Captain Shark


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Captain Shark
Cechy Captain Shark
 • Producent Wazdan
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 20
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.2
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.25%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Captain Shark – darmowy automat do gry

Captain Shark bez rejestracji to slot od znanego w branży producenta Wazdan. Slot utrzymany jest w tematyce oceanicznej i łączy w sobie motyw fauny i flory oceanicznej oraz symboli znanych z innych maszyn. Połączenie morskich istot oraz symboli stricte karcianych (czyli 9/10/J/Q/K/A) zapewnia bardzo przyjemne i satysfakcjonujące doznania z rozgrywania kolejnych rolli na tej maszynie.

Automat Captain Shark online zasługuje na przetestowanie, a żeby sprawdzić, czy rozgrywka was wciągnie, wystarczy wejść na naszą stronę i skorzystać z darmowego demo! Rozgrywka testowa jest całkowicie darmowa, nie wymaga rejestracji ani składania depozytów. Darmowe demo nie wymaga też pobierania żadnego oprogramowania – wszystko dostępne jest na naszej stronie.

Specyfikacja wewnętrzna automatu Captain Shark

Automat ze studia Wazdan wpisuje się w nurt slotów wakacyjno/oceanicznych. Ich głównymi cechami są motywy oceanu oraz życia morskiego. Captain Shark automat do gry wpisuje się w ten trend oraz wybija się na tle innych jemu podobnym automatów. Automat wyróżnia się wysokiej jakości grafikami, dopracowanym tłem oraz animacjami. Dobrej jakości grafika okraszona jest poważną, przywodzącą na myśl film “Szczęki” muzyką.

Gra odbywa się na pięciu bębnach oraz na aż 20 liniach! Dzięki tak dużej ilości linii gra zapewnia ogromne emocje, które dostarcza przy każdym spinie. W każdym bębnie znajdują się 3 symbole, które mogą zapewnić zwycięstwo. Co ważniejsze, tak duża ilość linii w połączeniu z niewielką ilością symboli na bęben zapewnia ogromne wygrane połączone z emocjami, o które ciężko w innych automatach.

Aby zacząć rozgrywkę w Captain Shark na prawdziwe pieniądze, wystarczy wybrać stawkę, za którą chcemy rozpocząć grę. Automat demo operuje na zakładach w zasięgu od 0.2 do 100 tokenów. Taki rozstrzał połączony z ogromnym startowym budżetem zapewnia długie i przyjemne prowadzenie rozgrywki. Wazdan oferuje w swoim produkcie aż 100k kredytów, dzięki którym gracz może prowadzić testową rozgrywkę bez obawy o szybkie zużycie darmowej waluty. Slot cechuje się też bardzo wysokim jak na tego typu automaty wskaźnikiem RTP 96.25%! Jest to dość wysoka wartość jak na tego typu automaty.

Gra posiada także system Wild Symbolu oraz Scatter Symbolu, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca i nieprzewidywalna. Captain Shark za darmo operuje dwoma specjalnymi symbolami: Rekinem oraz Skrzynią Skarbów. Rekin, jako flagowy symbol tego automatu jest symbolem Wild, zapewnia on działanie każdego symbolu w wygrywającej linii oraz zapewnia zwiększenie wygranej z tejże linii x2. Symbol Scatter pojawia się na 3-4-5 bębnie oraz zajmuje się wygrywaniem darmowych obrotów. Ilość symboli Scatter, które wypadną, zapewniają odpowiednią ilość darmowych spinów.

Gra posiada także uproszczenia w formie Automatycznej gry oraz Fast Spin, co sprawia, że slot daje możliwości szybszej i automatycznej rozgrywki. Captain Shark demo daje opcję wybrania odpowiedniej w danej chwili ilości auto spinów, ilość do wybrania to od 10 do aż 1,000 auto spinów! Dzięki temu można rozegrać sporo gier przy minimalnej ilości czasu oraz spamu symboli. Funkcja Auto spin zapewnia aż 3 tryby prędkości: żółwia, zająca i konia. Wszystko to wpływa na szybkość animacji oraz ponownych rozgrywek. Gra nie posiada Jackpotu ani trybu wieloosobowego, co jednak nie przeszkadza w przypadku tak przyjemnej rozgrywki, jaką oferuje automat.

Bonusy dostępne w Captain Shark

Gra operuje bardzo licznymi i satysfakcjonującymi bonusami, które są dostępne dla graczy. Dzięki symbolowi Scatter gra zapewnia darmowe obroty, które mogą się stackować, dzięki czemu przy 90 obrotach można trafić kolejne 90, a później kolejne. Ta mechanika daje możliwość zebrania setek darmowych spinów! Captain Shark bez depozytu opiera się nie tylko na darmowych spinach oraz symbolach Scatter, gdyż gra operuje też na prostych i przejrzystych wygranych dla każdego symbolu. Przeliczniki na każdy symbol (w kontekście najniższej stawki betu) wyglądają następująco:

Symbol x3 x4 x5
Rekin 2.5 25 90
Skrzynia Skarbów 1 4 100
Ośmiornica/Krab 0.25 1.25 7.5
Konik Morski 0.2 1 4
Rybka Niebieska/Żółta 0.15 0.75 2.5
A/K 0.1 0.5 1.25
Q/J/10/9 0.05 0.25 1

Dodatkowym bonusem występującym w Captain Shark bez logowania jest mnożenie wygranych przy pomocy gry karcianej. Po wygraniu obrotu, gra daje możliwość zebrania wygranej i kontynuowanie gry lub rozegranie gry w czarno czerwone. Rozgrywka karciana Gamble zapewnia mnożenie x2 każdą wygraną, jeśli uda się trafić kolor, który ukrywa się pod przykrytą kartą. W przypadku różnych szybkości jakiej używa gracz, karty różnią się ilością animacji, co także przyśpiesza grę.

Reguły automatu Captain Shark

Automat Captain Shark gra cechuje się wysokiej jakości grafiką, tak, tła jak i samych symboli. Pieczołowitość grafiki przejawia się też w animacjach, które są obecne w każdym symbolu z morskim zwierzątkiem. Tak symbol Wild rekin, jak i Scatter Skrzynia Skarbów posiada swoje unikalne animacje, jeśli symbole te wygrają w danej rozgrywce. Sprawia to wrażenie, że automat jest wykonany z pieczołowitością oraz jest unikatowy pod względem jakości na tle wielu innych slotów o tej tematyce.

Pamiętać należy, że przed rozpoczęciem rozgrywki należy zapoznać się z zasadami oraz informacjami o slocie. Bez tych informacji gra może początkowo sprowadzić na grającego lekkie problemy, gdyż rozgrywka ma swoje bardzo wyjątkowe motywy, które trzeba poznać, by czerpać najwięcej przyjemności z gry. Interfejs Captain Shark automat jest prosty i przejrzysty oraz bardzo intuicyjny. Po lewej stronie na dole znajdują się przyciski informacyjne, dające dostęp do zasad i informacji o rozgrywce. Po lewej stronie znajdują się także opcje zmiany stawki, na jaką chcemy prowadzić rozgrywkę. Z prawej strony z kolei znajdują się klawisze do rozpoczęcia rozgrywki oraz do ustawiania szybkości gry. Obok przycisku startu rolla, znajduje się także przycisk wyboru Auto Play, gdzie można wybrać odpowiednią dla nas ilość automatycznych spinów.

Słowem podsumowania

Automat ze stajni Wazdan to świetnie wykonany, przystosowany dla wszystkich graczy slot, który zapewnia ogromną ilość rozrywki. Dzięki całkowitej darmowości można rozpocząć przygodę oraz testowanie tej przyjemnej produkcji. Duża ilość dobrej jakości symboli oraz obrazków jest przyjemną odskocznią od wielu nijakich slotów. Muzyka, która ciągle brzmi w tle w trakcie gry, zapewnia dodatkowe doznania, które warto poznać osobiście.

Testować grę można na naszej stronie, gdzie możecie grać w demo całkowicie za darmo. Aby to zrobić, nie trzeba rejestrować się na żadnej stronie, ani wpłacać depozytu. Ponadto nie trzeba pobierać programów, aby grać bez przeszkód!