Just Jewels


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Just Jewels
Cechy Just Jewels
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 9
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.5
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 95.31%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Tylko klejnoty – tak na język polski można przetłumaczyć tytuł gry. Just Jewels darmowa gra hazardowe jest przepełniony różnego rodzaju brylantami, złotem i pieniędzmi. Symbole to różne drogocenne przedmioty. W tej grze przepych i bogactwo wychodzi na pierwszy plan. Przychodzi na myśl powiedzenie: “Jak kraść to miliony. Jak kochać to księżniczki.” Te wszystkie klejnoty, które oferuje gra potrafiłyby zawrócić w głowie niejednej księżniczce. Pewnie i wielu księciów nie mogłoby się im oprzeć.

Z drugiej strony Just Jewels gra dosłownie stara się być kopią maszyn kasynowych znajdujących się w stacjonarnych kasynach. Cały jej wygląd, układ klawiszy, sposób rozgrywki jest próbą odwzorowania takiej maszyny. Na naszej stronie jest dostępne Just Jewels bez rejestracji  oraz Just Jewels bez depozytu. Możesz zagrać w Just Jewels bez logowania i to całkowicie za darmo. Granie w darmowe wersje takie jakie Just Jewels demo to najlepszy sposób na zapoznanie się z mechanika gry bez zbędnego ryzyka. Odpowiednio Cię to przygotuje do zmierzenia się z Just Jewels na prawdziwe pieniądze. Gra na prawdziwe pieniądze jest możliwa tylko w licencjonowanych kasynach. Zawsze weryfikuj tę informację, aby być pewnym komu powierzasz swoje pieniądze.

 

Techniczne aspekty Just Jewels

Dostawcą tej maszyny do gry jest austriacka firma Novomatic. Just Jewels automat to klasyczny video slot. Cała rozgrywka odbywa się na 5 bębnach. Ilość linii wygrywających można zmieniać od 1 do 9 linii. Służą do tego specjalne przyciski na automacie. Całkowity zakład jest wyliczany ze wzoru zakład razy ilość linii. Minimalnie może to być 1 kredyt na 1 linii wygrywającej. Maksymalnie 200 kredytów na 9 liniach czyli 1800 kredytów. Dodatkowo jest jeszcze możliwość modyfikacji wartości jednego kredytu. Wartość kredytu można ustawić od 0,5 do 10.

Współczynnik zwrotu dla gracza wynosi 95,42% czyli ciut poniżej średniej wartości dla podobnych gier online. W grze zabrakło symbolu Wild, jest za to dostępny scatter, który wypłaca wygrane niezależnie od miejsc w których się znajduje na bębnach. Jest także dostępny tryb automatyczny, ale nie można zbyt wiele pozytywnego o nim powiedzieć. Uruchamiamy go i zatrzymujemy tym samym przyciskiem. Nie ma możliwości wskazania jakichkolwiek warunków zatrzymania.

Just Jewels automat to prosta maszyna do gier. W związku z tym została pozbawiona wyszukanych funkcjonalności. Brak w niej rund bonusowych, nie ma darmowych spinów, nie doświadczymy także trybu gry wieloosobowej jak i jackpota. Jest natomiast bardzo dobrze przygotowana wersja mobilna urządzenia. Dzięki technologii HTML5, w której została stworzona bez problemu uruchamia się na różnych urządzeniach.

Wygrane w Just Jewels

Just Jewels posiada kilka prostych bonusów. Jest dostępny scatter, którym jest symbol Euro. Na jednej planszy muszą znajdować się co najmniej 3 scattery aby wygrana została zaliczona. W przeciwieństwie do pozostałych symboli nie muszą się układać w żaden konkretny układ linii. Scatter nie rozpoczyna darmowych spinów, ponieważ producent nie przewidział ich w tej grze.

Dla graczy, którzy jednak oczekują czegoś więcej, w szczególności więcej ryzyka udostępniony został prosty tryb gamble, czyli gra ryzyka. Po każdym trafionym układzie można z niej skorzystać. Nie jest jednak tak oczywiste jak wejść do gry ryzyka. Aby z niej skorzystać trzeba kliknąć albo na czerwone pole “bet one” albo czarne “bet max”. Wyświetlony zostanie dodatkowy ekran już według standardowych zasad gry ryzyka. Czyli odgadujemy czy kolejna karta będzie czarna, czy czerwona. Dobra odpowiedź podwaja wygraną, błędna pozostawia gracza z niczym. Tabela prezentuje wygrane dla 1 zakładu na 9 liniach wygrywających.

x3 x4 x5
Fioletowy i zielony kamień 10 25 150
Niebieski i czerwony kamień 15 50 200
Pieniądze i sztabki złota 30 150 500
Złota korona 50 500 5,000
Scatter symbol Euro 18 90 450

Zasady maszyny Just Jewels online

Jak zostało na wstępie napisane wygląd Just Jewels do złudzenia może przypominać wygląd fizycznego automatu do gier. Przyciski mają kształt kwadratów i prostokątów a na nich znajdują się opisy do czego służą. Grę rozpoczynamy przyciskiem “Start Skip Take win”. “Bet one” służy do wyboru stawki, wielokrotne naciskanie podbija stawkę. “Bet max” ustawia maksymalny dostępny zakład.

Przyciski z numerami służą do wyboru ilości linii wygrywających. Podczas zmiany ilości linii są one prezentowane na bębnach. “Bet / line” oznacza wysokość zakładu na jedną linię, “lines bet” ilość aktywnych linii, “total bet” całkowity zakład. “1 credit =” oznacza wybraną wartość kredytu. Tę wartość można zmienić przyciskiem “Choose coin”. Modyfikuje to także całkowite saldo. W polu “Credit” jest ono widoczne.

Przyciskiem “paytable” wyświetlamy tabelę wypłat, pod nią są opisane skrócone do minimum zasady gry. Numerki po prawej i lewej stronie bębnów zaświecają się wraz z ilością wybranych linii wygrywających. Cyfra na nich oznacza wysokość zakładu na jedną linię.

Nasza opinia

Just Jewels to dobry pomost dla graczy, którzy przechodzą z stacjonarnych kasyn do tych wirtualnych. Automat stara się jak najwierniej odwzorować maszynę i z powodzeniem mu się to udaje. Zagraj w Just Jewels za darmo i przekonaj się czy uda Ci się zdobyć wszystkie klejnoty.

Zagraj za darmo triangle roman legion automas za darmo Roman Legion
Zagraj za darmo triangle Gonzo’s Quest za darmo Gonzo’s Quest
Zagraj za darmo triangle jammin jars za darmo Jammin’ Jars
Zagraj za darmo triangle Age of Gods za darmo Age of Gods
Zagraj za darmo triangle lucky lady's charm slot Lucky Lady’s Charm
Zagraj za darmo triangle grand wheel slot Grand Wheel
Zagraj za darmo triangle cool bananas online Cool Bananas
Zagraj za darmo triangle lucky lady's charm deluxe za darmo Lucky Lady’s Charm Deluxe
Zagraj za darmo triangle book of ra deluxe slot Book of Ra Deluxe
Zobacz wszystkie