Magic Target


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Magic Target
Cechy Magic Target
 • Producent Wazdan
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 20
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.2
 • Maks. wartość żetonu 10
 • Procent zwrotu (RTP) 96.63%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Magic Target online

Automat Magic Target to gra hazardowa online wyprodukowany przez dewelopera Wazdan, nawiązujący do klasycznych automatów z owocami. Zarówno prosta grafika, brak zaawansowanych funkcji bonusowych, jak i symbole owocowe i inne kojarzone z grą jednoręki bandyta przywodzą na myśl tradycyjne maszyny sprzed lat.

Na naszej stronie można wypróbować grę Magic Target bez rejestracji. Jest to wersja darmowa, w którą może zagrać każdy, kto chce potrenować swoje umiejętności przed grą na prawdziwe pieniądze. Dzięki temu, że oferujemy grę Magic Target bez logowania, nie trzeba tracić czasu na zakładzie konta i zapamiętywanie loginu czy hasła, a sama gra pozwala na zapoznanie się z regułami gry, a także sprawdzenie, czy jest to odpowiedni slot, na który warto postawić prawdziwe pieniądze.

W Magic Target bez depozytu może grać każdy, kto ma stabilne połączenie internetowe zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android lub Windows.

 

Cechy techniczne gry Magic Target

Magic Target automat do gry, to klasyczny slot wydany w 2016 roku przez firmę Wazdan. Posiada on 5 bębnów, 3 rzędy oraz 10 linii wygrywających. Gra posiada też symbol Wild, który standardowo zastępuje wszystkie inne znaki i znajduje się on pod symbolem Jokera. W Magic Target za darmo występuje też symbol Scatter. Czynnik zwrotu dla gracza RTP wynosi 95,4%. Minimalny zakład wynosi 0,1 monetę, a maksymalny zakład wynosi 5 monet.

Automatyczne odtwarzanie Nie Darmowe Spiny Tak Tryb gry wieloosobowej Nie
Rundy Bonusowe Nie Jackpot Brak Wersja Mobilna Tak

Funkcje bonusowe w Magic Target

Magic Target gra oferuje swoim graczom możliwość podniesienia poziomu emocji dzięki dwóm funkcjom bonusowym:

 1. Rundy bonusowe – jeżeli na bębnach pojawią się trzy lub więcej symboli bomb, które są symbolami Scatter, graczowi zostanie przyznanych 10 darmowych obrotów. Nie można ich ponownie uruchomić, ale podczas tej funkcji może się pojawić symbol Scatter w postaci armaty, który, powiększy wygraną w bieżącej rundzie.
 2. Tryb Gamble (Hazard) – po każdej wygrywającej turze gracz może skorzystać z dość ryzykownej funkcji Gamble i w ten sposób zawalczyć o zwiększenie swojej wygranej. Jeżeli gracz podejmie ryzyko, zostanie przeniesiony do dodatkowego ekranu, na którym pojawi się opcja wyboru czerwonej lub czarnej karty. Jeżeli gracz wybierze poprawną kartę, jego zwycięstwo zostanie podwojone. Jeżeli natomiast wybierze niewłaściwy kolor, stracą całą wygraną, którą udało mu się zdobyć podczas tego obrotu. Ponadto istnieje również opcja zagrania o połowę wygranej kwoty i zminimalizowanie ryzyka utraty całej zdobytej nagrody.

Poniżej zamieszczamy tabelę z symbolami występującymi w grze Magic Target online oraz mnożniki wygranych za uzyskaną kombinację składającą się z 3, 4 oraz z 5 symboli. Wyżej płatne ikony przyznają nagrody także za kombinację złożoną z 2 symboli.

Symbol
Wypłata za kombinacje przy stawce 1
x2 x3 x4 x5
Joker 0,50 4 50 250
Korona 0,25 1,50 10 50
Dzwonek 0,25 1,25 5 25
Szczęśliwa Siódemka 0,25 0,75 3,25 12,50
Arbuz, Winogrona 0,50 2 10
Gruszka, Śliwka, Truskawka 0,25 1 5
Bomba 2 15 50

Magic Target – Jak zagrać?

Automat Magic Target demo charakteryzuje niezwykle prosty projekt, nieskomplikowane zasady i grafika, przypominająca retro automaty sprzed lat. Bębny zajmują znaczną część ekranu, a cały panel sterowania znajduje się na dole ekranu. Jeszcze niżej, na czarnym pasku, można znaleźć przyciski, które pomogą przystosować ekran do gry, zmniejszyć lub zwiększyć głośność, a także przejść do tabeli wypłaty, na której można znaleźć wszystkie kluczowe informacje o grze. Pojawi się ona po kliknięciu ikony “i”.

Aby rozpocząć grę Magic Target na prawdziwe pieniądze, należy ustawić stawkę zakładu. Można to zrobić za pomocą strzałek umieszczonych w oknie Coin Value i wybrać wartość monety od 0,01 do 5. Automatycznie zmieni się także wysokość zakładu, która może wynosić od 0,20$ do 100$. Liczba linii wypłat jest stała i zawsze wynosi 20. Kolejnym krokiem jest kliknięcie dużego przycisku Spin, który uruchomi wirowanie bębnów.

Dodatkowo automat do gry Magic Target oferuje kilka przydatnych opcji. Jedną z nich jest opcja Max Bet, która automatycznie maksymalizuje wartość zakładu. Auto Mode pozwala obstawiającemu ustawić automatyczne wirowanie, dzięki któremu nie będzie konieczne ręcznego naciskanie przycisku Spin.