Burning Reels


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Burning Reels
Cechy Burning Reels
 • Producent Wazdan Gry
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 20
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.1
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.63%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Burning Reels za darmo

Dla wszystkich fanów maszyn slotowych mamy dzisiaj ogromną atrakcję, jaką jest szczegółowa recenzja gry hazardowej firmy Wazdan Gaming zatytułowanej Burning Reels online. Jest to maszyna slotowa wideo wyprodukowana przez tę firmę w 2017 roku, która jest dosyć nietypową pozycją w portfolio tego producenta, jako że dysponuje ona bardziej rozbudowaną oprawą graficzną i jest nieco bardziej skomplikowana, niż proste gry typu Hot Spot, z jakich słynie Wazdan Gaming. Dziś chcemy Ci zaprezentować tę grę nieco bliżej, więc zapraszamy do przeczytania naszej dzisiejszej recenzji.

Poza tym jak zwykle dodaliśmy wersję Burning Reels demo do rozbudowanej oferty naszej strony internetowej. Jest ona identyczna pod względem dostępnych opcji i funkcji co gra, jaką spotkasz w kasynach online, więc możesz bez żadnych przeszkód wykorzystać ją do nabrania doświadczenia i lepszego poznania tego tytułu. W ten sposób będziesz mógł zacząć potem grać w swoim internetowym kasynie już jako doświadczony gracz wykorzystując całą wiedzę, jaką  u nas zdobyłeś. Taka opcja nie zdarza się codziennie, sam na pewno to przyznasz.

Co warto wiedzieć o maszynie slotowej Burning Reels?

Jeśli spojrzysz na to, kto wyprodukował Burning Reels automat do gry, to błyskawicznie przekonasz się, że opinie na temat gier firmy Wazdan Gaming są w pełni uzasadnione. To bowiem kolejna dosyć prosta maszyna slotowa wideo, która cechuje się ładną, ale niezbyt zaawansowaną grafiką, ciekawymi funkcjami specjalnymi, dynamiczną rozgrywką i atrakcyjnymi wygranymi.

Ogólnie rzecz biorąc Burning Reels gra to slot wideo mający standardowy układ pięciu bębnów oraz trzech rzędów symboli. Całość dopełnia 20 aktywnych linii wygranych. Sama gra cechuje się ręcznie ustawianą zmiennością (do wyboru są opcje niska, wysoka lub średnia), poza tym mamy tutaj wartość zwrotu dla gracza wynoszącą 96,63%.

W kwestii zakładów Burning Reels automat stosuje się do ogólnej zasady firmy Wazdan Gaming, czyli możliwości obstawiania kwot z zakresu od 0,2 monety do 100 monet na jedno zakręcenie bębnami. Natomiast jeśli chodzi o funkcje specjalne, to mamy tutaj darmowe spiny, mnożniki wygranych, grę bonusową, Wildy i Scattery, więc taki zestaw powinien usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających graczy.

Nie ma tutaj wprawdzie jackpota, ale niewiele maszyn slotowych wydanych przez Wazdan Gaming takową opcją dysponuje, więc nie powinieneś czuć się zaskoczony tym faktem. Za to zapewne ucieszy Cię informacja, że możesz w tę grę bez żadnego problemu grać na swoim telefonie lub tablecie, bo jest ona doskonale kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi dostępnymi na rynku, o ile dysponują one przeglądarką internetową obsługującą standard HTML5.

Bonusy i opcje dodatkowe w Burning Reels

Grając na naszej stronie w Burning Reels za darmo możesz w szybki i prosty sposób opanować wszystkie funkcje specjalne, jakimi dysponuje ta gra. Nie jest ich bardzo dużo, ale jest to sprawdzony wielokrotnie przez firmę Wazdan Gaming zestaw opcji, które znakomicie uatrakcyjniają rozgrywkę.

Zacznijmy od strażaka w masce. Jest to Wild, którego podstawowym zadaniem jest zastępowanie wszystkich innych symboli standardowych na aktywnych liniach wygranych. Oczywiście przekłada się to na znacząco wyższe prawdopodobieństwo uzyskania utworzenia kombinacji premiowanej wygraną lub przedłużenia już istniejącej. Używając przykładu, jeśli na tej samej aktywnej linii wygranych pojawi się kombinacja taka jak hydrant – hydrant – strażak – hydrant, to w przypadku symboli standardowych gracz nie otrzymałby wygranej, jako że Burning Reels bez logowania wypłaca wygraną za kombinację co najmniej trzech symboli hydrantu.

Ale ponieważ strażak pełni rolę Wilda, to w tym momencie gra potraktuje go jako hydrant i opisany powyżej układ zostanie uznany za kombinację czterech symboli hydrantu i taką właśnie nagrodę wypłaci graczowi.

Drugim symbolem o specjalnym znaczeniu w grze Burning Reels bez rejestracji jest kobieta w hełmie strażackim. Jest ona Scatterem, czyli symbolem, który nie musi znaleźć się w odpowiedniej liczbie sztuk na jednej aktywnej linii wygranych – gra wypłaci nagrodę za na przykład trzy Scattery rozrzucone w dowolnych miejscach okna gry. Ponadto jeśli na sąsiadujących bębnach od pierwszego z lewej pojawią się co najmniej trzy Scattery, to slot Burning Reels nagrodzi gracza dziesięcioma darmowymi spinami.

Trzeci symbol specjalny, na który warto zwrócić uwagę, występuje tylko podczas darmowych spinów. Wygląda on jak dzwonek i zapewnia podwojenie nagrody uzyskanej w trakcie tego spinu, jest bowiem mnożnikiem wygranych. A wygrane dostępne w Burning Reels gra na prawdziwe pieniądze zaprezentuje Ci znajdująca się poniżej tabela.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Strażak w masce 50 400 5 000 25 000
Śmigłowiec 25 150 1 000 5 000
Wóz strażacki 25 125 500 2 500
Hełm strażaka 25 75 325 1 250
Wąż strażacki i gaśnica 50 200 1 000
Siekiera, odznaka strażaka i hydrant 25 100 500
Kobieta w hełmie 200 1 500 5 000

Zasady rozgrywki w Burning Reels

Grając na naszej stronie w Burning Reels bonus bez depozytu możesz potrenować obsługę tej gry, ale nie musisz się o to martwić – jest ona wyjątkowo prosta i przejrzysta, podobnie zresztą jak inne gry z portfolio firmy Wazdan Gaming. Tłem dla tej gry jest pożar zarośli gaszony przez oddział strażaków. Wszystko jest ładnie wykonane, animowane i dosyć efektowne. Symbole na bębnach są duże, łatwe do odróżnienia od siebie i kojarzą się jednoznacznie z pożarami, strażą pożarną i gaszeniem ognia. Zatem od strony graficznej wszystko stoi tutaj na wysokim poziomie.

Dolną część okna gry zajmuje panel sterowania o typowym dla produktów Wazdan Gaming układzie. Ale tutaj został on nieco zmodyfikowany i przypomina nieco konsolę wozu strażackiego z metalową płytą, przyciskami i żółtymi oraz czerwonymi lampkami ostrzegawczymi. Całość prezentuje się estetycznie i jednocześnie przejrzyście nawet dla początkujących. Obsługa gry sprowadza się do wybrania wartości stawki na grę z listy, a następnie kliknięcia w przycisk rozpoczęcia gry – to największy z dostępnych na panelu, ma kolor czerwony, więc nietrudno go przeoczyć. Początkujący powinni też przyjrzeć się przyciskom „i” w kółku oraz „?”. Znajdą pod nimi dostęp do instrukcji dla świeżych graczy opisującej wszystkie podstawowe aspekty tej gry.

Tytułem podsumowania

Burning Reels to naprawdę doskonała gra, jaką znajdziemy w portfolio firmy Wazdan Gaming. Jesteśmy zdania, że każdy miłośnik maszyn slotowych powinien rzucić na nią okiem. Z pewnością wielu z nich zostanie przy niej na długie godziny, bo ten tytuł po prostu wciąga już od pierwszych zakręceń bębnami.

Zagraj za darmo triangle Legends of Ra slot Legends of Ra
Zagraj za darmo triangle Flaming Hot slot Flaming Hot
Zagraj za darmo triangle Hidden Valley slot Hidden Valley
Zagraj za darmo triangle Royal Dynasty slot Royal Dynasty
Zagraj za darmo triangle Joker Strike slot Joker Strike
Zagraj za darmo triangle Mystery Planet slot Mystery Planet
Zagraj za darmo triangle King of Slots slot King of Slots
Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zobacz wszystkie