Dolphin Gold


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Dolphin Gold
Cechy Dolphin Gold
 • Producent Lightning Box
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 40
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 400
 • Procent zwrotu (RTP) 95.30%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Dolphin Gold automat do gry jest slotem zawierającym wszystkie niezbędne elementy dobrego automatu do gier. Ponadto gracz podczas rozgrywki otrzymuje wyjątkowe i bardzo satysfakcjonujące dodatki, takie jak choćby animacje, mnożniki oraz wiele unikatowych doznań audio oraz wizualnych. Tematyka automatu ociera się o ocean oraz o żyjątka w nim egzystujące. Tematyka ta wyróżnia go na tle innych automatów oraz zapewnia dzięki temu niespotykane doznania dla każdego grającego. Gra wyróżnia się mocnym naciskiem na tytułowe delfiny, które to zapewniają ogrom bonusów oraz ułatwień.

Aby rozpocząć przygodę z automatem, wystarczy wejść na naszą stronę i rozpocząć rozgrywkę. Gra jest darmowa, więc nie musisz uiszczać depozytu, a ponadto nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych programów. Dodatkowo jeśli chcesz zagrać w Dolphin Gold online, nie musisz się rejestrować, gdyż gra jest w pełni darmowa i dostępna przez całą dobę!

Główne elementy gry Dolphin Gold

Slot Dolphin Gold za darmo wyszedł prosto ze znanego studia TOPTrend Gaming, które na swoim koncie ma już wiele innych automatów. Slot obejmuje swoją tematyką wszelakie oceaniczne istoty oraz sam ocean. Ten świeży powiew w tematyce automatów sprawia, że gra jest ciekawą pozycją dla każdego fana gier o innym motywie niż owoce. Slot utrzymuje się w stylistyce klasycznej, z dużą ilością animacji symboli, dzięki czemu gra jest bardzo przyjemna dla grającego.

Sam automat działa na pięciu bębnach, z czego w każdym bębnie znajdują się cztery symbole. Dolphin Gold bez depozytu operuje na aż 40 liniach. Dzięki takiej ilości bębnów daje to ogromne możliwości na wstrzelenie się w zwycięskie linie. Automat cechuje się też wysokim wskaźnikiem RTP: 95.30%, dzięki czemu poza przyjemną rozgrywką otrzymujemy satysfakcjonujący poziom zwrotu spinów.

Żeby zacząć rozgrywkę, należy zabetować stawkę, za którą chce się kręcić. Gra oferuje kilka możliwości na dostosowanie swoich stawek. Dolphin Gold gra oferuje zakład w przedziale od 0.02 do 1 tokena. Jednakże najważniejszą cechą automatu jest możliwość zmiany mnożnika naszego betu. Gra oferuje mnożnik od x1 do x5 na każdy bet, dzięki czemu realnie gramy od 0.8 do 40 w przypadku gry na mnożniku x1 lub od 40 do 200 tokenów w przypadku gry przy mnożniku x5! Sprawia to, że przy startowej sumie 500 tokenów można szybko i sprawnie mnożyć początkowy kapitał przy mnożniku x5. Co ważne, mnożnik zwiększa odpowiednio bet, ale także wygrane ze spinów zwykłych i bonusowych!

Slot zapewnia też dużą ilość udogodnień rozgrywki, która usprawnia proces rozgrywki każdemu grającemu. W automacie zaimplementowany jest system fast spin, który umożliwia przyspieszenie animacji związanej z procesem całej rozgrywki. Ponadto gra po rozpoczęciu losowania oferuje możliwość natychmiastowego anulowania losowania poprzez specjalną ikonkę, pojawiającą się w miejscu ikonki spin. Aby włączyć tryb fast spin, wystarczy wybrać tę funkcję w ustawieniach lub korzystając z czerwonego przycisku przy spinie.

Nagrody i bonusy w Dolphin Gold

W slocie Dolphin Gold bez rejestracji najcenniejszymi symbolami są delfiny, od których wzięła się cała nazwa slota. W automacie występują dwa rodzaje delfinów – niebieski oraz złoty. Delfin spełnia funkcję symbolu Wild oraz symbolu Scatter. Błękitny delfin pojawia się tylko na polach 2-3-4, a jeśli trafi się w wygranej linii, wygrana jest podwajana! Złoty delfin przyjmuje rolę symbolu Wild/Scatter, ale w trakcie Free Spinów. Złoty delfin nie zastępuje niebieskiego delfina w przypadku wylosowania obu symboli na jednej linii!

Symbole Niebieskiego Delfina odpowiadają również za losowanie darmowych obrotów. Ilość wylosowanych delfinów oddziałuje na ilość darmowych obrotów, jakie gracz otrzymuje. Przy trafieniu sześciu niebieskich delfinów, gracz otrzymuje 3 darmowe obroty. Przy trafieniu 9 delfinów, obrotów dostaje się już 12, a przy 12 delfinach ilość darmowych obrotów to aż 21! Po rozpoczęciu darmowych obrotów złote delfiny mogą trafiać się na bębnach 2-3-4-5. Gra posiada wiele innych symboli, które posiadają swoje własne przeliczniki:

Symbol x3 x4 x5
9, 10 15 30 75
J, Q, K 15 30 150
Konik wodny, korale morskie 30 60 225
Ryby 45 150 300
Żółw morski 75 180 375
Płaszczka 90 375 1500

Dolphin Gold na prawdziwe pieniądze nie posiada jednak jednej funkcji, a mianowicie funkcji gry wieloosobowej. Gra odbywa się w pełni przeciwko komputerowi, co odejmuje pewnego charakterystycznego dreszczyku emocji gry z przeciwnikiem. Ten mankament jednak nie jest na tyle znaczący, by uniemożliwiał prowadzenie satysfakcjonującej oraz zadowalającej rozgrywki przeciwko automatowi.

Zasady rozgrywki na slocie Dolphin Gold

Przed rozpoczęciem rozgrywki na Dolphin Gold bez logowania bardzo ważną czynnością jest zapoznanie się z zasadami automatu. Dzięki poznaniu zasad oraz działania, gra na automacie będzie dużo przyjemniejsza i prostsza. Aby zapoznać się z zasadami, wystarczy nacisnąć przycisk trzech kresek po lewej stronie. Po naciśnięciu tego przycisku ukazuje się panel z wyborem interesujących nas zakładek. Są tam informacje o sesji/koncie a w nich ilość wygranych, obecna ilość funduszy na grę. Następnie są zasady gry, najważniejsze informacje o samym slocie oraz zasadach działania. Ostatnimi panelami są ustawienia oraz informacje o symbolach i samym automacie, czyli mnożniki, ustawienie linii oraz podstawowe informacje o symbolach Wild i Scatter.

Po zapoznaniu się z zasadami, aby rozpocząć grę w Dolphin Gold demo, należy wybrać interesującą nas stawkę w lewym dolnym rogu rozgrywki. Można tego dokonać, klikając w strzałki przy obecnym wskaźniku stawki. Jeżeli chcemy zmienić mnożnik wygranych oraz naszego zakładu, po prawej od stawiania zakładu jest panel do zmiany mnożnika w podobny sposób, czyli poprzez kliknięcie symbolu plus i minus.

Po ustawieniu interesującej nas stawki i mnożnika rozpoczynamy rozgrywkę. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przycisk dwóch strzałek, który natychmiast rozpoczyna proces losowania. Sama animacja jest dość długa, zajmuje kilka sekund, ale automat zapewnia opcję skipnięcia całej animacji przyciskiem pojawiającym się w miejscu dwóch strzałek. Jeżeli chcemy przyśpieszyć animacje na stałe, wystarczy kliknąć czerwony przycisk obok symbolu rozpoczynającego spin. Czerwony przycisk skraca czas trwania animacji. Jest to przydatny przycisk, gdy chcemy odpalić tryb auto spin. Sam Auto spin umożliwia rozegranie od 10 do 100 spinów w pełni automatycznie lub prowadzić auto gry aż do przegrania wszystkich funduszy.

Podsumowanie Automatu

Dolphin Gold automat to przyjemny slot, który pozwala na satysfakcjonującą rozgrywkę w przyjemnej, oceanicznej atmosferze. Gra zdecydowanie jest warta przetestowania, gdyż jakość animacji, samo wykonanie slota oraz wysokiej jakości oprawa audio to wszystko, czego potrzeba by dobrze spędzić czas. Aby przetestować grę całkowicie za darmo, wystarczy wejść na naszą stronę i skorzystać z wersji demo bez rejestracji i depozytu!