Hugo


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Hugo
Cechy Hugo
 • Producent Play'n Go
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.4%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Hugo gra online

Każdy z nas zapewne pamięta telewizyjną grę Hugo, która królowała na ekranach w czasach, gdy pojawiły się możliwości sterowania grą za pomocą pilota od telewizora. Play’n GO chyba obudziło w sobie sentyment i postanowiło przywołać nostalgiczne wspomnienia o Hugo i wskrzesić trolla! Tym razem nie musimy czekać do niedzieli, bo Hugo od Play’n GO dostępny jest w wersji online, dając się poznać tym razem jako maszyna slotowa. Producent wiernie odtworzył historię, jej bohaterów i plan akcji. Wyruszamy na misję ratowania Hugoliny i dzieci tak jak dawniej! Wierne odtworzenie gry na pewno wprawi cię w dobry nastrój.

Jak więc znaleźć Hugo? Dziś przychodzimy do ciebie z przygotowaną wersję Hugo demo, gdzie na własne oczy możesz spotkać się z trollem, poćwiczyć grę i przekonać się, czy dostawca rzeczywiście stanął na wysokości zadania. Slot dostępny jest za darmo i bez konieczności rejestracji, a jeśli będziesz chciał wyruszyć z Hugo na prawdziwe pieniądze, wskażemy ci platformy, gdzie taka gra jest możliwa.

Zachęcamy do zapoznania się ze slotem. W tym celu przygotowaliśmy niniejszą recenzję, nie pomijając żadnego ze szczegółów gry hazardowe automaty. Zacznijmy od jej opisu ze strony specyfikacji, a następnie zasad i tego, co najprzyjemniejsze w hazardzie, czyli tabeli wygranych i bonusów.

Czym cechuje się maszyna Hugo?

Wśród wyścigu o oryginalną tematykę, którą da się dostrzec na rynku hazardowym, Hugo automat do gry jest wyjątkowym slotem. Dlaczego? Jest to bowiem adaptacja gry. Mamy tutaj więc sytuację stworzenia przez producenta gry z gry! Jak to możliwe, że slot się przyjął? Fenomen tego automatu polega na tym, że Hugo to nie jest zwykła gra. Pamiętamy ją dobrze jako jedyną z takiego typu rozrywek, która była dostępna za pomocą pilota od telewizora, a losy bohaterów śledziła cała Polska! Hugo było pełnego rodzaju tradycją, którą Play’n GO dobrze zauważyło i postanowiło wskrzesić, tym razem na salony gier hazardowych.

Można stwierdzić, że producentowi udało się wiernie zachować klimat znanej gry. W wersji kasynowej mamy tutaj slota z 5 bębnami i 10 liniami wygrywającymi. Ponadto dostawca określił zwrot dla gracza (RTP) na poziomie 96%, co sprawia, że możemy tutaj liczyć na pojawiające się wygrane.

W Hugo gra się prosto – obstawiamy, ile chcemy: stawka waha się w granicach od 0,1 do 100, a zabawę podkręcają symbole specjalne: wild, scatter, które przynoszą nam m.in. darmowe spiny i rundy bonusowe! Co więcej, zarówno zwolennicy automatycznej gry (namiastka oglądania Hugo przed telewizorem?), jak i poszukiwacze mnożnika nie będą tutaj zawiedzeni.

Z Play’n GO Hugo automat dostępny jest też na telefon, a jego dopracowana wersja sprawi wiele frajdy na każdym urządzeniu przenośnym. Jeśli ten opis cię zachęcił, to my dodatkowo opiszemy osobno każdą z funkcji tak, abyś znając narzędzia, mógł zająć się przygodą.

Użytkowanie Hugo demo: Funkcje i przyciski

Poznanie slota to nieodłączny krok, który w efekcie pozwoli w przyjemny sposób skupić się na samej grze. Podobnie, jak w oryginalnej wersji, tytułowy bohater zaprasza nas do gry. Przed naszymi oczami pojawiają się bębny z symboliką, ale zanim zaczniemy obrót, czas na obeznanie się z opcjami. Znajdują się one na dole gry, a w Hugo bez rejestracji znajdziesz kolejno takie oznaczenia.

Wartość żetony Możesz zmienić jego wartość, klikając odpowiednio przycisk.
Żetony Tutaj liczy się ilość żetonów na linię, które gracze odpowiednio modyfikują, za pomocą strzałek w prawą lub lewą stronę.
Linie Tutaj odpowiednio ustawiamy liczbę linii, dowolnie od 1 do 10.
Postaw MAX Zakład maksymalny.
Zakręć Za pomocą tego przycisku rozpoczynasz grę.
Auto Gra To automatyczny tryb gry, który powoduje kręcenie się bębnów bez konieczności aktywnego uczestnictwa gracza. Możesz zdecydować o ilości automatycznych obrotów, momencie zatrzymania ich, czy uzależnić to od poziomu salda.
Tabela wypłat W tej sekcji znajdziesz odpowiednio informacje o symbolach, specjalnych bonusach, czy graficzny układ wszystkich linii wygrywających. Informacje zawarte w tabeli wypłat opiszemy w osobnym rozdziale tej recenzji.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi funkcjami w Hugo, czas na informacje o nagrodach i konkretnych wartościach, które przedstawiamy poniżej.

Bonusy i tabela wypłat w Hugo

W grze Hugo online czeka na nas kilka sposobów, aby wygrać. Klasycznie dążymy do zebrania dwóch, trzech i więcej takich samych symboli lub wylądowania symbolu wild, który dopełni nam do pary innych symboli. Tutaj jednak mamy gratkę w postaci premii i symboli specjalnych, a wśród nich:

 1. Skrzynia. Trzy takie czerwone skrzynie uruchamiają rundę bonusową.
 2. Hugo. Podwaja wygrane i jako wild zastępuje inne symbole.
 3. Scylla. Trzy wiedźmy uruchamiają rundę darmowych spinów, a także jako scatter są mnożone przez całkowity zakład i dodawane do wygranych za linie.

Jeśli chodzi o wartości, jakimi zostajemy nagrodzeni w przypadku każdego z symboli, zilustrujemy je za pomocą tabeli poniżej. Symbole w tabelce przedstawione są od najbardziej do najmniej wartościowego.

Tabela wypłat w Hugo w zależności od liczby symboli
Nazwa symbolu x2 x3 x4 x5
Hugo – WILD 10 100 1000 2000
Scylla – SCATTER 1 3 15 150
Złoto 3 25 250 750
Worek z pieniędzmi 2 20 150 500
Kilof, dynamit 15 75 250

Czego jeszcze możemy spodziewać się w Hugo? Tutaj darmowe obroty są wyzwalane nie tylko przez Scyllę, ale także Don Croco, Hugolinę oraz Hugo! Mogą one przybierać też funkcję Re-spin, dając kolejny raz taką samą liczbę darmowych obrotów, jak za pierwszym razem! Przygoda z Hugo to nie tylko dobra zabawa, ale i możliwości. Kogo spotkasz na planszy? A może uda się znaleźć po drodze skarb? Z Hugo za darmo masz szansę sprawdzić to nieskończoną ilość razy.

Ogólna ocena Hugo. Podsumowanie recenzji

Pomimo tego, że Hugo jest wierną siostrą znanej gry telewizyjnej, tym, co odróżnia slota od oryginału, jest jedno: tutaj złe symbole nie istnieją! Czy spotkamy na drodze złowrogą Scyllę, czy goni nas Don Croco, w przeciwieństwie do pierwotnej gry, nie mamy kłopotów. Wręcz przeciwnie! Czekają na nas sowite nagrody, bonusy i inne.

Zawsze zachęcamy cię, abyś korzystał z możliwości, jakie daje wersja testowa slota i podobnie jest właśnie w przypadku Hugo. Dzięki temu, że gra dostępna jest w wersji demo, warto wypróbować, czy odpowiada ci właśnie ta maszyna. My ze swojej strony możemy stwierdzić, że Hugo demo to dobra zabawa i ciekawe opcje bonusowe w znanych nam z dzieciństwa realiach. Ogólnie doceniamy wysiłek graficzny i pomysł producenta, a także efekty dźwiękowe i bonusy.