Always Hot


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Always Hot
Cechy Always Hot
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 5
 • Bębny 3
 • Min. wartość żetonu Min. wartość żetonu
 • Maks. wartość żetonu Maks. wartość żetonu
 • Procent zwrotu (RTP) 93.7%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Always Hot za darmo

Always Hot automat do gry został stworzony przez studio Novomatic. Już sama nazwa slotu wskazuje, że mamy do czynienia z czymś ponadczasowym. Moda przemija, trendy się zmieniają, ale Always Hot dzięki swej prostocie i nawiązaniu do złotych lat jednorękich bandytów zawsze będzie grywalnym, dającym dużo radości z gry hazardowej automatem. Always Hot bez rejestracji dostępny jest na naszej stronie za darmo. Możesz zagrać w Always Hot bez logowania. Spróbuj swoich sił czy to w krótkiej, jednorazowej rozgrywce, czy to dłuższej sesji wraz z przygotowaną wcześniej strategią na zdobycie dużej wygranej.

Szczegóły techniczne Always Hot

Always Hot gra to klasyczny slot online. Novomatic – producent stworzył automat nawiązujący stylem i wyglądem do retro automatów znanych z barów i kasyn XX wieku. Rozgrywka toczy się na 3 obracanych bębnach. Tylko 5 linii wygrywających tworzy premiowane układy. Minimalny zakład to 5, a maksymalny to 50 kredytów. Wybór zakładu wiąże się z dobraniem dwóch parametrów: ilość zakładów na linię oraz koszt kredytu. Zmieniając koszt kredytu modyfikujemy także saldo. Jest to mało intuicyjny, przekombinowany sposób doboru zakładu.

Stopa zwrotu dla gracza wynosi 95,36%. Jest ona zbliżona do średnich współczynników RTP podobnych urządzeń. W grze nie są dostępne symbole Wild i Scatter. Z innych popularnych funkcjonalności w Always Hot nie uświadczymy rund bonusowych. Automat hot spot nie oferuje darmowych spinów, ani Jackpota. Brak w nim również trybu gry wieloosobowej.

Podczas rozgrywki możemy skorzystać z autogry. Dobrze, że jest taka możliwość, ale jej dużym minusem jest brak możliwości wskazania jakiegokolwiek warunku zatrzymania. Grać będziemy do ostatniego żetonu, lub jej ręcznego wstrzymania. Trafienie premiowanego układu podczas autogry domyślnie pomija tryb gamble. Jedyną możliwością skorzystania z trybu gamble jest szybkie wstrzymanie gry automatycznej zanim rozpocznie kolejne kręcenie.

Technologia w której gra została stworzona dość mocno ogranicza jej dostępność na urządzenia mobilne. Nie jest stworzona w popularnej technologii HTML5 jak większość podobnych automatów i odstaje nieco od konkurencji.  Gra ciężko się skaluje, obsługuje się ją w trochę inny sposób niż w przeglądarce komputerowej. Problemem dla graczy może być także brak tłumaczenia na język angielski.

Bonusy w Always Hot

Always Hot automat owoce z dodatkowych bonusów oferuje tryb gamble. Po każdej wygranej gracz ma możliwość znacznego powiększenia swojego salda. Wiąże się to jednak z dużym ryzykiem. Minigra polega na odgadywaniu kolejnej karty, czerwonej lub czarnej. Jest jedna, prosta zasada: Jeśli zgadniesz mnożysz wygraną razy 2, jeśli nie również mnożysz, ale niestety razy 0. Po trafieniu gramy dalej podwojoną stawką lub się wycofujemy. Należy mocno się zastanowić jak długo warto grać, ponieważ szybko zdobytą wygraną można jeszcze szybciej stracić.

Opis automatu Always Hot

Rozpoczynając rozgrywkę gracz zostaje powitany tajemniczym komunikatem, szczególnie jeżeli nie jest znawcą języków wschodnioeuropejskich. Pomocne będą 2 symbole z głośnikiem oraz przekreślonym głośnikiem, które zgodnie z intuicją, uruchamiają grę wraz z efektami dźwiękowymi lub bez nich. Oba wybory są dobre, ponieważ podczas gry 777 zawsze można wyłączyć, bądź włączyć dźwięki odpowiednim symbolem w prawym górnym rogu ekranu.

Always Hot demo posiada do bólu prostą grafikę. Zastanowić się można czy jest to spowodowane nonszalanckim zachowaniem programistów z Novomatic, czy specjalnym zabiegiem, który ma nadać specyficzny charakter temu automatowi. U góry znajduje się płonący napis z nazwą slotu. Wspomniane płomienie trzeba sobie trochę wyobrazić, ponieważ opatrzone zostały dość prymitywną animacją. Same symbole również wyglądają jakby były narysowane w szkole podstawowej na pierwszych zajęciach z obsługi Microsoft Paint podczas lekcji informatyki.

Efekty dźwiękowe w Always Hot online są ograniczone do minimum. Nie ma żadnej muzyki w tle. Dźwięki są odtwarzane tylko podczas obracania bębnami oraz oraz przy trafieniu wygranej. Wszystkie powyższe cechy oprawy audiowizualnej składają się na obraz gry prostej i przyjaznej dla gracza. Nie potrzeba fajerwerków, aby zachęcić do grania. Tytuł sam się broni prostotą rozgrywki.

Interfejs podzielony jest na trzy sekcje. Górna sekcja zawiera na środku nazwę automatu. Po prawej stronie trzy symbole oznaczają kolejno:

 • włącz/wyłącz dźwięki, 
 • wybór prędkości gry: standardowa lub przyspieszona
 • Tryb pełnoekranowy

W środkowej części interfejsu widzimy linie wygrywające, trzy duże bębny z symbolami oraz tablicę wypłat, która dobrze przelicza wygrane w zależności od aktualnej stawki.

Dolna część jest nieco bardziej rozbudowana. Po lewej stronie jest licznik z pozostałą ilością kredytów. Następnie przycisk automatycznej rozgrywki, znowu przycisk z tablicą wypłat, ilość linii wygrywających której nie można zmienić ponieważ przyciski są wyszarzone. Dalej ilość zakładów na jedną linię oraz koszt kredytu. To właśnie zmiana tych dwóch ostatnich parametrów wpływa na stawkę którą wchodzimy do gry oraz o ile gramy. Ostatnie dwa przyciski to wejście do trybu gamble, który aktywuje się po każdej wygranej oraz Start obracający bębnami.

Symbole, które składają się na linie wygrywające to klasyczne owoce, dzwonki, gwiazdki i oczywiście siódemki. Trafienie trzech symboli na linii wygrywającej przynosi wygraną. Poniższa tabela wygranych prezentuje uzyskane żetony dla jednego znaku na linię.

Symbol x3
Porzeczki, cytryny, śliwki, pomarańcze 40
Jeżyny, dzwonki 80
Arbuz 100
gwiazdy 200
Podwójna siódemka 300

Always Hot bez depozytu jest dobrą próbą do przećwiczenia swoich umiejętności. Warto zapoznać się ze szczegółowymi zasadami zanim zaczniesz grać w Always Hot na prawdziwe pieniądze. Opis zasady gry jest dość ukryty. Aby się do niego dostać należy najpierw przejść do tabeli wypłat dostępnej pod przyciskiem “paytable” w dolnym interfejsie. Po przejściu to tabeli należy wybrać przycisk “more info”.

Pamiętaj aby grę rozpoczynać od małych stawek. W miarę zwiększania pewności siebie podnoś stawki, aby zwiększyć swoją wygraną. Jeżeli grasz o realne pieniądze korzystaj z usług tylko licencjonowanych kasyn online. Mają one bardzo bogatą ofertę dostępnych automatów. Każdy gracz na pewno znajdzie coś dla siebie.

Nasza opinia

Always Hot to niewątpliwie ciekawy automat, dla którego warto poświęcić conajmniej kilka chwil. We współczesnym świecie kasyn online wiele jest błyszczących, pełnych animacji slotów, które prześcigają się w przyciąganiu uwagi gracza. Always Hot płynie pod prąd, nie poddaje się tym trendom. Trzyma się swoich reguł, nie spogląda na konkurencję. Weterani jednorękich bandytów na pewno ze wzruszeniem przypomną sobie czasy wczesnych automatów do gier. To właśnie dzięki tym cechom, jak sama nazwa wskazuje będzie już zawsze gorący, zawsze świeży czyli Always Hot.