Fruit Shop


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Fruit Shop
Cechy Fruit Shop
 • Producent NetEnt
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 15
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 1
 • Procent zwrotu (RTP) 96.7%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Fruit Shop za darmo

Fruit Shop automat do gry to kolorowy, owocowy slot wyprodukowany przez firmę NetEnt i wprowadzony na rynek w 2013 roku. Fruit Shop nie jest jednak typowym automatem do gier, do jakich przyzwyczaiła graczy firma Net Entertainment. Jest znacznie prostszy, ale wykorzystuje jedną z najjaśniejszych i najbardziej kolorowych grafik, jakie można znaleźć w owocowych automatach. Wszystkie wiśnie, arbuzy, śliwki, cytryny, pomarańcze, a także niebieskie symbole karciane wypełniają bębny radością, przynosząc jednocześnie hojne nagrody.

 

Podstawowe cechy gry Fruit Shop

Fruit Shop gra online hazardowa posiada standardową siatkę 5 bębnów i 3 rzędów i korzysta z 15 stałych linii wypłat, które płacą od lewej do prawej, zaczynając od skrajnie lewej rolki. Wygrywająca kombinacja musi składać się z minimum 3 symboli (wyjątkiem jest tu symbol Wiśni, który wypłaca wygraną także z 2 symbole). Podobnie jak w większości innych tytułów NetEnt, gracze mogą ustawić poziom zakładu od 0,15 do 150 za obrót. RTP gry wynosi 96,71%.

Ta nieprogresywna gra zawiera również mnożniki oraz darmowe spiny. Automat wykorzystuje ciekawe podejście do specjalnych funkcji – pozwala wielu symbolom uruchamiać darmowe obroty, eliminując w ten sposób rolę symbolu rozproszonego i utrzymując tylko symbol Wild, co może również skutkować fajnymi nagrodami. Ta gra jest dostępna do grania zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym.

Automatyczne odtwarzanie Tak Darmowe Spiny Tak Tryb gry wieloosobowej Nie
Rundy Bonusowe Nie Jackpot Brak Wersja Mobilna Tak

Wygrane w Fruit Shop

Automat Fruit Shop na prawdziwe pieniądze został umieszczony na tle słonecznej, wiejskiej łąki. Symbole na rolkach to mnóstwo smacznych owoców, takich jak wiśnie, arbuzy, śliwki, cytryny i pomarańcze. Nisko płatne ikony do proste karty do gry przypominające balony.

W slocie wideo Fruit Shop nie ma wielu dodatkowych funkcji. Istnieje symbol Wild – Logo Fruit Shop, który może pojawić się tylko na centralnych bębnach i zastępuje wszystkie symbole w grze, podwajając wszystkie wygrane, gdy jest częścią zwycięskiej kombinacji.

Funkcja darmowych spinów jest uruchamiana na dwa sposoby:

 • Pierwszym z nich jest zdobycie zwycięskiej kombinacji złożonej z 2, 3, 4 lub 5 Wiśni. Da to szansę na uzyskanie od 1 do 5 darmowych obrotów.
 • Funkcję można również uruchomić, trafiając zwycięską kombinację z innymi symbolami o wysokiej wartości, która będzie składała się z minimum 3 symboli. Zasadniczo każda zwycięska kombinacja z symbolami o wysokiej wartości wyzwoli darmowe spiny. Podczas tej funkcji każda zwycięska kombinacja zapewni od 1 do 5 dodatkowych darmowych obrotów, a wszystkie wygrane zostaną podwojone. Ze względu na to, że Wilds również wygrywa podwójnie, możesz uzyskać mnożnik nawet do 4x mnożniki w rundzie darmowych spinów.

Poniżej zamieszczamy tabelę z symbolami występującymi w grze Fruit Shop online oraz wartości wygranych za uzyskaną kombinację składającą się z 3, 4 oraz z 5 symboli.

Symbol Wypłata za kombinacje przy stawce 1
x2 x3 x4 x5
Wiśnie 5 25 300 2000
Śliwka 25 150 1000
Cytryna 25 125 750
Pomarańcza 20 100 500
Arbuz 15 75 200
Symbol A 15 50 150
Symbol K 10 25 100
Symbol Q 5 20 75
Symbol J 5 15 60
Symbol 10 5 10 50

Fruit Shop – główne zasady

Przed rozpoczęciem gry w Fruit Shop demo należy zapoznać się z tabelą wypłat, która wyświetli się na ekranie po kliknięciu w zieloną ikonkę “i”, która znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu. Liczba linii wygrywających oferowanych w automacie Fruit Shop bez depozytu nie jest regulowana. Można jednak dostosować poziom zakładu w zakresie od 1 do 10. Przyciski opcji zakładów są starannie rozmieszczone i oznaczone.

Aby ustawić maksymalną wartość, należy wybrać Max Bet lub dostosować swój zakład ręcznie, a następnie kliknąć zielony przycisk obracania na środku dolnego paska menu. Inną wygodną opcją w Fruit Shop jest funkcja autoodtwarzania, która ustawia ciągłą liczbę obrotów na tę samą wartość zakładu.

Na naszej stronie oferujemy dostęp do darmowe wersji gry Fruit Shop bez rejestracji, która umożliwia bezpłatne zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami gry i mechanizmami, które sterują wypłatą. Gra w Fruit Shop bez logowania ułatwia także decyzję graczom, którzy wahają się, czy warto na ten automat postawić prawdziwe pieniądze. Darmowa wersja pozwala na nielimitowaną grę bez ryzyka.