Just Jewels Deluxe


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Just Jewels Deluxe
Cechy Just Jewels Deluxe
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0,04
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 95,4%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Just Jewels Deluxe zagraj online za darmo

Just Jewels Deluxe gra hazardowa darmowa została wydana w 2008 roku i do dzisiaj cieszy się bardzo dużą popularnością. Za produkcją stoi firma Greentube, która ma na swoim koncie ogromną liczbę światowych hitów. Chyba każdy fan automatów do gier spotkał się z takimi fenomenalnymi produkcjami, jak seria Book of Ra. Do produkcji Greentube należą wszystkie tytuły wydane pod marką Novomatic lub Novoline. Dlatego, jeśli nazwa firmy komuś niewiele mówi to, te dwie nazwy z pewnością obiły mu się o uszy. Co ciekawe, gry pomimo upływu lat i wyraźnego zestarzenia się pod względem grafiki i mechaniki, nadal cieszą się ponadprzeciętną popularnością.

Maszyna prezentuje standardowy format rozrywki, który cechował znakomitą większość slotów z tamtych czasów. Just Jewels Deluxe automat to prosta rozgrywka i łatwa obsługa. Użytkownik, który poznał wcześniej dowolną produkcję tej firmy, już od pierwszych chwil będzie wiedział co robić. Twórcy nie silili się na nowatorskie rozwiązania, dostarczając swoim użytkownikom sprawdzone pomysły. Niekiedy można odnieść wrażenie, że maszyna jest łudząco podobna do innych produktów Greentube z tamtych czasów.

Automat do gier jest dostępny na naszej stronie w wersji testowej i na pieniądze. Dzięki temu każdy gracz może zagrać w Just Jewels Deluxe bez rejestracji, żeby sprawdzić, jak w rzeczywistości prezentuje się gra i czy spełnia pokładane w niej nadzieje. Następnie może płynnie przełączyć się na zabawę na poważanie, bez ryzyka utraty środków.

Ogólne informacje o Just Jewels Deluxe

Slot hazardowy należy do firmy Greentube, która posiada w swojej bibliotece sporo ogólnoświatowych hitów sprzed dekady. Gra wywołuje mieszane uczucia już od pierwszych chwil. To standardowy wideo slot o klasycznym wyglądzie. Maszyna wyświetla po 3 symbole na każdym z 5 bębnów. Wszystkich linii wygrywających jest 10. Warto zaznaczyć, że użytkownik ma możliwość wyboru liczby aktywnych linii. Zakład ustawia się na każdą z nich. Oznacza to, że zawsze można regulować jego wysokość na dwa sposoby. W ten sposób najniższa i najwyższa możliwa kwota za pojedyncze obrócenie to 0,4 i 100.

Jak widać, gracz ma dość duże pole manewru i z pewnością dostosuje zakład do swoich możliwości. W 2008 roku Just Jewels Deluxe online mogło pochwalić się relatywnie wysokim RTP (95,4%). Jednak dzisiaj ta liczba nie robi już takiego wrażenia, ale pod względem zwrotu, nadal plasuje grę w górnej grupie slotów hot spot.

W tym przypadku twórcy zrezygnowali z części klasycznych form bonusowych, skupiając się przede wszystkim na możliwościach wygrywania z kombinacji wygrywających. Dlatego nie ma tutaj symbolu Wild. Jedyny obrazek mający szczególne znaczenie to Scatter. Darmowe spiny oraz runda bonusowa także nie są dostępne. Postarano się natomiast o maksymalne zwiększenie wygody rozgrywki i dodano możliwość zaprogramowania slotu na automatyczną zabawę oraz dostosowano go do technologii HTML5, dzięki której można bawić się na dowolnych urządzeniach mobilnych.

Grafika, interfejs oraz najważniejsze informacje Just Jewels Deluxe

To, co najbardziej rzuca się w oczy po uruchomieniu maszyny, to dzisiaj już mocno odstająca od konkurencji oprawa graficzna. W Just Jewels Deluxe automat do gry zastosowano także klasyczny interfejs, który dodawano wtedy do wszystkich produkcji tej firmy. Zabawa praktycznie pozbawiona jest animacji, co sprawia, że gra wygląda na swoje lata. Symbole zostały wykonane w przyjemny sposób i mogą podobać się do dzisiaj, jednak to stanowczo za mało.

Wspomniany wcześniej interfejs użytkownika standardowo, znajduje się w dolnej części ekranu. Zapewnia znane i przydatne funkcje, dzięki którym zabawa jest wygodna.

 • Zakład ustawia się jako liczbę aktywnych linii i wartość każdej z nich. Z lewej i prawej strony ekranu znajdują się kolorowe liczby, które przedstawiają, jak muszą układać się symbole, żeby trafić wygraną.
 • Całkowity zakład wyświetlony jest w okienku opisanym „Bet”.
 • Klikając „Autoplay”, gracz zawsze może ustawić automatyczną grę.
 • Z prawej strony umieszczono możliwość włączenia gry „Gamble” oraz „Start”, który odpowiada za pojedyncze rozlosowanie symboli na ekranie.

Niebieski przycisk „Paytable” jest tutaj najważniejszy. Klikając go, gracz uruchamia karty informacyjne, gdzie dowie się wszystkich szczegółów na temat rozgrywki w tej grze – przebieg linii wygrywających, symbole i wygrane z nimi związane oraz dokładny opis funkcji bonusowych. Następnie pozostaje jedynie przetestowanie Just Jewels Deluxe demo i można próbować swoich sił w zabawie na prawdziwe pieniądze.

Just Jewels Deluxe symbole i funkcje specjalne

Gra opiera swoje wygrane przede wszystkim na standardowych kombinacjach, które tworzą symbole. Jak łatwo można się domyślić, obrazki przedstawiają kamienie szlachetne i inne kosztowności. Jedną z najważniejszych funkcji, jakie twórcy zdecydowali się zaimplementować do rozgrywki, jest możliwość utworzenia kombinacji wygrywających w dowolnym miejscu na linii. Jedynym warunkiem jest to, żeby te same symbole sąsiadowały ze sobą. Podczas rozgrywki można natrafić na 8 różnych obrazków, które wypłacają inne nagrody, a jeden z nich dodatkowo prezentuje funkcję specjalną.

Symbol Wygrana (przy zakładzie wynoszącym 0,4)
3x 4x 5x
Szmaragd, Topaz 4 10 60
Rubin, Szafir 6 20 80
Banknoty 12 60 200
Sztabki złota 12 60 200
Symbol euro 0,8 0,4 20
Korona 20 200 2000

Wygrane zostały przedstawione z użyciem zakładu 0,4. Przy innym wyborze,  potencjalne wygrane w tabeli wyników skalują się wprost proporcjonalnie. Dzięki temu użytkownik zawsze ma pogląd na rzeczywistą sytuację.

W przypadku tej produkcji tylko jeden symbol ma funkcję specjalną. Jest to symbol euro i jest Scatterem. Oznacza to, że tworzy kombinacje wygrywające bez względu na linie wygrywające oraz na zasadę sąsiadowania ze sobą. Wystarczy, że na ekranie w dowolnym miejscu pojawi się „euro” w liczbie od 3 do 5 i można być pewnym wygranej.

Dodatkowo przy każdym trafieniu kombinacji, w dolnej części ekranu odblokowuje się przycisk „Gamble”. Dzięki niemu można zawrzeć dodatkowy zakład o wygrane pieniądze. Zadaniem gracza jest wytypowanie koloru wylosowanej karty. Szansa na powodzenie to 50%. W razie trafienia wygrana zostaje podwojona i można grać dalej lub zrezygnować. Jeśli jednak nie uda się poprawnie wytypować – wygrana bezpowrotnie przepada. Zanim ktoś wypróbuje funkcję Gamble, powinien sprawdzić najpierw Just Jewels Deluxe za darmo, żeby przekonać, jak sprawdza się w rzeczywistości.

Podsumowanie wszystkich informacji o Just Jewels Deluxe bez logowania

Just Jewels Deluxe bez depozytu to klasyczny automat spod szyldu Greentube. Jeśli ktoś zna i lubi maszyny tej firmy, ta gra z pewnością także przypadnie mu do gustu. To z pewnością bardzo wysokiej klasy maszyna do gier, która z początku może odrzucać nieco już dzisiaj archaiczną oprawą graficzną. Jednak nadrabia wszystko jakością zabawy. Gra oferuje dodatkowo stosunkowo wysoki współczynnik zwrotu pieniędzy do gracza, który ma aż 95,4%. Zachęcamy do zapoznania się z tą produkcją na naszej stronie, gdzie wszystko można przetestować za darmo, żeby poznać wszystko i dopiero wtedy przejść do Just Jewels Deluxe na prawdziwe pieniądze.