Mystery Planet


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Mystery Planet
Cechy Mystery Planet
 • Producent Evoplay
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 20
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 1
 • Maks. wartość żetonu 1000
 • Procent zwrotu (RTP) 93,60%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Mystery Planet – darmowy slot online

Mystery Planet online to automat, którego żaden szanujący się fan gier oraz filmów z gatunku science-fiction nie powinien przeoczyć. Tło fabularne slotu przenosi nas o setki tysięcy lat świetlnych stąd, na jedną z nieznanych ludzkości, niezbadanych jak dotąd planet. W tle gry widoczne są znajdujące się na niej formacje skalne i panujący tam klimat, nie do końca przyjazny rodzajowi ludzkiemu.

Grę opracowało i stworzyło studio Evoplay, które już od kilku lat nieprzerwanie robi wszystko, by odświeżyć i ocieplić dla nas wizerunek kasyn. Aby to osiągnąć, EvopIay cały czas poszerza swoją ofertę  o kolejne nowoczesne maszyny do gry. Najciekawszymi przykładami produkcji EvopIay są Tree of Light, TempIe of Dead, Forest Dreams. Mystery Planet automat nie posiada wielu funkcji specjalnych, ale i tak dobrym rozwiązaniem będzie wypróbowanie go najpierw za darmo. Trening możesz w każdej chwili odbyć na naszej stronie. Uruchom bezpłatną grę Mystery Planet demo.

Parametry automatu Mystery PIanet Mystery Planet slot

Mystery Planet za darmo to nowoczesny wideo slot 3D o budowie znanej z większości standardowych automatów do gry. Ekran gry zawiera 5 kolumn i 3 rzędy, a wszelkie nagrody wypłacane są tutaj dzięki 20 ustalonym, aktywnym liniom wypłat. Aby móc zdobyć wygraną, przynajmniej trzy odpowiadające symbole muszą uformować jeden lub więcej układów. Zakład może zostać ustawiony na stawkę od 0,10 do 300 monet.

Parametr RTP wynosi równe 93,60%. Wariancja automatu jest średnia/wysoka. Dlatego też możemy liczyć na przeciętnej wielkości wygrane, padające w regularnych, średnich odstępach czasu. Mystery Planet gra hazardowa nie ma dodatkowej puli w postaci jackpotu, jednak można w niej włączyć darmowe spiny, a także natrafić na symbole bonusowe Scatter i Wild.

Automat na telefonie można uruchomić również, na wszystkich najpopularniejszych systemach. Nie trzeba pobierać aplikacji, gdyż gra wyświetla się w przeglądarce od razu. Gra została pomniejszona i jest w stanie dopasować się do ekranów o wszystkich możliwych proporcjach.

Grając w Mystery Planet automat do gry nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Gra została pozbawiona funkcji typu Buy, dlatego też możesz grać za pomocą funkcji Autoplay. Włączysz ją wciskając dłużej przycisk Spin. Możesz w ten sposób zapoczątkować do 500 auto spinów.

Podstawowe i bonusowe funkcje automatu Mystery Planet

Za pomocą symboli Scatter gracz ma możliwość włączenia trybu bezpłatnych zakręceń. Potrzebne są przynajmniej 3 ikony Scatter na planszy. Te mogą pojawić się wyłącznie na pierwszym, trzecim i piątym bębnie gry. Wówczas slot nagrodzi Cię 20 spinami, podczas których funkcja Free Spins może zostać zainicjowana ponownie.

Symbol Wild ma swoją stałą funkcję, jak w większości innych automatów. Ikona potrafi połączyć się z pozostałymi symbolami tak, by być częścią wygrywającej kombinacji. Automat zaopatrzono w funkcję specjalną lawiny, która rozpoczyna się po każdej wygranej. Wygrywające symbole znikną z ekranu, a na ich pozycje z góry spadną kolejne, dając dodatkową szansę na stworzenie kolejnego wygranego układu. Każda kolejna lawina zwiększa mnożnik, który zostanie zastosowany dla całkowitej nagrody:

🌌 Pierwszy re-spin – mnożnik x1

🌌 Drugi re-spin – mnożnik x2

🌌 Trzeci re-spin – mnożnik x3

🌌 Czwarty re-spin – mnożnik x5

Lawiny włączają się również w trakcie darmowych spinów. Wówczas mnożniki do wygranej są wyższe:

🌌 Pierwszy re-spin – mnożnik x3

🌌 Drugi re-spin – mnożnik x6

🌌 Trzeci re-spin – mnożnik x9

🌌 Czwarty re-spin – mnożnik x15

Zarówno w zwykłej rozgrywce, jak i darmowej, nagrody są przyznawane za poszczególne symbole, ułożone w określone z góry linie. Stół wypłat został wyrażony w postaci mnożników, przez jakie przemnażana jest stawka:

Symbol x3 x4 x5
Symbol ognia 2,5x 25x 100x
Symbol burzy 1,5x 10x 50x
Symbol tornada 1x 5x 25x
Litera A 0,8x 2,5x 15x
Litera K 0,5x 2x 7,5x
Litera Q 0,3x 1,5x 5x
Litera J 0,2x 1x 3,5x
10 0,1x 0,5x 3,5x

Grafika i interfejs slotu Mystery Planet

Grafika slotu Mystery Planet bez depozytu zdecydowanie pasuje do jego kosmicznej tematyki. W tle gry widać tytułową planetę, na której rozgrywa się akcja. Zgodnie z tytułem, krajobraz sprawia wrażenie tajemniczego, co znajdujący się w tle kosmos podkreśla jeszcze bardziej. Na podłożu planety znajdują się skały, a wszystko otacza ciemność.

Znajdujący się poniżej planszy gry interfejs umożliwia nawigację. Na jego środku znajduje się jeden, duży przycisk. Krótkie naciśnięcie go zakręci bębnami gry, natomiast długie przyciśnięcie aktywuje funkcję Autospin. Zaraz obok niego znajdują się dwa mniejsze oznaczone jako „+” i „-„, poprzez które można zmieniać liczbę wykorzystywanych do gry kredytów. W prawym dolnym rogu znajdują się wszelkie ustawienia, w tym dźwięku i animacji. Po kliknięciu w menu z literką „i” można włączyć w Mystery Planet bez rejestracji tabelę wypłat, w której opisano reguły wszystkich bonusów.

Mystery PIanet – podsumowanie recenzji

Mystery Planet to ekscytujący automat do gry. Zaręczamy, że gra na pewno Cię nie zawiedzie. Najwyższa potencjalna wygrana ma wysokość 156 525 kredytów. Zdobyć ją można dzięki funkcjom specjalnym gry, w tym bonusowym spinom. Możesz grać w Mystery Planet – gra na prawdziwe pieniądze. Na naszej stronie znajduje się wiele darmowych gier, dlatego zagraj u nas w Mystery Planet bez logowania.

 

Zagraj za darmo triangle King of Slots slot King of Slots
Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zagraj za darmo triangle More Gold Diggin slot More Gold Diggin
Zagraj za darmo triangle pink_elephants_slot Pink Elephants
Zagraj za darmo triangle book-of-ra-magic-slot Book of Ra Magic
Zagraj za darmo triangle Hot Triple Sevens slot Hot Triple Sevens
Zobacz wszystkie