Sevens High


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Sevens High
Cechy Sevens High
 • Producent Quickspin
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 25
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.25
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.53%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Sevens High – darmowy slot online

Sevens High online to świetny wideo slot, dzięki któremu rozbudzisz swoją pasję do automatów hazardowych lub zakochasz się w nich na nowo. Quickspin postanowił wtrącić swoje trzy grosze do wydawać się mogło, że już hermetycznego świata automatów owocówek. I tak oto powstał Sevens High automat do gry, który łączy w sobie wszystkie najlepsze funkcje oraz ciekawą grafikę i efekty dźwiękowe.

W dowolnym momencie podczas wizyty na naszej stronie internetowej, możesz zagrać w Sevens High za darmo, bez logowania i konieczności rejestracji. Poćwicz grę w darmowej wersji, a jesteśmy pewni, że jeśli Ci się spodoba, będziesz gotowy do rozpoczęcia wyzwania na prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy automatu Sevens High

O ile sam motyw, animacje i dźwięki to kompletnie rewolucyjne podejście, to Quickspin uniknęło mieszania w układzie bębnów, pozostawiając ten slot jak najbardziej intuicyjnym. Dlatego w Sevens High gra hazardowa złożona jest z 5 bębnów, ułożonych w 3 rzędach. Wygrywające kombinacje mogą pojawiać się aż na 25 stałych liniach wypłaty, które niezależne są od wysokości zakładu. Jeśli o zakłady w grze chodzi, to minimalna stawka wynosi 0.25 monety, a maksymalna nawet 100 monet na pojedynczy obrót. Taki zakres może się podobać, bowiem im więcej graczy, tym więcej preferencji co do wysokości zakładu.

Opisywany przez nas automat hazardowy jest klasycznym wideo slotem, który bazuje na motywie owoców, dostarczając przy tym kilka unikalnych rozwiązań. Powodują one, że gra jest jeszcze ciekawsza i nie pozwala na nudę. Są to między innymi dwa niezależne dzikie symbole czy symbole rozproszenia. W grze mogą zostać aktywowane re-spiny oraz darmowe spiny. Automat nie posiada jackpota online, jednak zważywszy na mnogość opcji bonusowych, żaden z graczy nie narzeka na brakującą dodatkową pulę nagród. Zwłaszcza, że gracz może ustrzelić maksymalną wygraną, która wynosi 6786 x zakład. Zadowalający jest też średni zwrot dla gracza, który został wyliczony przez Quickspin na 96.61%. Reasumując, Sevens High automat to kompletna gra, która pozwala na osiąganie realnie wysokich wygranych, przy bardzo dobrej częstotliwości ich trafiania.

Dodajmy też, że zarówno w Sevens High demo, jak i na prawdziwą gotówkę, możesz grać także za pośrednictwem telefonu komórkowego. Automat jest przyjazny dla urządzeń mobilnych, dzięki zastosowaniu w nim języka HTML5. Sam dopasuje się do urządzenia, z którego aktualnie korzystasz. Nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników, oprogramowania czy czegokolwiek, co wydłuża czas oczekiwania na załadowanie się ekranu gry.

Bonusy na automacie Sevens High

Sevens High na prawdziwe pieniądze posiada aż trzy niezależne od siebie opcje bonusowe. O ich jakości świadczy fakt, że trudno wybrać, która z nich jest najlepsza. Przedstawmy zatem każdą po kolei.

 • Siódemki Wild – są symbolami, które zastępują każdy inny podstawowy symbol, umożliwiając stworzenie dowolnej wygrywającej kombinacji. Dodatkowo ich pojawienie się uruchamia darmowy re-spin.
 • Złota tabliczka Wild – klasyczny dziki symbol, który zastępuje każdy inny podstawowy symbol. W odróżnieniu od dzikich siódemek, złote tabliczki nie aktywują re-spinów.
 • Symbol bonus – za jego pośrednictwem możesz aktywować darmowe spiny. Są to symbole scatter, co oznacza, że tworzą wygrywające kombinacje w rozproszeniu. W tym przypadku, kiedy zobaczysz trzy symbole bonusu, aktywowane zostanie 10 darmowych spinów.

Symbole i wysokość wygranych

Opcje bonusowe są najwspanialszą rzeczą, jaka mogła się przytrafić na tym slocie. Oprócz tego warto też zwrócić uwagę na podstawowe symbole, które zostały opisane w tabeli wypłat. Dostrzeżesz tam co najmniej kilka ciekawych wartości, przed którymi z pewnością mogą ugiąć się kolana.

Symbole Maksymalna wygrana
Siódemki Wild, Złote Wildy 2 000
Siódemki 200
Gwiazdki 160
Dzwonki 160
Wiśnie, Pomarańcza, Cytryny, Śliwki 100

Jak zatem widać, symbole owoców są symbolami o najniższych wartościach. W grze wyróżniamy ponadto aż trzy kolory siódemek: niebieskie, zielone oraz czerwone. Wszystkie są jednak wypłacane w jednakowym stopniu – w zależności od tego, czy widnieje na nich napis Wild, czy są tradycyjnymi siódemkami.

Jak grać w Sevens High? Zasady automatu

Zasady gry w ten automat, pomimo mnogości opcji bonusowych, są naprawdę proste. Quickspin zadbał, jak już przyzwyczaił przy okazji innych produkcji, o intuicyjny ekran gry. Nie ma znaczenia, czy zechcesz teraz zagrać w Sevens High bez depozytu czy na prawdziwe pieniądze. Zasady wyglądają dokładnie tak samo i zamieściliśmy je poniżej.

 • Zanim na dobre rozpoczniesz grę, kliknij w lewym narożniku na przycisk z trzema kreskami. Tam właśnie znajdziesz instrukcję i zasady gry, dostarczone przez producenta. W oknie, które się pojawi, możesz też zapoznać się z tabelą wypłat.
 • Cały automat został podzielony na dwie zasadnicze części. Pierwsza z nich, której nie trzeba przedstawiać to bębny, a druga przyciski gry.
 • Przyciski znajdują się u dołu ekranu. Po lewej stronie sprawdzisz swój stan konta oraz aktualnie wybraną wysokość zakładu.
 • Stawkę zmienisz za pomocą białych strzałek góra/dół na pomarańczowym tle.
 • Grę rozpoczniesz największym przyciskiem obrotu, umieszczonym na skraju po prawej stronie panelu przycisków.
 • Nieco mniejszy służy do uruchomienia automatycznej gry, gdzie dodatkowo możesz zdefiniować liczbę automatycznych obrotów oraz zaawansowane zmienne.
 • Przyciskiem, przedstawiającym dwie strzałki możesz regulować szybkością obrotu bębnów. Do wyboru masz dwa tryby: normalny oraz szybki.
 • Każda wygrana zostanie wyświetlona na ekranie, a po chwili zebrana automatycznie.

Zasady gry w automat są zatem wyjątkowo proste. Dobrze podzielony ekran gry oraz tylko kilka najważniejszych przycisków sprawiają, że na tego slota przybywają nawet początkujący gracze. Dodatkowo, za pomocą przycisku koła zębatego na skraju po lewej stronie panelu, możesz zmieniać ustawienia dźwięku czy aktywować przycisk spacji, jako przycisk pojedynczego obrotu. Skorzystaj z tych opcji, jeśli uważasz to za słuszne. Każdy z graczy ma prawo podjąć swój wybór i dostosować spersonalizowane ustawienia według własnych potrzeb.

Podsumowanie recenzji

Cóż tu jeszcze dodać? Zagraj w Sevens High bez rejestracji i sprawdź, że nie jest to kolejny taki sam automat, a coś zdecydowanie lepszego. Quickspin włożył w tę grę wiele serca, a popularność wśród graczy jest najlepszym podziękowaniem dla tego wiodącego w branży studia.

Dzięki grze w Sevens High bez logowania sam sprawdzisz, jakimi wygranymi potrafi odwdzięczać się ten automat oraz jak wiele ciekawych i częstych opcji bonusowych skrywa w sobie. Darmowe spiny i re-spiny są tym, co uwielbiają gracze. Bez względu czy poprzestaniesz na grze demo, czy przejdziesz wkrótce do gry na prawdziwe pieniądze, życzymy Tobie powodzenia i dużych wygranych!