posiada polską lokalizację językową.

W celu zapoznania się z tabelą wypłat oraz opisami wszystkich opcji specjalnych należy wybrać przycisk trzech linii w głównym panelu, a następnie zakładkę Płac. Szczegółowe zasady gry znajdują się w zakładce Pomoc. Zakładka Automat pozwala skonfigurować funkcję Autoplay.

W głównym ekranie widzimy napis Stan Konta po lewej stronie panelu. Obrazuje on oczywiście saldo środków gracza. Kwotę zakładu widać pod małym ekranem z napisem Stawka. Do jej zmieniania używamy zielonych strzałek. Powyżej widnieje ekran Feature Drop oraz zielony przycisk Kup, razem z aktualnym kosztem nabycia tego bonusu. Spinu dokonujemy, wybierając prostokątny przycisk strzałki.

Czy warto zagrać w slot White Rabbit?

Korzystając z White Rabbit demo na naszej stronie, każdy może sam ocenić slot sygnowany marką Big Time Gaming. Sprawdzenie automatu „na własnej skórze” to zawsze najlepsza metoda na wyrobienie sobie o nim opinii. Niemniej jednak, White Rabbit posiada szereg istotnych zalet, które mają charakter jak najbardziej obiektywny.

Przede wszystkim jest to slot całkowicie unikatowy, i to w kilku wymiarach: pod względem jakości oprawy graficznej, mechaniki rozgrywki oraz tła fabularnego. Mnogość opcji specjalnych w połączeniu z systemem Megaways sprawiają, że grając w White Rabbit, można liczyć na uzyskiwanie naprawdę potężnych nagród. Wreszcie, sporą zaletą tego tytułu jest także jego pełna dostępność w języku polskim.