5 Lions Gold


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
5 Lions Gold
Cechy 5 Lions Gold
 • Producent Pragmatic Play
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 243
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.18
 • Maks. wartość żetonu 90
 • Procent zwrotu (RTP) 96.5%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

5 Lions Gold za darmo

5 Lions Gold online to interesująca propozycja od studia Pragmatic Play. Gra hazardowa za darmo powstała w 2019 roku, co jest zapewnieniem, że spełnia wszelkie dzisiejsze standardy, jeśli chodzi o rozwiązania techniczne. Twórcy zdecydowali się na wykorzystanie motywu nawiązującego do chińskiej mitologii, która raczej rzadko pojawia się w grach tego typu, dzięki czemu gracz może dowiedzieć się interesujących rzeczy, o których wcześniej nie miał pojęcia.

Gra wygląda standardowo, jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki. To, co rzuca się w oczy, to przede wszystkim Jackpot, który występuje w trzech postaciach i skaluje się wartością do ustawionego zakładu. W ten sposób każdy ma szansę na trafienie wymarzonej nagrody, a nie tylko jedna osoba – jak to bywa z progresywnymi slotami.

Automaty online można uruchamiać całkowicie za darmo. Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy 5 Lions Gold demo – wersję, która nie wymaga logowania. Wystarczy, że zainteresowany użytkownik włączy grę, a ona uruchomi się z fikcyjną pulą 100 000 dolarów, co w zupełności wystarczy, żeby wszystko sprawdzić na wskroś i przejść do zabawy na poważnie w naszym serwisie hazardowym.

Charakterystyka slotu 5 Lions Gold

Za produkcję gry odpowiada studio Pragmatic Play – aktualnie jeden z najwyżej notowanych twórców sektora iGamingu. Firma jest znana z ogromnej liczby hitów, dzięki czemu gracze zawsze mają pewność, że otrzymają od nich coś dopracowanego pod każdym względem. 5 Lions Gold automat to standardowa produkcja o popularnej mechanice.

Maszyna ma 5 bębnów, z których każdy losuje po trzy symbole nawiązujące stylistyką do tematyki gry. Linie wypłacające tworzą się na prostych zasadach – każdy z każdym z sąsiedniego bębna od lewej do prawej, co przy tym formacie daje aż 243 zawsze aktywnych możliwości uformowania wygranej. Zakład ustawia się w typowy dla gier Pragmatic Play sposób – użytkownik wybiera poziom zakładu, wartość monety oraz zakład całkowity. Jego wartość może wynieść od 0,18 do 90; co daje całkiem przyzwoite możliwości manewru.

Twórcy postarali się wprowadzić do gry kilka interesujących funkcji specjalnych, które sprawiają, że na ekranie zawsze można liczyć na coś interesującego. Wszystko to udało się spiąć w odpowiedni sposób, a RTP osiągnęło aż 95,5%. Zdecydowanie warto sprawdzić wszystko własnoręcznie, wykorzystując 5 Lions Gold bez rejestracji. Można natrafić na standardowe ikony Wild oraz Scatter, rundę darmowych spinów (w siedmiu postaciach), mnożnik wygranych, oraz oczywiście Jackpot. 5 Lions Gold automat do gry został wyposażony także w standardowe rozwiązania, jak automatyczna gra, dzięki czemu doświadczony gracz może zaprogramować rozgrywkę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Symbole i funkcje bonusowe w 5 Lions Gold

Na bębnach pojawia się 11 ikon wypłacających wygrane. Każda z nich zapewnia inne możliwości. Trafienia są wypłacane wtedy, kiedy trafi się od trzech do pięciu symboli na jednej linii od lewej do prawej. Potencjalne wygrane w 5 Lions Gold gra, przy minimalnym zakładzie, wynoszącym 0,18, wyglądają w następujący sposób.

Symbol x3 x4 x5
9 0,02 0,06 0,18
10 0,02 0,06 0,18
J 0,03 0,09 0,27
Q 0,03 0,09 0,27
K 0,04 0,12 0,36
A 0,04 0,12 0,36
Żółw 0,09 0,24 0,63
Ryba 0,09 0,24 0,63
Żaba 0,12 0,30 0,81
Ptak 0,12 0,30 0,81
Smok 0,15 0,45 1,26

Co więcej, smok wypłaca nagrodę pocieszenia (0,02) już przy dwóch symbolach. Jak łatwo można zauważyć, gra nie zapewnia niesamowicie wysokich wygranych z kombinacji. Dlatego biorąc pod uwagę RTP, można się domyślić, że ta produkcja stoi przede wszystkim bonusami, a tych jest całkiem sporo. Warto uruchomić 5 Lions Gold za darmo i sprawdzić wszystko własnoręcznie.

 • Scatter – symbol Yin i Yang uruchamia rundę bonusową bez względu na położenie na bębnach. Wystarczy, że pojawią się trzy Scattery i włączy się bonus darmowych spinów.
 • Wild – złoty smok przyjmuje postać każdego innego standardowego obrazka, prawie zawsze formując jakąś wygraną.
 • Runda darmowych spinów najważniejszy bonus, który występuje aż w siedmiu postaciach. Każda opcja różni się od innej długością i wielkością mnożnika wygranych.
 • Jackpot – zapewnia największą wygraną i skaluje się zgodnie z wysokością zakładu. Włącza się runda bonusowa, a użytkownik odkrywa monety na ekranie. Jeśli uda mu się odkryć trzy takie same symbole, określające konkretny Jackpot online, to może liczyć na dodatek, wynoszący daną kwotę (Minor – 15-krotność zakładu, Major – 150-krotność zakładu, Grand – 2000-krotność zakładu).

Jak widać, możliwości są całkiem spore, więc każdy powinien doskonale bawić się przy tej grze. Tym bardziej zachęca się do bliższego poznania wersji 5 Lions Gold bez logowania i być na wszystko odpowiednio przygotowanym.

Wygląd i przebieg rozgrywki w 5 Lions Gold

Pomimo tego, że gra miała swoją premierę w 2019 roku i wywodzi się od jednego z najbardziej rozchwytywanych producentów – nie prezentuje się wyjątkowo. Owszem grafiki są ładne, oryginalne oraz mają odpowiednią rozdzielczość, ale brakuje tutaj nieco animacji, przez co wszystko wydaje się trochę statyczne.

Obsługa gry to z pewnością mocna strona tej gry. Oczywiście zawsze warto sprawdzić 5 Lions Gold bez depozytu, żeby wszystko odpowiednio dograć, ale tutaj nic nie może zaskoczyć. Gracz korzysta tak naprawdę z trzech przycisków, które odpowiadają za ustawienie zakładu i rozpoczęcie losowania. Wszystkie znajdują się w prawym dolnym rogu. Zawsze warto także sprawdzić, co kryje się pod „i”, gdzie umieszczono tabelę wypłat. Twórcy dokładnie opisali tam możliwe trafienia z kombinacji symboli oraz jak działają wszystkie funkcje bonusowe. Tych jest całkiem sporo, więc warto poświęcić chwilę, żeby poznać prawdziwy potencjał tej produkcji. W końcu wygrane w tej grze w dużej mierze opierają się na wygranych z bonusów.

Zestawienie najważniejszych informacji o grze

5 Lions Gold nie zachwyca przy pierwszym uruchomieniu. To dość prosta i wydawać by się mogło schematyczna rozgrywka, która nie powinna niczym zaskoczyć. Jeśli jednak spojrzy się na to, kto ją stworzył, to można mieć pewność, że musi mieć coś w zanadrzu. Szybko okazuje się, że gra jest niezwykle dynamiczna, a różnorodne bonusy sprawiają, że na ekranie nieustannie dzieje się coś interesującego.

Dlatego gorąco zachęcamy do wypróbowania tej produkcji w wersji demonstracyjnej na naszej stronie. Maszyna kryje w sobie niesamowity potencjał, który w pełni uwalnia się dopiero po uruchomieniu 5 Lions Gold na prawdziwe pieniądze. Szczególnie istotny może być Jackpot, który włącza się losowo i może zapewnić niesamowity zastrzyk gotówki – wystarczy wyobrazić sobie możliwość trafienia wygranej wynoszącej 2000x zakład nominalny.