King of Slots


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
King of Slots
Cechy King of Slots
 • Producent NetEnt
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 25
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 250
 • Procent zwrotu (RTP) 96,96%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

King of Slots online

Gra, o której chcielibyśmy dziś opowiedzieć, jest najprawdziwszym królem wśród slotów. Dosłownie. Automat nosi nazwę King of Slots. Gra została dostarczona do kasyn w 2015 roku. Akcja toczy się w krainie pełnej bogactwa i złota. Główny bohater, Król Slotów, stoi po prawej stronie planszy. Również symbole gry przedstawiają kosztowności, złoto i drogocenne kamienie, podkreślając tym samym naturę gier z gatunku automatów.

King of Slots automat do gry jest dziełem skandynawskiego twórcy NetEnt. Firma specjalizuje się w projektowaniu maszyn do gry i innych produktów związanej z szeroko pojętą cyfrową rozrywką. Dziś studio to ma na koncie ponad 200 porywających automatów o przeróżnej tematyce. Pośród nich znajdują się klasyki, takie jak Starburst, Gonzo’s Quest, Divine Fortune, Twin Spin.

Przy okazji każdej recenzji namawiamy naszych czytelników do wypróbowania wersji demonstracyjnych omawianych gier. Na naszym portalu możesz zagrać między innymi w King of Slots bez logowania i rejestracji. Tymczasem przeczytaj, w jakie opcje specjalne wyposażona została King of Slots gra hazardowa.

Stawki i zakłady w grze King of Slots

Rozkład planszy w King of Slots online jest standardowy. Wylosowane ikony ukazują się na 5 bębnach i 3 rzędach formując jedną lub kilka z 25 aktywnych układów wypłat. Na symbole gry składają się ikony funkcyjne (Wild i Scatter) i zwykłe. Tych drugich jest do wyboru 9 i na ich podstawie gra wypłaca nagrodę w regularnym trybie.

King of Slots automat owoce umożliwia nam obstawianie zakładów na stawkę z szerokiego przedziału, bo od 0,25 do 250 żetonów. Gracz może ustawić całkowity zakład, gdyż w grze zawsze uczestniczą wszystkie linie. Jeżeli chodzi o wypłacalność slotu, współczynnik zwrotu dla gracza wynosi 96,96%, a jego zmienność jest wysoka. Tak wysokie RTP sprawia, że King of Slots jest automatem, w który zdecydowanie opłaca się grać, zwłaszcza, że najwyższa wygrana wynosi tutaj aż 750 000 monet.

Grę można uruchomić w przeglądarce telefonu. Wersja mobilna slotu powinna bez większych problemów dopasować się do wszystkich urządzeń przenośnych. Autogra pozwala na zaawansowaną konfigurację automatycznych spinów, ich liczby oraz limitów stawki.

Funkcje specjalne automatu King of Slots

Slot ma dwa symbole specjalne. Pierwszy z nich to Wild, którego rola ogranicza się do tworzenia wygrywających układów z brakującymi symbolami regularnymi. Kolejny symbol to Scatter. Za jego pomocą gracz może zainicjować funkcję specjalną gry Sticky Win, ale też aktywować darmową grę z trzykrotnym mnożnikiem do nagrody:

💎 5 symboli Scatter – 10 free spinów

💎 6 symboli Scatter – 15 free spinów

💎 7 symboli Scatter – 20 free spinów

💎 8 symboli Scatter – 25 free spinów

💎 9 i więcej symboli Scatter – 30 free spinów

Głównym trybem specjalnym rozgrywki w King of Slots bez rejestracji jest Sticky Win. Funkcja ta może zostać zainicjowana dzięki trzem symbolom Scatter. Funkcja uruchamia się również po każdym zwycięstwie. Kolumny, na których uprzednio pojawiły się wygrane symbole, zatrzymują się. Pozostałe zostają natomiast zakręcone ponownie, aż do chwili, gdy na planszy nie pojawią się kolejne dopasowane ikony.

Symbole owoców, liter i korony formują kombinacje wypłat. Na planszy powinny znaleźć się co najmniej trzy identyczne ikony. Oto, jak przedstawia się tabela wypłat w przypadku zakładu na 100 żetonów:

Symbol x3 x4 x5
Symbol korony 200 600 4,000
Arbuz 200 400 1,200
Cytryna 100 200 1,000
Wiśnia 60 200 800
Litera A 60 120 500
Litera K 40 100 400
Litera Q 20 60 300
Litera J 20 40 200
10 20 40 160

King of Slots – zasady gry

King of Slot gra na prawdziwe pieniądze w zamyśle twórcy miał pod względem stylistyki kojarzyć się z bajkami. Efekt ten zdecydowanie udało się osiągnąć, gdyż całość wygląda jak żywcem wyciągnięta z baśni. Najbardziej interesująca jest jednak postać Króla Slotów, która stoi z prawej strony ekranu i przygląda się toczącej się rozgrywce.

Poszczególne przyciski nawigacji, za pomocą których można sterować grą, zostały umieszczone w dolnej części ekranu. Menu z trzema poziomymi kreskami przenosi nas do menu, w którym poza ustawieniami dźwięku czy animacji, umieszczony został ogólny opis zasad gry. Tabelę wypłat wraz z informacjami o bonusach można znaleźć w drugim menu, oznaczonym literą „i”. Po prawej stronie paska nawigacyjnego można odczytać wszelkie wartości, takie jak pozostały balans kredytów i wysokość ostatnio zdobytej nagrody. Środkową część ekranu zajmują przyciski pojedynczego spinu, przyspieszenia ich animacji i ustawień automatycznej gry.

Wnioski o grze King of Slots

Na temat automatu King of Slots za darmo właściwie nie da się zbyt wiele powiedzieć, poza tym, że gra jest bardzo ładna i oryginalna. Doświadczeni gracze mogą przy jej okazji z nostalgią wspominać swoje początki w kasynach, kiedy to najczęściej sięgało się po automaty z łatwymi w zrozumieniu funkcjami. King of Slots będzie odpowiedni do nauki mechanizmów maszyn do gry, gdyż oferuje szeroki zakres stawki. W miarę nabywania nowych umiejętności można zwiększać zakład, bez potrzeby przesiadania się na kolejne automaty. Przekonaj się, czy automat skradnie również Twoje serce, grając w King of Slots demo. Na naszej platformie możesz zagrać w King of Slots bez depozytu ani rejestracji.

Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zagraj za darmo triangle More Gold Diggin slot More Gold Diggin
Zagraj za darmo triangle pink_elephants_slot Pink Elephants
Zagraj za darmo triangle book-of-ra-magic-slot Book of Ra Magic
Zagraj za darmo triangle Hot Triple Sevens slot Hot Triple Sevens
Zagraj za darmo triangle Lucky-Reels-slot Lucky Reels
Zobacz wszystkie