Nuke World


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Nuke World
Cechy Nuke World
 • Producent Evoplay
 • Typ slotu Automaty Hot Spot za Darmo
 • Linie wygrywające 7
 • Bębny 7
 • Min. wartość żetonu 0.1
 • Maks. wartość żetonu 500
 • Procent zwrotu (RTP) 96.33%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Nuke World – darmowy slot online

W naszym dzisiejszym artykule zamierzamy skupić się na niezwykle interesującej grze, jaką jest Nuke World online. Tytuł ten znajdziemy w portfolio firmy Evoplay i zgodnie tym, czego możemy spodziewać się od tego producenta, jest on pełen naprawdę niecodziennych rozwiązań. W kolejnych punktach naszej recenzji poznasz je wszystkie, a na razie zachęcamy Cię tylko do przeczytania naszej recenzji.

Poza tym możesz także zagrać u nas w Nuke World demo, bo specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tę wersję. Jest ona dostępna bez żadnych ograniczeń dla wszystkich naszych użytkowników, nie wymaga logowania się w naszej witrynie, ani podawania swojego adresu e-mail. Możesz ją bez problemu uruchomić klikając w odpowiednią ikonę, a po kilku sekundach niezbędnych na jej wczytanie się, rozpocząć rozgrywkę i bawić się do woli.

Wykorzystaj tę opcję do poznania wszystkich tajników tej oryginalnej maszyn slotowej, a nabyte w ten sposób doświadczenie na pewno Ci się przyda, gdy tylko będziesz chciał rozpocząć granie w Nuke World gra na prawdziwe pieniądze w swoim ulubionym kasynie internetowym.

Podstawowe informacje o grze Nuke World

Nuke World slot

Po firmie Evoplay możemy spodziewać się licznych nowatorskich rozwiązań, a Nuke World automat do gry doskonale pasuje do tej ogólnej opinii. Od strony technicznej jest to maszyna slotowa wideo, która dysponuje rzadko spotykaną mechaniką  układzie 7×7 – co oznacza, że w oknie gry mamy aż 49 symboli ułożonych w siatkę o rozmiarze 7 na 7 pól.

Nie można tutaj za bardzo mówić o bębnach, bo Nuke World bonus bez depozytu wykorzystuje tryb klastrowy – czyli wygrywające kombinacje nie są tworzone od lewej do prawej, ale z symboli stykających się ze sobą w dowolnym układzie i kształcie. Jedyny wymóg to stykanie się symboli jednym z boków poziomych lub pionowych. Z tego samego względu nie mamy tutaj aktywnych linii wygranych.

Współczynnik zwrotu dla gracza w tej Nuke World bez rejestracji wynosi 96,0%, co jest atrakcyjną wartością, która w połączeniu z niską zmiennością zapewnia graczom często padające wygrane. Możemy tutaj postawić praktycznie dowolną kwotę pod warunkiem że wynosi ona co najmniej 0,1 monety i nie więcej niż 500 monet na pojedynczą rundę. To bardzo szeroki zakres zakładów!

Mamy tutaj do dyspozycji także Wildy o wielu różnych funkcjach, mnożniki wygranych, symbole określane jako Mega (mające rozmiar 3×3) i kilka innych ciekawych rozwiązań, które opiszemy bliżej w kolejnych punktach. Nie ma tutaj jednak trybu wieloosobowego i jackpota, ale za to mamy tryb gry automatycznej o parametrach definiowanych przez gracza. Poza tym warto też wspomnieć o tym, że możesz grać w Nuke World gra hazardowa za darmo na swoim smartfonie, bo firma Evoplay zadbała o stuprocentową kompatybilność swojej gry z szeroką gamą urządzeń mobilnych.

Funkcje dodatkowe w grze Nuke World

Gracze wiedzą doskonale, że w grach wyprodukowanych przez firmę Evoplay można spodziewać się wielu różnych opcji dodatkowych. I rzeczywiście Nuke World bez logowania zawiera ich naprawdę sporo. Zacznijmy od tradycyjnego Wilda, którym jest trupia czaszka z literą W – zastępuje ona inne symbole w oknie gry za wyjątkiem dużych i bomb. Oprócz tego Nuke World automat może zaoferować graczom cztery tryby specjalne określane wspólną nazwą Fox Features, aktywowane w losowych momentach podczas gry i mające następującą postać:

💎 Vortex. W tym trybie lis wrzuca bombę w sam środek bębnów. Bomba przyciąga symbole tego samego rodzaju, wylosowane w momencie pojawienia się bomby.

💎 Eviscerate. Lis przecina trzy aktywne linie wygranych na bębnach wypełniając jedną z nich symbolami Wild.

💎 Flare. Lis używa broni laserowej likwidując symbole o niskiej wartości i zamieniając bomby w Wildy.

💎 Ricochet. Lis strzela z pistoletu, pocisk odbija się od sześciu bomb, które zostają zastąpione Wildami.

Jeśli w wygrywającej kombinacji zniszczone zostaną zniszczone symbole w liczbie co najmniej 15, to aktywowana zostanie gra bonusowa. W jej trakcie gracz może zmierzyć się z jednym z czterech bossów. Są to kolejno Pancernik, Kameleon, Kogut oraz Dinozaur. Każdy z nich ma inne właściwości i zapewnia inne funkcje.

Liczba symboli w wygrywającej kombinacji Żółta bomba Czerwona bomba Zielona bomba Niebieska bomba Żółta forma Czerwona forma Zielona forma Niebieska forma
5 x 2 x 1,2 x 1 0,7 0,5 0,4 0,3 0,2
6 x 5 x 3 x 2,5 1,2 1 0,8 0,7 0,5
7 x 10 x 6 x 5 2,5 2 1,5 1,2 1
8 x 18 x 10 x 8 3,5 3 2,5 2 1,5
9 x 24 x 12,5 x 10 7 6 4,5 3,5 2,5
10 x 27 x 16 x 12,5 11 8 5,6 3,8 2,7
11 i 12 x 30 x 20 x 15 12,5 9 6 4,5 3
13 i 14 x 37 x 30 x 20 15 10 7 5 3,5
Powyżej 15 x 50 x 35 x 25 20 12 8 6 5

Jak wygląda rozgrywka w Nuke World?

Po uruchomieniu tej gry ujrzysz najpierw krótką instrukcję dotyczącą trybów specjalnych. Po przejściu do ekranu głównego możesz podziwiać wspaniałą oprawę graficzną zaprojektowaną przez firmę Evoplay – a trzeba w tym miejscu przyznać, że Nuke World gra wygląda po prostu znakomicie! Na ekranie mamy mnóstwo animacji, całość jest bardzo estetycznie i starannie zaprojektowana, co sprawia, że gracz od razu ma ochotę zakręcić bębnami i wskoczyć w sam środek rozgrywki.

Zanim to jednak zrobisz, to powinieneś ustalić stawkę na grę – możesz to zrobić korzystając z prostego panelu sterowania. Jego centralną częścią jest duży przycisk w formie koła zębatego, który wprawia bębny w ruch. Po lewej stronie masz dwa małe przyciski – jeden z nich odpowiada za różne ustawienia, a drugi otwiera na ekranie wbudowaną instrukcję dla tych, którzy dopiero po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z tą grą. Bez wątpienia zawarte w tym miejscu informacje mogą im się przydać!

Wnioski końcowe

Jeśli lubisz efektowne graficznie, dopracowane maszyny slotowe wideo z rozbudowaną funkcjonalnością dodatkową, to jesteśmy pewni, że Nuke World Cię po prostu zachwyci. To typowy dla Evoplay produkt, w którym wszystkie aspekty zostały dopracowane do perfekcji, grafika jest wręcz zachwycająca, a funkcje dodatkowe niespotykane i znakomicie podnoszące grywalność tego tytułu. To po prostu gra, w którą koniecznie warto zagrać!

Zagraj za darmo triangle Burning Reels slot Burning Reels
Zagraj za darmo triangle Legends of Ra slot Legends of Ra
Zagraj za darmo triangle Flaming Hot slot Flaming Hot
Zagraj za darmo triangle Hidden Valley slot Hidden Valley
Zagraj za darmo triangle Royal Dynasty slot Royal Dynasty
Zagraj za darmo triangle Joker Strike slot Joker Strike
Zagraj za darmo triangle Mystery Planet slot Mystery Planet
Zagraj za darmo triangle King of Slots slot King of Slots
Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zobacz wszystkie