Stars Ablaze


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Stars Ablaze
Cechy Stars Ablaze
 • Producent Playtech
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające Linie wygrywające
 • Bębny 3
 • Min. wartość żetonu 0.3
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.44%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Nie

Stars Ablaze gra online

Jesteśmy przekonani, że nawet zupełnie początkujący miłośnicy internetowego hazardu słyszeli choć raz o firmie Playtech. Część z nich być może także kojarzy tego producenta z efektownymi slotami wideo. Ale zapewne tylko najbardziej doświadczeni fani gier slotowych wiedzą, że Playtech wyprodukował także naprawdę znakomite automaty typu Hot Spot – i właśnie jeden z nich zamierzamy Ci dzisiaj zaprezentować. Nosi on nazwę Stars Ablaze online i pochodzi z 2017 roku. Nie jest oparty o żaden motyw graficzny, bo jest to gra koncentrująca się wyłącznie na dynamicznej rozgrywce bez żadnych motywów rozpraszających gracza – ale jest naprawdę znakomita, czego możesz się dowiedzieć już za moment, jeśli przeczytasz nasz dzisiejszy artykuł.

Uzupełnij wiedzę teoretyczną o trochę praktyki. Umożliwi Ci to specjalnie udostępniona przez nas wersja gry Stars Ablaze za darmo. Pod względem funkcjonalnym jest to produkt identyczny z grą o tym samym tytule, jaką spotkasz w kasynach online. Jedyna różnica polega na tym, że oferowana przez nas gra opiera się o wirtualne żetony. Czyli nie ma potrzeby płacenia za możliwość kręcenia bębnami, a wszystkie uzyskane wygrane także zostaną wypłacone w tej samej wirtualnej walucie.

Ale najważniejsze jest to, że Stars Ablaze demo jest u nas dostępne bez żadnych ograniczeń. Możesz w nie grać kiedy tylko zechcesz, na dowolnym urządzeniu jakie sobie wybierzesz – czy to na komputerze, czy na telefonie. Nie ograniczamy czasu spędzonego przez Ciebie na grze, ani też nie oczekujemy żadnych czynności przed rozpoczęciem rozgrywki!

Cechy automatu do gry Stars Ablaze

Firma Playtech wydała na rynek Stars Ablaze automat do gry w 2017 roku. Jest to gra pomyślana jako maszyna slotowa należąca do grupy Hot Spot, czyli prosty automat cechujący się dynamiczną rozgrywką i nieskomplikowanymi zasadami. Gra nie wykorzystuje żadnego konkretnego motywu graficznego, oparta jest o pięć bębnów oraz trzy rzędy symboli wypełniające okno gry (liczy sobie ono zatem 15 pozycji). Mamy tutaj także 5 aktywnych linii wygranych, wskaźnik opłacalności dla graczy na poziomie 95,50% (czyli po prostu RTP) oraz średnią zmienność. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie i zachęca do rozpoczęcia kręcenia bębnami.

Gry typu Hot Spot rzadko kiedy dysponują rozbudowaną funkcjonalnością dodatkową, a Stars Ablaze bez depozytu nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Ale nie oznacza to, że nie mamy tutaj żadnych atrakcji wykraczających poza standard tradycyjnych gier slotowych – w tym produkcie firmy Playtech znajdziemy na przykład Wildy, Scattery oraz symbole bonusowe. Ponadto nie jest nawet tutaj dostępna jest opcja gry automatycznej. Za to fani telefonów komórkowych na pewno docenią fakt, że tytuł ten jest w 100% kompatybilny ze smartfonami dowolnej marki.

Bonusy za grę w Stars Ablaze

Jak wspomnieliśmy powyżej, Stars Ablaze bez logowania należy do grupy Hot Spot i nie ma zbyt rozbudowanej funkcjonalności dodatkowej – ale jednak kilka opcji zasługuje tutaj na uwagę:

 • Złoty napis WILD jak można odgadnąć na podstawie nazwy, jest Wildem. Pozwala on na zastępowanie dowolnych innych (poza bonusowymi) symboli na bębnach. Taka rola pozwala graczowi uzyskać większą szansę na utworzenie wygrywającej kombinacji lub zwiększenie kwoty do wygrania. Wystarczy użyć przykładu – jeśli na aktywnej linii wygranej pojawi się kombinacja siódemka – Wild – siódemka – siódemka, to gdyby Wild był symbolem standardowym, Stars Ablaze na prawdziwe pieniądze nie potraktowałaby tego układu jako premiowanego wygraną. Ale w tym konkretnym przypadku Wild zastępuje inne symbole, zatem gra uzna go za równoważnego siódemce – więc na tej konkretnej aktywnej linii wygranych powstała kombinacja traktowana jako cztery siódemki i na ten podstawie zostanie Ci wypłacona stosowna nagroda dla tej kombinacji.
 • BONUS z fioletowymi gwiazdami to symbol o specjalnym znaczeniu. Jeśli pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach 1, 3 i 5, to aktywuje w ten sposób grę bonusową o nazwie Blazing Bonus.
 • Gra bonusowa Blazing Bonus pozwala graczowi odkrywać ukryte pod symbolami owoców nagrody pieniężne do momentu uzyskania piątej z nich lub odkrycia napisu COLLECT.

Nie ma już więcej funkcji specjalnych w tej grze, ale warto przyjrzeć się przy okazji tabeli wygranych, jaką oferuje nam Stars Ablaze automat. Są to wartości nagród dla zakładu wynoszącego jedną monetę na spin, czyli 0,20 monety na pojedynczą aktywną linię wygranych.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Gwiazda 15 100 500 7 500
Czerwona siódemka 5 60 300 2 000
Arbuz 30 150 800
Śliwka 25 100 400
Pomarańcza 15 50 200
Cytryna 10 25 100
Wiśnie 5 15 40

Zasady gry na automacie Stars Ablaze

Stars Ablaze gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim graczom szukającym prostej, ale efektownej grafiki. Mamy tutaj animowane tło z przyciągającymi wzrok płomieniami, a całość ma czerwono-niebieską kolorystykę. Okno gry z kolei ma białe tło, a na bębnach znajdziemy przede wszystkim ciekawie zaprojektowane symbole owoców, czerwoną siódemkę, gwiazdę oraz dwa symbole specjalne – Bonus i Wild. Gra prezentuje się naprawdę doskonale pod względem estetycznym i zachęca do grania. Ponadto użytkownicy korzystający ze smartfonów na pewno docenią fakt wyraźnie widocznych i łatwych do odróżnienia symboli oraz panelu sterowania grą zawierającego duże przyciski.

Sam panel znajduje się pod oknem gry i ma bardzo prostą strukturę. Spróbuj zagrać na darmowe automaty hot spot. Największym jego elementem jest zielony przycisk SPIN służący do rozpoczęcia rozgrywki. Oprócz tego mamy tutaj trzy pola z informacjami na temat wysokości zakładu na linię, kwoty łącznej postawionej na jeden spin oraz ostatniej wygranej. Niedoświadczeni gracze powinni także zwrócić uwagę na czerwony przycisk z literą „i”. Służy on do wyświetlenia na ekranie instrukcji obsługi tej gry wraz z kompletem podstawowych informacji na temat jej funkcji specjalnych, tabeli wygranych i innych ważnych informacji.

Podsumowanie

Jeśli doczytałeś do tego miejsca, to na pewno wiesz już teraz doskonale, jak prezentuje się opisywana przez nas gra. Być może też zagrałeś w Stars Ablaze bez rejestracji i teraz dysponujesz już pełną wiedzą na temat tej maszyny slotowej. Na pewno zgodzisz się więc z nami, że jest to naprawdę udany produkt, jeden z wyróżniających się jakością w portfolio firmy Playtech. Jeśli lubisz gry owocowe i typu Hot Spot z pięcioma bębnami, to na pewno tytuł ten przypadnie Ci do gustu i będzie w stanie zapewnić Ci wiele godzin naprawdę znakomitej zabawy. A przy okazji może też wpadnie Ci na konto trochę pieniędzy dzięki atrakcyjnym wygranym oferowanym przez tę maszynę slotową?