Zeus


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Zeus
Cechy Zeus
 • Producent WMS
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 30
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 150
 • Procent zwrotu (RTP) 95.2%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Zeus – darmowy slot online

Maszyna hazardowa Zeus online z darmowymi spinami to kolejny automat, który wśród graczy cieszy się niemałym zainteresowaniem. Firmą, która zajęła się wydawnictwem i tworzeniem gry, jest deweloper WMS Habanero. Automat wzorowany był na klasycznych grach bębnowych, w tym slotach owocowych z małymi zmianami.

Oferta tej gry hazardowej skupia uwagę odbiorców na motywie starożytnej epoki, a konkretnie Grecji i mitów zbudowanych wokół tego tematu. Wiele nawiązań do bogów greckich oraz tamtejszych budowli to z pewnością atut rozgrywki, który nie pozostanie niezauważony przez większość społeczności hazardowej.

Maszyna Zeus demo pozwala toczyć grę na rozbudowanym ekranie do gry z zawierającym aż 30 linii wygrywających, wśród klasycznych 5 bębnów oraz bardzo ciekawych ikon bonusowych. Automat jest dostępny zarówno w grze na prawdziwe pieniądze oraz demo, którą to wersję omówimy w ramach dzisiejszego wpisu.

Wszystkich zainteresowanych graczy, którzy byliby chętni na przetestowanie możliwości gry zupełnie za darmo, już teraz zachęcamy do przeczytania do końca naszej recenzji i wzięcia udziału w rozgrywce na wirtualne pieniądze. Uruchom automat Zeus bez rejestracji wprost na naszym portalu i ciesz się darmowymi żetonami w opcji gry testowej. Trenuj swoje umiejętności, nabierz przydatne doświadczenie i wejdź do realnej gry na prawdziwe pieniądze z wyśmienitym przygotowaniem.

Charakterystyka gry Zeus

W woli przypomnienia i informacji dla niedoświadczonych graczy, automat Zeus został wydany już kilka ładnych lat temu i do tej pory wzbudza duże zainteresowanie zarówno w wyszukiwaniach przeglądarek Google oraz w wyświetleniach w ramach rozgrywki na stronach hazardowych o realną kasę.

Taka kolej rzeczy nie wzięła się jednak znikąd i zawdzięczana jest bardzo ciekawej ofercie gry, w tym bardzo atrakcyjnej wypłacalności pieniędzy przy rozgrywce. Gra na tle konkurencji wyróżnia się wysokim wskaźnikiem wykrywalności i oznaczonych w grze jako RTP w wysokości 95,28%. Minimalny zakład na rozgrywkę w tym tytule dozwolony jest za stawkę 0,01 żetonu, a maksymalny bet może osiągać do 150 żetonów.

W grze dostępnych jest aż 30 linii płatniczych, działa w niej ikona Wild, Scatter oraz od czasu do czasu są tutaj aktywowane darmowe spiny. Warto wspomnieć, że zmienność gry jest naprawdę przyzwoita, jak na automat inicjujący rozgrywkę z wykorzystaniem 5 bębnów i trzech stałych rzędów symboli. Gracze bez żadnego ograniczenia mogą korzystać z opcji gier zautomatyzowanych oraz z możliwości, jakie daje klientom możliwość uruchamiania slotu na urządzeniach mobilnych. Zeus na prawdziwe pieniądze w kasynach wspiera nowe smartfony i tablety, dlatego też działa we współczesnych przeglądarkach mobilnych tak samo, jak na komputerach.

Bonusy i promocje w grze Zeus

Specjalna zakładka z regulaminem gry Zeus Paytable gromadzi wszelkie informacje na temat ofert specjalnych i nagród możliwych do zdobycia w ramach rozgrywki na recenzowanej dziś grze. Występując do gry, warto zapoznać się z jego treścią, by wiedzieć, czego można się spodziewać w ramach gry za konkretne stawki.

W naszym przypadku przyjęliśmy przykładową wartość zakładów w kwocie 150 żetonów, by dać naszym czytelnikom pogląd na oferowane przez maszynę nagrody. W tym celu poniżej zamieszczamy kompletną tabelę ikon wraz z propozycjami nagród za wspomnianą wcześniej stawkę na bet.

Symbol x3 x4 x5
Zeus 250 1,000 2,500
Pegazus 200 760 2,000
Łódź i Hełm 150 500 1,750
Harfa i Dzban 100 500 1,250
Monety 75 375 1,000
Wianek 25 250 750

Powyższe ikony to wszystkie wypłacalne możliwości, które można spotkać w ramach klasycznej gry w losowaniu o kombinacje od dwóch do pięciu identycznych elementów. Starając się o dodatkowe nagrody, warto poznać dodatkowe dwa symbole, aktywujące funkcje specjalne w Zeus gra slot.

 • Panteon WILD – Ikona z funkcjonalnością Wild działająca w klasyczny sposób. Jeśli wystąpi ona w miejscu niepełnej kombinacji, jest w stanie zastąpić dowolną ikonę, by przyczynić się do wypłaty nagrody.
 • Boska Ręka Zeusa –  odpowiednik symbolu w grze odpowiedzialny za aktywację rund bonusowych zwanych darmowymi spinami. Wspomniany element jest w stanie aktywować od 10 do nawet 100 darmowych spinów jednorazowo przy kombinacji od 3 do 5 ikon bez względu na linie wygrywające.

Instruktaż do gry na automacie Zeus

Przechodząc do rozgrywki na Zeus automat do gry, warto zapoznać się z jego zasadami i system rozliczania wygranych dostępnym w regulaminie slota. Odpowiednia znajomość reguł działania funkcji bonusowych wielokrotnie przyczyniła się do znacznie lepszych efektów, biorąc pod uwagę opinie graczy oraz nasze osobiste doświadczenia.

Regulamin w automacie Zeus za darmo dostępny jest pod ikoną menu w lewym dolnym rogu gry. Otwarcie tej zakładki powoduje wyświetlenie proponowanych nagród oraz opisu wszystkich dostępnych symboli specjalnych, wspomnianych w poprzednim akapicie.

Jesteśmy świadomi, że gracze mogą czuć się zagubieni wśród wielu przycisków na ekranie gry, dlatego już teraz wytłumaczymy, jak obsługiwać slot oraz co zawiera główny widok rozgrywki i panel sterowania gracza.

Na samym początku należy zacząć od lokalizacji ekranu i bębnów losowania, który widoczny jest w centralnej części widoku. Tuż pod nim zawarte są wszystkie przyciski, od odnośnika do regulaminu, po przycisk aktywujący tryb automatyczny, manipulator liczby linii wygrywających, button do ustalania stawki oraz informacje o łącznym zakładzie. Na samym dole gry Zeus automat widnieje informacja od aktywnej kombinacji zakładów i linii oraz zębatka z opcją odnośnika do teoretycznej części z informacjami o możliwościach gry.

Odczucia z rozgrywki

Według wielu opinii graczy znalezionych w sieci oraz informacji z pierwszej ręki, które od naszych ekspertów, slot Zeus  bez depozytu świetnie radzi sobie z obsługą graczy i w naszym przypadku już po kilku rozegranych rundach zaoferował nam 10 darmowych spinów, które zaskoczyły nas wygraną liczoną w tysiącach żetonów.

Praktyka, podobnie jak teoria wskazuje, że warto przetestować tę grę w poszukiwaniu nowego alternatywnego rozwiązania dla popularnych i wszechobecnych owocówek. Jeśli chciałbyś przystąpić do testu gry, już teraz sprawdź możliwości maszyny na naszej stronie. Graj zupełnie za darmo w wersji demo i nie bój się ryzyka. Odbierz darmowe żetony I przystąp do testów oferty gry Zeus bez logowania.