Bonanza


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Bonanza
Cechy Bonanza
 • Producent Big Time Gaming
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 117649
 • Bębny 6
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 20
 • Procent zwrotu (RTP) 96%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Odkryj w sobie żyłkę poszukiwacza złota. Udaj się do wyrobiska gdzie kamienie szlachetne są na wyciągnięcie ręki. Bonanza gry hazardowe maszyny to niekończące się poszukiwanie złota i brylantów. Szalone tempo zmieniających się kamieni, dynamiczna muzyka i wybuchy to chleb powszedni slotu Bonanza. Grając w Bonanza przeżyjesz wspaniałą przygodę, nawiążesz do ówczesnej Ameryki gdzie odnalezienie jednego diamentu mogło ustawić Twoją rodzinę na kilka pokoleń wprzód. Może i Tobe się to uda. Bonanza gra posiada olbrzymią ilość linii wygrywających, na pewno jest w nich też ta, która okaże się Twoją szczęśliwą.

Bonanza bez rejestracji jest udostępniona na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo. Możesz tam również zagrać w slot Bonanza bez depozytu. Bonanza demo, bez depozytu pozwoli Ci się zapoznać z tym niekonwencjonalnym slotem. Poznasz zasady, opracujesz swoją własną strategię, która na pewno przyda się jeśli zagrasz w Bonanza na prawdziwe pieniądze w kasynie online. Korzystaj tylko z tych licencjonowanych.

Cechy automatu Bonanza

Bonanza automat to wideo slot producenta Big Time Gaming. Bębnów jest 6, ale linii wygrywających: uwaga aż 117649! Co więcej, łatwo je wszystkie zapamiętać. Premiowany jest każdy możliwy układ. Wystarczy, że na kolejnych bębnach zaczynając od pierwszego, będą się znajdować takie same symbole. Zakład jest wybierany w dość niewielkim zakresie. Minimalnie jest to 0.2 kredytu, maksymalnie 20 kredytów.

Stopa zwrotu dla gracza wynosi równe 96%, czyli tyle ile średnia wartość z podobnych automatów do gier. Symbol dynamitu pełni rolę Wild, Scatterem są symbole składające się na napis GOLD, który aktywuje darmowe spiny. Podczas darmowych spinów są jeszcze dodatkowe scattery. Jest tryb gry automatycznej w którym wskazujemy ilość obrotów i wymaganą jednorazową wygraną bądź stratę całkowitą.

Rund bonusowych tutaj nie zastaniemy, tak samo jest w przypadku Jackpota i trybu gry wieloosobowej. Rozgrywka jest bardzo ciekawa, więc jakoś nie czuć braku tych funkcjonalności. Na koniec należy wspomnieć o bardzo dobrze przygotowanej wersji mobilnej. Bonanza za darmo znakomicie dopasowuje się do różnych rozdzielczości urządzeń. Nawet zmienia układ przycisków sterujących dopasowując się do wielkości okna. Uruchomienie trybu pełnoekranowego przenosi przyciski sterujące na prawą stronę pozostawiając więcej miejsca dla symboli.

Nagrody w slocie Bonanza online

Zebranie 4 symboli składających się na napis GOLD uruchomi 12 darmowych spinów. Jeśli podczas tych 12 spinów znowu trafi się taki scatter to zostanie dodanych 5 dodatkowych spinów. Dodatkowym scatterem podczas darmowych spinów jest wózek ze złotem. 3 wózki to 5 dodatkowych zakręceń a 4 wózki to 10 dodatkowych obrotów.

Podczas darmowych zakręceń działa także mnożnik. Wywoływany jest przy każdej lawinie, czyli po usunięciu kamieni z linii wygrywającej. Zaczyna się od mnożnika x1 i każda lawina zwiększa go o 1. W grze występuje także symbol Wild. Skutecznie zastępuje on wszystkie symbole, za wyjątkiem scattera. Tabela poniżej przedstawia wygrane przy zakładzie 1 kredytu.

x3 x4 x5 x6
Fioletowy kamień 5 10 25 50
Czerwony kamień 1 2 2,5 7,5
Niebieski kamień 0,25 1 1,5 2
Zielony kamień 0,25 0,5 0,75 2
A, K 0,2 0,4 0,6 1,75
Q 0,2 0,25 0,6 1
J, 10 0,15 0,25 0,5 0,9
9 0,1 0,2 0,4 0,8

Zasady automatu Bonanza

Układy są tworzone od lewej strony do prawej zaczynając od pierwszego bębna. Każde następujące po sobie wystąpienie tych samych symboli na kolejnych bębnach zawsze utworzy linię wygrywającą. Linii wygrywających jest tyle ile możliwych układów. Ilość symboli na jednym bębnie jest różna. Może być ich maksymalnie 7. Po każdym obrocie może się ona zmienić. Dodatkowo nad 2, 3, 4 i 5 bębnem są wózki, które zwiększają ilość symboli dla tych bębnów o 1. Bębny kręcą się pionowo, a wózki wjeżdżają poziomo. Nadaje to ciekawego dynamizmu rozgrywce. Licznik u góry (Megaways) pokazuje ile jest aktualnie możliwych układów włącznie z wózkami.

Każde trafienie układu powoduje usunięcie składających się na niego symboli i na to miejsce spadają nowe. Dzieje się tak, dopóki nie będzie już więcej układów. Wszystkie cząstkowe wygrane są dodawane do siebie i na końcu dopisywane do salda.

Zasady gry hazardowe online są dostępne pod niebieskim przyciskiem z trzema poziomymi kreskami. Po otwarciu menu trzeba przejść do zakładki “help”. Zasady gry są ważne i trzeba się z nimi zapoznać. Opisane w nich zostały wszystkie istotne informacje dotyczące automatu. Bębny uruchamiamy zielonym pulsującym trójkątem.

Oprawa audiowizualna to mocna strona tego slotu. Kamienne bębny idealnie komponują się z otaczającym je wodospadem i wyglądem kopalni. Na dole ekranu jest mały górniczy domek w którym zawsze pali się światło.

Opinia

Bonanza bez logowania to unikatowy automat. Sposób rozgrywki powoduje, że nie sposób go pomylić z jakimkolwiek innym slotem. Motyw przewodni jest bardzo ciekawy a wykonanie całego automatu jeszcze lepsze. Ciężko się od niego oderwać. Te wybuchy, lawiny i szalone tempo nadawane dzięki gitarze powodują mimowolny uśmiech na twarzy. Tak powinny wyglądać współczesne automaty do gier.

Zagraj za darmo triangle roman legion automas za darmo Roman Legion
Zagraj za darmo triangle Gonzo’s Quest za darmo Gonzo’s Quest
Zagraj za darmo triangle jammin jars za darmo Jammin’ Jars
Zagraj za darmo triangle Age of Gods za darmo Age of Gods
Zagraj za darmo triangle lucky lady's charm slot Lucky Lady’s Charm
Zagraj za darmo triangle grand wheel slot Grand Wheel
Zagraj za darmo triangle cool bananas online Cool Bananas
Zagraj za darmo triangle lucky lady's charm deluxe za darmo Lucky Lady’s Charm Deluxe
Zagraj za darmo triangle book of ra deluxe slot Book of Ra Deluxe
Zobacz wszystkie