Treasure Jewels


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Treasure Jewels
Cechy Treasure Jewels
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 9
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.09
 • Maks. wartość żetonu 18
 • Procent zwrotu (RTP) 95%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Treasure Jewels – darmowy automat do gry

Internetowy dynamiczny slot Treasure Jewels online to gra stworzona z myślą o fanach drogocennych kamieni i biżuterii. Gra produkcji Novobet to kolejna odsłona klasycznej pieciobębnowej gry, tym razem o nieco innym klimacie niż ich dotychczasowe sloty owocowe.

Automat hazardowy Treasure Jewels gra online to prosta w zrozumieniu i dynamiczna gra przeglądarkowa, dostępna również na urządzeniach mobilnych. Jej funkcjonalność zapewnia długie godziny rywalizacji na zasadach klasycznych rozgrywek bębnowych, na wzór gier wrzutowych z osiedlowych barów.

Slot w tej nietypowej odsłonie dostępny jest w wielu kasynach online. Nasi eksperci zauważyli jego narastającą popularność i wysoki potencjał. Z tej okazji stworzyliśmy dla internautów szybką recenzję automatu wraz z opcją jego testowania bez ponoszenia żadnych kosztów. Treasure Jewels za darmo i bez depozytu dostępny jest już teraz na naszej stronie. Jeśli chcesz sprawdzić się w rozgrywce na jego zasadach, koniecznie uruchom maszynę za pomocą jednego przycisku, odbierz free żetony i graj bez limitów. Stwórz swoją taktykę i osobiście oceń grę!

Budowa i działanie gry Treasure Jewels

Z najważniejszych informacji – Treasure Jewels demo to automatyczna gra bębnowa. Działa na 9 liniach wypłat i według nich rozlicza każde trafienia ikon już od trzech takich samych elementów. Ekran losujący gry jest stały i zawsze oferuje graczom pięć bębnów. Wśród ikon owocowych znaleźć można kilka dodatkowych symboli i funkcji uzupełniających rywalizację. Mocnymi stronami tej gry według graczy i ekspertów są:

 1. Bardzo dobra zmienność losowania.
 2. Znane i atrakcyjne nagrody za kombinacje.
 3. Dostęp do podstawowych funkcji bonusowych.
 4. Prostota względem zrozumienia i obsługi gry.

Slot Treasure Jewels automat do gry wyróżnia opcja gry na urządzeniach mobilnych bez jej instalowania. Gra w przeglądarce w kasynach i na naszej stronie to wygoda, która gwarantowana jest przez system HTML5. Tego typu nowoczesne funkcje dostępne są w wielu grach online.

Zakres stawek w tym przypadku jest raczej niespotykany względem konkurencyjnych gier. Slot proponuje graczom rywalizację za 0,09 do maksymalnie 18 tokenów na spin. Opcja zmiany stawek pozwala na grę według własnych zasad, szczególnie jeśli chodzi o wpływ na ogólną zmienność i potencjalną wygrywalność automatu. Wielu graczy ocenia ten slot ze względu na jego zmienność. Mowa tutaj o RTP na poziomie 95%. Tak wysoki Return To Player gwarantuje graczom atrakcyjną szansę na wygrywanie lub zwrot stawki. Procent RTP to szansa na odrobienie postawionej stawki lub wygraną.

Z udogodnień w rozgrywce, Treasure Jewels bez logowania oprócz klasycznych wygranych oferuje swoim użytkownikom symbol specjalny i mnożnik. Co ciekawe gra jest wyposażona w system gry automatycznej, lecz nie posiada wbudowanej opcji darmowych spinów czy gry w wiele osób.

Promocje specjalne i bonusy slota Treasure Jewels

Głównym sposobem na wygrywanie w tej grze jest aktywacja kombinacji wygrywających. Na dziewięciu dostępnych liniach wypłat możesz doprowadzić do sytuacji wygrywającej, która zagwarantuje Ci wypłatę środków na zasadzie tabeli nagród. Ich wartość zależna jest od ustalonej stawki.

W przypadku tej gry nie trzeba obawiać się o błędy przy rozliczaniu wygranych. Slot został skonstruowany w taki sposób, by dać graczom świetne wrażenia z rywalizacji bez przymusowego ręcznego analizowania poszczególnych wygranych. Wbudowany system rozliczania zakręceń i wykrywania wygrywających kombinacji to innowacja, która wyklucza z interesu gracza martwienie się o poprawność i zliczanie trafień. Poniżej zamieściliśmy kompletny przegląd proponowanych nagród za przykładową średnia stawkę na spin:

Ikona x3 x4 x5
Złoto i Banknoty 2,000 10,000 50,000
Korony 5,000 50,000 250,000
Czerwony i niebieski kamień 1,000 5,000 20,000
Zielony i fioletowy kamień 500 2,500 10,000

Dostępny jest też jeden dodatkowy symbol w postaci skrzyni ze skarbami. Ikona ta to Scatter, który przewiduje zastąpienie dowolnej ikony w polu jego wystąpienia. W praktyce oznacza to, że symbol skrzyni przecinający niepełną kombinację może doprowadzić do sytuacji zwycięskiej. Każda kombinacja stworzona z ikon w towarzytwie skrzyni z kosztownościami kwalisifkuje się do wypłaty nagrody zgodnie z powyższą tabelą.

Przy okazji wypłaty takiej nagrody gracze mogą liczyć na dodatkowe mnożniki. X3, X1, i X7 to wysokość mnożnika nagród, które można zgarnąć, natrafiając na ten symbol specjalny. Mnożniki w tej grze to jedyna okazja na pomnożenie ostatecznej sumy z rundy. W tym przypadku nie jest dostępny tryb Gamble i żadne inne tryby bonusowe.

Jakość ikon, interfejsu i zasady gry Treasure Jewels

Rozgrywka z Treasure Jewels automat przyniesie odbiorcą masę pozytywnych emocji. Mowa tutaj i doskonałej jakości ikonach i ogólnej oprawie graficznej maszyny. Nietypowy temat został odpowiednio ubrany w jakościowo świetne ikony i animacje, które doskonale umilają czas spędzony w towarzystwie tej maszyny.

Opcje dodatkowe gry umożliwiają graczom ręczne ustawienia w kwestii rozgrywki i ustawień opcji widoku okna rozgrywki. Treasure Jewels na prawdziwe pieniądze i jego wersja testowa to prosta w obsłudze gra bębnowa. Jej możliwości są ustalone przez regulamin gry dostępny pod przyciskiem informacji w lewej części widoku interfejsu. Wspomniany interfejs użytkownika to skumulowany widok wszystkich przycisków dostępnych w maszynie. Do dyspozycji graczy są tutaj buttony do regulacji wartości zakładów na rundę, przyciski aktywujące grę, ustawienia i inne guziki funkcyjne.

Znajomość obsługi tej gry najlepiej przychodzi w praktyce. W tym celu warto skorzystać z naszego darmowego slota Treasure Jewels bez rejestracji i grać na nim bez ryzyka w towarzystwie wszystkich funkcji w jednym wygodnym miejscu. Dzięki grze demo możesz sprawdzić automat od środka. Gra na nim nie będzie wymagać od Ciebie depozytu. Sprawdź teraz!

Ocena gry Treasure Jewels i opinia ekspertów

Według opinie dostępnych w sieci i na podstawie obserwacji naszych ekspertów gra Treasure Jewels demo spełnia wszelkie wymagania dotyczące wygodnej, szybkiej i dobrze wygrywalnej gry online. Automat w identycznej wersji co ta prezentowana w naszej recenzji dostępny jest w wielu kasynach online. Tylko w takich miejscach pozwala na grę na realne środki z prawdopodobieństwem na wygrywanie wysokich i przede wszystkich prawdziwych nagród.

Kasyna internetowe udostępnią tą grę na identycznych zasadach działania co nasze demo. Wykorzystać wiedzę z naszej recenzji możesz zwiększyć swoje szanse na sukces już teraz! Już teraz zagraj w grę Treasure Jewels bez depozytu demo na naszym portalu! Dołącz do grona fanów gier z drogocennymi kamieniami, wzorowanych na klasycznych owocówkach z masą udogodnień i systemem automatycznej gry bezobsługowej!