Gypsy Rose


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Gypsy Rose
Cechy Gypsy Rose
 • Producent BetSoft
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 30
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 1
 • Maks. wartość żetonu 5
 • Procent zwrotu (RTP) 97.63%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Gypsy Rose – darmowy slot online

Gypsy Rose automaty na prawdziwe pieniądze to automat wideo autorstwa dewelopera Betsoft. Gra prowadzona jest przez cygańską wróżkę w jej własnym mieszkaniu. Wróżka widoczna jest przez cały czas na ekranie głównym i umiejscowiona jest w lewym dolnym rogu wraz ze swoją kulą do wróżb. Magia w tym automacie jest wszechobecna i dostrzec ją możemy na każdym kroku. Zasadniczo wszystkie symbole są magicznymi artefaktami, znajdziemy tutaj księgi, pachnidła, czy też kryształowe kule.

Betsoft zapewnił swoim graczom naprawdę wysoki poziom zabawy, gra oprócz genialnej tematyki wypełniona jest wieloma funkcjami specjalnymi dającymi zarobić naprawdę duże pieniądze. Wejdź do mieszkania wróżki Gypsy Rose i skorzystaj z jej tarota, aby przewidzieć jaką przyszłość przygotowuje Ci wszechświat. Wartym wspomnienia jest fakt dostępności tej gry w wersji Gypsy Rose bez depozytu, z której można skorzystać również na naszej stronie. Każdy gracz, który ma ochotę przetestować Gypsy Rose bez rejestracji może to zrobić całkowicie gry hazardowe za darmo i bez rejestracji.

Charakterystyka automatu Gypsy Rose Gypsy Rose slot

Gypsy Rose online posiada 5 bębnów, 3 rzędy i do 30 płatnych linii. Gracz posiada olbrzymie spektrum dostosowywania stawki, istnieją aż 3 opcje związane z wartością obstawianych pieniędzy. Na samym początku konieczne jest ustawienie stawki na zakład, która zaczyna się od 0,01 do maksymalnie 150 monet. Istnieje również 5 poziomów zakładów, które również decydują o wartości każdego obrotu, na końcu możemy zdecydować ile płatnych linii chcemy, aby było aktywnych, maksymalnie możemy aktywować 30 linii. Gypsy Rose bez logowania posiada bardzo atrakcyjną wartość RTP, która wynosi aż 97,63% co w przypadku gier slotowych jest naprawdę wysokim wynikiem.

Betsoft przygotował dla graczy wiele animacji i funkcji bonusowych takich jak symbol Wild czy też darmowe spiny. W mechanice gry zaimplementowana jest także funkcja o nazwie „Quickspin” która znacząco przyspiesza czas trwania każdej rundy oraz funkcja autoodtwarzania, dzięki której gra przebiega w sposób całkowicie automatyczny bez konieczności manualnego klikania przycisku spin za każdym razem gdy chcemy obrócić bębnami. Dobrą wiadomością dla graczy lubiących rozerwać się w podróży lub w drodze do pracy jest fakt, że Gypsy Rose za darmo dostępna jest na absolutnie każdym urządzeniu mobilnym, które jest podłączone do internetu.

Funkcje bonusowe oraz tabela wypłat w Gypsy Rose

Gypsy Rose automat do gry posiada kilka interesujących funkcji specjalnych, ale to symbole Wild są tymi, które mogą zapewnić nam największe wygrane. Symbol Wild reprezentowany jest przez kartę z napisem „Wild”, może pojawić się wyłącznie na bębnach 1 i 5. Podstawową funkcją tego symbolu jest możliwość zastąpienia każdego innego symbolu oprócz magicznej kuli w celu utworzenia zwycięskiej kombinacji. To oczywiście nie wszystkie możliwości, jakie posiada ten symbol w swojej mechanice, w przypadku gdy naprzeciw siebie na płatnych liniach numer 1,2 i 3 ułożą się dwa takie symbole, cygańska wróżka wyczaruje kolejne symbole Wild i umieści je na tablicy. Sytuacja powoduje przemianę magicznych elementów takich jak: mikstura miłości, twarz cygańskiej wróżki, kruk lub magiczna księga w symbol Wild.

Interesującą funkcję pełni również kryształowa kula, którą posługuje się wróżka, posiada ona moc uruchomienia jednej z czterech rund bonusowych i może pojawić się wyłącznie na bębnie numer 3. Ułożenie tego symbolu na dowolnej płatnej linii z dwoma magicznymi symbolami takimi jak: eliksir miłości, magiczna księga, wróżka cygańska lub kruk, które pojawią się na bębnach 2 i 4 aktywuje rundę bonusową. Jak już wspomnieliśmy, istnieją 4 różne rundy.

Darmowe spiny z eliksirem miłości Ułożenie dwóch eliksirów miłości na bębnach 2 i 4 łącznie z magiczną kulą spowoduje aktywację darmowych spinów.
Transformacja kruka na symbol Wild i re-spiny Ułożenie dwóch symboli kruka na bębnach 2 i 4 obok kryształowej kuli spowoduje przemianą kruków w symbole Wild. Dodatkowo automatycznie dokonany będzie respin za każdym razem gdy na tablicy pojawi się nowy symbol Wild.
Magiczna księga i błyskawiczna wygrana Pojawienie się dwóch magicznych ksiąg na bębnach 2 i 4 obok kryształowej kuli powoduje natychmiastową wygraną z mnożnikiem do maksymalnie x20.
Karty tarota i bonusowe rundy Cygańska wróżka na bębnach 2 i 4 obok kryształem kuli aktywuje funkcję kart tarota. Podczas gry gracz musi wybrać 7 z 15 kart, które pojawią się na ekranie. Każda karta tarota kryje za sobą wygraną, a o jej wartości decyduje kolor karty. Istnieje 5 różnych figur karcianych oraz 3 kolory. Maksymalna nagroda za jedną kartę może wynosić do x10 od postawionej stawki.

Poniżej przedstawiamy wszystkie symbole mogące pojawić się na tablicy oraz nagrodę, jaką mogą zapewnić.

Symbol X3 X4 X5
10, J, Q 25 75 225
K, A 25 150 450
Kruk 50 225 750
Księga 50 225 900
Cygańska wróżka 75 300 1200
Eliksir miłości 75 300 1500
Karta tarota (WILD) 150 750 5000

Jak grać na automacie Gypsy Rose?

Gypsy Rose gra to intuicyjny automat do gry posiadający dobrze przygotowaną oprawę wizualną i muzyczną. Świat magii i tarota przedstawiony w formie, jaką użył deweloper Betsoft jest bardzo przystępny i budzi ciekawość. Grę rozpoczynamy od doboru stawki na każdy spin. Możemy to zrobić klikając w „trzy poziome kreski”, które po kliknięciu rozwiną się i ujawnią opcję „Bet”, która umożliwia dobranie stawki, aktywnych linii wypłat, a także poziom zakładu. Oprócz tego z rozwijanego menu wyłoni się także możliwość sterowania dźwiękiem, a także instrukcja i tabela wypłat.

Nasza opinia

Gypsy Rose automat to bez wątpienia atrakcyjny i bardzo nowoczesny automat posiadający wiele innowacyjnych rozwiązań, a także kuszącą tabelę wypłat. RTP na poziomie 97,63% jest bardzo rzadko spotykane w kategorii gier slotowych tym bardziej warto zapoznać się z tą produkcją. Skorzystaj z wersji Gypsy Rose demo dostępną na naszej stronie i spotkaj się z cygańską wróżką, która być może zmieni Twoje życie raz na zawsze.