Jackpot Giant


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Jackpot Giant
Cechy Jackpot Giant
 • Producent Playtech
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 50
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 4
 • Procent zwrotu (RTP) 94.22%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Jackpot Giant online

Sympatyczny olbrzym, mający na celu wywołanie jak największej liczby erupcji wulkanów, to główna postać i nasz największy sojusznik w grze online Jackpot Giant, która została zaprojektowana przez studio PlayTech

Jackpot Giant automat przenosi nas w zamierzchłe czasy kamienia łupanego, gdzie oznaką naszej wygranej będzie wybuch któregoś z wulkanów (lub wszystkich naraz). W grze naszą uwagę przede wszystkim powinniśmy skupiać na symbolu WILD, głównie dlatego, bo wiążą się z nim atrakcyjne wygrane.

Oprócz tego na planszy są również pola z grafiką wygasłych wulkanów – Bonus, które uruchamiają grę bonusową, Scatter, pola przypominające gigantów oraz wyryte w skale litery A,K,Q,J. Zależnie od kombinacji i częstotliwości, z jaką pojawiają się wymienione wyżej znaki, pula naszej wygranej się zwiększa.

Aby spędzić trochę czasu z naszym sympatycznym olbrzymem, należy jedynie wejść na naszą stronę całkowicieza darmo i bez rejestracji. Można tam poćwiczyć Jackpot Giant bez depozytu, a potem przekonać się jak pójdzie rozgrywka w Jackpot Giant na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe zasady i cechy gry

Jackpot Giant automat do gry posiada bardzo miłą dla oka grafikę 3D, która już od pierwszych minut gwarantuje miłą i spokojną atmosferę podczas rozgrywki. Jackpot Giant gra posiada 5 bębnów oraz 50 płatnych linii, zaś minimalna stawką do jej rozpoczęcia wynosi 0,5 żetona, a maksymalna – 4 żetony. Jeśli chodzi o współczynnik Return to Player (RTP) to jest on 94,22%.

Ciekawą funkcją, którą oferuję nam produkcja firmy PlayTech, jest automatyczne odtwarzanie. Bardzo często zdarza się, że gracz nie ma wiele czasu albo jest już poirytowany długim czekaniem na rozstrzygnięcie gry – wtedy ta opcja sprawdzi się doskonale. Można wybrać pomiędzy 10, 25, 55 lub 99 obrotami automatycznymi, które gra hazardowa online wykona za graczy, kiedy ci mogą w tym czasie jedynie obserwować albo zająć się po prostu czymś innym.

Jackpot Giant oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, dbając równocześnie o to, aby pozostać w zgodzie z obecnymi standardami  w świecie kasyn online i nie tylko. Dzięki temu, że przy tworzeniu gry użyto języka HTML5, można grać w Jackpot Giant bez logowania nie tylko na komputerze osobistym, ale też na laptopach, tabletach czy jako aplikację w telefonie komórkowym – rozgrywka wcale nie straci przez to na atrakcyjności.

Progresja jest kluczem w Jackpot Giant

Powodem, który czyni automat wyjątkowy i tak chętnie wybierany przez graczy to jego progresywny charakter. Oznacza to nic innego jak fakt, że jackpot zależy od ilości graczy – im jest ich więcej, tym bardziej zwiększa się jego możliwa wysokość. Dzięki temu systemowi można było w przeszłości obserwować horrendalne sumy wygrywane przez użytkowników.

Najważniejszym symbolem w grze jest, wcześniej już wspomniany, – złoty symbol z napisem WILD. Jest tak dlatego, ponieważ posiada on unikatową zdolność do zastąpienia wszystkich symboli z planszy z wyjątkiem Scatter i Bonus. To właśnie kombinacja 5 symboli WILD pozwoli nam na wygranie Jackpota. Warto dodać, że Giant Jackpot jest dostępny tylko podczas głównej gry, a pięć identycznych symboli WILD nie stanowi do niego dodatkowej wygranej.

Scatter to pole, które oferuję dosłownie to co przedstawia – drobną sumę dodatkowych żetonów podczas regularnej gry. Wystarczy że pojawi się gdziekolwiek na ekranie, a wygrana będzie w kieszeni.

Automat oferuje nam też ciekawe rundy bonusowe. Aby takowa została nam przyznana wystarczy, że wylosujemy na bębnie 1-ym lub 5-ym symbol wygasłego wulkanu podpisany jako bonus. Zagwarantuję to nam uddział w rundzie dodatkowej, gdzię będziemy mogli zgarnąć dodatkowe nagrody pieniężne. Oprócz tego mamy szansę na wylosowanie kilku innych pól specjalnych, w postaci m.in liter, wyrytych w kamiennych blokach czy wizerunków gigantów, które zwielokrotniają naszą wygraną.

Symbol x3 x4 x5
WILD 500 1000 50,000
Scatter 5 50 500
Czerwony diament 100 300 500
Niebieski diament 80 200 300
Żółty diament 60 100 200
Litera A, K 25 35 60
Litera Q, J 10 30 40
Czerwona karta giganta 50 80 100
Zielona karta giganta 25 60 80

Co jeszcze warto wiedzieć o Jackpot Giant?

Grafika i wykonanie stoi na wysokim poziomie, już na pierwszy rzut oka można zaobserwować dbałość o najmniejsze detale w postaci chociażby samego charakterystycznego tła, w którym możemy dostrzec te same kolory i motywy, które występują podczas samej rozgrywki. Sprawia to wrażenie, że wszystko jest ze sobą spójne. Co więcej, dodatkowego uroku dodaje produkcji świetnie dopasowana muzyka, która może przywodzić na myśl najróżniejsze skojarzenia z filmów o jaskiniowcach, starożytnych miastach i dżunglach czyli głównych motywów Jackpot Giant.

Menu gracza również jest dość proste i zrozumiałe – nie ma tu nadmiaru opcji, które by tylko utrudniły rozgrywkę. Interesują nas głównie 3 przyciski. Za pomocą dwóch pierwszych (plusa i minusa) ustawiamy stawkę, a za pomocą widocznego po prawej stronie przycisku SPIN – startujemy grę. Dodatkowo mamy też do dyspozycji przycisk Auto Spin, który odpowiedzialny jest za automatyczne odtwarzanie.

Warto przypomnieć, że na naszej stronie można zagrać w Jackpot Giant bez rejestracji. Ważne jest jednak, aby każdy gracz, nawet grając w  Jackpot Giantdemo, zapoznał się z zasadami gry, gdzie można znaleźć każdą jedną informację na temat gry. Zrobić to można bardzo łatwo, bo wystarczy kliknąć w znajdujący się w lewym dolnym rogu przycisk “Info”

Czy wulkan wybuchnie?

Wszystko wskazuje na to, że…. Jak najbardziej tak! Charakter gry i wizja zagrani w Jackpot Giant za darmo każdego dnia przyciągają coraz więcej graczy, a jak wiadomo tak sytuacja bardzo korzystnie wpływa na wysokość wygranej, więc dopóki wszystko opiera się na obopólnych korzyściach – warto dać tem.