Honey Rush


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Honey Rush
Cechy Honey Rush
 • Producent Play'n Go
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 1
 • Bębny 7
 • Min. wartość żetonu 0.2
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Nie

Honey Rush – darmowy automat do gry

Producent Play’n GO słynie ze złożonych i nieszablonowych automatów do gry. Jednym z nich jest Honey Rush bez rejestracji. Gra zdecydowanie wyróżnia się względem reszty swoją specyficzną planszą. Automat powstał w 2019 roku. Jego fabuła opowiada o życiu pszczół i produkcji miodu.

Autorem slotu jest Play’n GO, firma szeroko znana użytkownikom kasyn online. Choć twórca ten tworzy kilka produktów związanych z hazardem (w tym również bingo i gry stołowe), najbardziej popularne są oczywiście jego automaty. Niedawno do kasyn trafiły takie nowości, jak Moon Princess 100, Def Leppard: Hysteria, Safari of Wealth. Honey Rush to jeden z najbardziej skomplikowanych współczesnych automatów, który powinno się dogłębnie poznać przed grą na pieniądze. Zagraj zatem w Honey Rush za darmo. Demo znajdziesz na naszej stronie.

RTP i plansza automatu Honey Rush Honey Rush slot

Honey Rush to wideo slot 3D o niestandardowej planszy składającej się z 37 segmentów, na których pojawiają się poszczególne symbole. Identyczne ikony powinny utworzyć grupę, dlatego nie ma tu bębnów i rzędów, ani ustalonych z góry układów wypłat.

W trakcie gry można ustawić ogólną wysokość zakładu, który może wynosić od 0,20 do 100 monet. Honey Rush automat do gry ma wskaźnik zwrotu dla gracza wynoszący dokładnie 94,5%. Jest to gra o wysokiej zmienności, dlatego wygrane padają tutaj dzięki bonusowym trybom rozgrywki i są względnie wysokie. Maksymalna możliwa do zgarnięcia nagroda to 9,000x stawki. Bonusami, które mogą zostać aktywowane podczas gry, są darmowe spiny, mnożniki, symbole Wild i lawiny, pry czym te ostatnie uruchamiają się po każdej wygranej. Honey Rush gra hazardowa nie ma funkcji jackpotu.

Grający w Honey Rush online nie muszą grać wyłącznie na komputerze stacjonarnym w domu. Gra ma wersję mobilną, która została przystosowana do wszystkich telefonów i tabletów. Dodatkowo można zagrać za pomocą funkcji Autoplay. Auto Gra pozwala na wybranie do 100 automatycznych spinów lub określenie dokładnej wysokości limitu przegranej, po przekroczeniu której funkcja zostanie wyłączona.

Symbole i bonusy w grze Honey Rush

Bonusowe funkcje gry Honey Rush bez depozytu można uruchamiać za pomocą znajdującego się w lewej części ekranu licznika. Każda kolejna wygrana w ramach jednego spinu ładuje licznik. Licznik może osiągnąć 4 poziomy naładowania, na podstawie których przyznawane są bonusy:

🐝 Poziom 1 – funkcja Drone Colony i jeden symbol typu Sticky Wild

🐝 Poziom 2 – funkcja Drone Colony i dwa symbole typu Sticky Wild

🐝 Poziom 3 – funkcja Drone Colony i trzy symbole typu Sticky Wild

🐝 Poziom 4 – funkcja Queen Colony

Funkcja Colony zostaje włączona w losowym momencie i może mieć trzy formy. To, na którą z nich trafisz, zależy od stopnia naładowania licznika. Istnieją trzy jej poziomy: Drone, Worker i Queen. Każdy z nich tworzy na środku planszy grupę z identycznymi symbolami (7 symboli dla poziomu Drone, od 7 do 15 dla poziomu Worker i 20 – 37 dla poziomu Queen).

 

Honey Rush automat do gry ma ponadto symbole Wild, które poza swoją podstawową funkcją, mają też mnożniki do wygranej. Gdy uda Ci się trafić na zwycięską kombinację symboli, aktywuje się funkcja lawiny. Symbol Wild (jeśli będzie częścią wygrywającej grupy) przemieści się na pozycję obok i zyska mnożnik do wygranej. Wygrana w podstawowej grze zależna jest od regularnych symboli. Te powinny znaleźć się w sąsiednich pozycjach tak, aby utworzyć grupę. Wystarczy, że na planszy pojawi się grupa 5 lub więcej odpowiadających sobie ikon. Poniżej tabela wypłat dla zakładu 10 kredytów:

Symbol x5 x20 x25 35 i więcej
Diament 10 400 500 2,000
Złota moneta 5 200 300 1,000
Srebrna moneta 4 150 250 750
Brązowa moneta 3 100 200 500
Symbole kwiatów 1 40 75 200

Jakie są zasady automatu Honey Rush?

Slot Honey Rush bez logowania już na zawsze pozostanie nowoczesny i ponadczasowy, i to pod wieloma różnymi względami. Jego grafika została zaprojektowana w modnym, bajkowym stylu, który podkreśla sielankową atmosferę gry. Jej akcja toczy się w lesie. Honey Rush jest ciekawym odejściem od panującego ostatnimi czasy trendu na klasyczne automaty owocowe.

Przyciski nawigacji gry zostały rozmieszczone w dolnej i prawej części ekranu. Jeżeli przed grą w Honey Rush gra na prawdziwe pieniądze chciałbyś przeczytać reguły, znajdziesz je wraz z tabelą wypłat w menu oznaczonym literą “i”. Poniżej planszy gry właściwej znajdują się przyciski do zmniejszania oraz zwiększania zakładu, a zaraz obok nich – przyciski służące do ręcznych i automatycznych zakręceń. Na dole pokazują się też pozostałe saldo monet i ostatnia zdobyta suma.

Wnioski

Z uwagi na mnogość bonusowych opcji i innych dodatków wprowadzonych do gry Honey Rush, naszą recenzję chcielibyśmy skierować przede wszystkim do doświadczonych graczy. Naszym zdaniem gra powinna trafić szczególnie do osób znających już ogólne mechanizmy automatów. Slot ma specjalne symbole i bonusowy tryb rozgrywki. Wygrana może zostać zwiększona dzięki re-spinom. Zapraszamy do przetestowania automatu na własną rękę. Na naszej stronie znajdziesz darmowe wersje wielu automatów, wśród których jest Honey Rush demo.