Hot 777


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Hot 777
Cechy Hot 777
 • Producent Wazdam
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 5
 • Bębny 3
 • Min. wartość żetonu 10
 • Maks. wartość żetonu 10000
 • Procent zwrotu (RTP) 96.45%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Slot Hot 777 to nieskomplikowany, przyjemny gry hazardowe za darmo automat. Producent Wazdan postawił w nim na sprawdzone rozwiązania. Motywem przewodnim są różne siódemki występujące w czerwonym, złotym i ognistym wariancie. Dopełnieniem do siódemek są owocki. W przeciwieństwie do wielu innych gier typu “jednoręki bandyta” bonusy aktywowane są także przez zbieranie symboli, a nie tylko jako jednorazowy strzał. Chodzi o kolekcjonowanie złotych monet. Opisane zostały szczegółowo w dalszych częściach.

Na naszej stronie dostępny jest Hot 777 bez rejestracji. Możesz zagrać w Hot 777 bez logowania i wpłaty depozytu. Granie w Hot 777 demo jest najlepszym sposobem na przygotowanie się do rozgrywki w Hot 777 na prawdziwe pieniądze w jednym z wielu licencjonowanych kasyn online. Pamiętaj, że jeśli będziesz grał na realne pieniądze, to zweryfikuj czy kasyno posiada odpowiednią licencję co zagwarantuje Ci wypłatę wygranej.

Cechy Hot 777 online

Hot 777 automat do gry to klasyczna “owocówka” od producenta Wazdan. Rozgrywka odbywa się tylko na 3 bębnach przy 5 liniach wygrywających. Zakład wybierany jest z przedziału od 0,1 do 100 kredytów. Stopa zwrotu dla gracza 96,19% czyli zbliżona do średniej wartości RTP dla podobnych gier. Hot 777 gra nie została wyposażona w symbol WIld ale jest kilka scatterów. W grze zbieramy złote monety. Po uzbieraniu 9 monet dla jednej konkretnej stawki aktywowane zostają darmowe spiny. Scatterem jest także złota i ognista siódemka.

Wideo slot nie posiada rund bonusowych, jackpota ani gry wieloosobowej. Dostępna jest natomiast bardzo dobrze rozbudowana gra automatyczna, tak jak to bywa w slotach tego producenta. Można wskazać wiele różnych warunków zatrzymania. Wersja mobilna, dzięki temu, że została utworzona w HTML5, nie sprawia problemów z odtwarzaniem na różnego rodzaju urządzeniach przenośnych.

Premie w Hot 777 automat

Jeśli zagrasz w Hot 777, zauważysz, że głównym bonusem są darmowe spiny. Mogą one występować w różnych ilościach. Najprostszym sposobem, aby je zdobyć jest kolekcjonowanie złotych monet. Po ich zdobyciu wypełniał się będzie stos po prawej stronie ekranu. Po zebraniu dziewięciu rozpoczyna się 15 darmowych spinów. Wygrane podczas darmowych spinów mnożone są x3. Jest szansa, aby podczas jednych spinów zdobyć ich jeszcze więcej. Szczególnie przy wykorzystaniu kolejnych sposobów.

Darmowe spiny przydzielane są także za jednoczesne trafienie trzech złotych siódemek lub trzech ognistych siódemek. Złote siódemki odpowiadają za 30 darmowych spinów. Ogniste to aż 45 obrotów. Przy mnożniku x3 wygrane mogą być bardzo wysokie.

Innym sposobem na szybkie zwiększenie salda gry jest tryb ryzyka tzw. Gamble. Po każdej wygranej gracz ma możliwość wejścia do gry ryzyka połową albo całą stawką. Gra polega na odgadywaniu koloru następnej karty. Kolory są dwa: czerwony i czarny, więc szanse wynoszą 50%. Poprawna odpowiedź mnoży wygraną x2, błędna odpowiedź wiąże się z utratą środków. Grać można maksymalnie 7 razy, lub do pierwszej pomyłki. Tabela poniżej przedstawia wygrane przy zakładzie 50 kredytów.

Symbol x2 x3
Wiśnie, cytryny 20
Gruszki. pomarańcze 40
Śliwki, winogrona, dzwonki 40 400
Czerwone siódemki 80 2,000
Złote siódemki 160 5,000
Ogniste Hot siódemki 500 10,000

Zasady slotu Hot 777

Jak wspomniano na początku zasady gry są proste. Symbole tworzą układy premiowane od lewej strony do prawej. Każde nowe zakręcenie kosztuje jedną stawkę. Stawkę wybieramy na dolnym pasku. Pasek można przesuwać przyciskami plus i minus w kierunku wyższych bądź niższych wartości. Maksymalny zakład jest zawsze widoczny po prawej stronie w czerwonej ramce. Grafiki występujące w grze stoją na dobrym poziomie.

Brak jest wyszukanych animacji. Symbole są duże i wyraźnie, chociaż cytryna i gruszka trochę są do siebie podobne i lekko się zlewają. Wiele podobnych siódemek dających różne wygrane również jest do siebie podobne.

W tle odgrywana jest elektroniczna melodia, która nie przeszkadza w rozgrywce.

Automat posiada dobry układ symboli i przycisków. Główną część ekranu zajmują symbole. Po ich lewej stronie kolory wskazują przebieg linii wygrywających. Po prawej stronie są monety i siódemki, które wypełniają się w miarę zbierania. Na dole jest całe sterowanie automatem z klasycznym dla tego producenta rozkładem przycisków.

Od lewej strony są to kolejno: tabela wypłat, ustawienia, w których zmienić można drobne szczegóły graficzne, ustawienia głośności i zasady gry pod znakiem zapytania. Z zasadami gry każdy gracz powinien się dobrze zapoznać. Opisane w nich zostały wszystkie funkcje automatu. Nad tymi czterema przyciskami widoczne jest saldo.

Następne pole to komunikaty z gry a pod nim pasek wyboru stawki. Na pasku z komunikatami, po trafieniu układu, pojawiają się dwa dodatkowe przyciski które odpowiadają za wejście do gry ryzyka. Po prawej stronie duże zaokrąglone strzałki odpowiadają za rozkręcanie automatu. Pozostałe dwa symbole to wejście do gry automatycznej i wybór jednej z trzech prędkości gry.

Opinia

Hot 777 to dobry slot. Na pewno spodoba się graczom szukającym spokojnego, relaksującego automatu. Wysoki RTP zachęca do zagrania. Ciekawy sposób kolekcjonowania monet prowokuje by zostać te jeszcze kilka minut i uzbierać kolejny stosik, który rozpocznie darmowe spiny. Zagraj w Hot 777 bez depozytu na naszej stronie.

Zagraj za darmo triangle Gonzo’s Quest za darmo Gonzo’s Quest
Zagraj za darmo triangle jammin jars za darmo Jammin’ Jars
Zagraj za darmo triangle Age of Gods za darmo Age of Gods
Zagraj za darmo triangle lucky lady's charm slot Lucky Lady’s Charm
Zagraj za darmo triangle grand wheel slot Grand Wheel
Zagraj za darmo triangle cool bananas online Cool Bananas
Zagraj za darmo triangle lucky lady's charm deluxe za darmo Lucky Lady’s Charm Deluxe
Zagraj za darmo triangle book of ra deluxe slot Book of Ra Deluxe
Zagraj za darmo triangle Jackpot Bells automat do gry Jackpot Bells
Zagraj za darmo triangle eye of horus slot Eye of Horus
Zobacz wszystkie