Lucky Lady’s Charm Deluxe


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Lucky Lady’s Charm Deluxe
Cechy Lucky Lady’s Charm Deluxe
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.05
 • Maks. wartość żetonu 1
 • Procent zwrotu (RTP) 95.13%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Lucky Lady’s Charm Deluxe – darmowy automat do gry

Novomatic, producent automatu online Lucky Lady’s Charm Deluxe, dostarczył wielbicielom jednorękiego bandyty kolejny świetny automat. Motywem przewodnim tego automatu jest szczęście. Wiele symboli, które w występują w tej grze kojarzone jest właśnie ze szczęściem. Są m.in. podkowy, czterolistne koniczyny czy biedronki. Jednak największe szczęście, czyli największą wygraną przynosi nikt inny jak tytułowy urok szczęśliwej kobiety. Lucky Lady’s Charm Deluxe automat do gry posiada także motyw wróżbiarstwa. Nawiązaniem do niego jest szklana kula przepowiadająca przyszłość i amulety.

Możesz zagrać w Lucky Lady’s Charm Deluxe bez rejestracji  na naszej stronie. Lucky Lady’s Charm Deluxe bez depozytu pozwoli Ci na przećwiczenie swoich umiejętności bez ryzyka poniesienia konsekwencji. Jest to szczególnie istotne jeśli planujesz grać w Lucky Lady’s Charm Deluxe na prawdziwe pieniądze.

Cechy charakterystyczne Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe gra hazardowa za darmo powstała w pracowni firmy Novomatic. Automat 777 daje dość dużą swobodę w doborze linii i zakładów. Ilość linii można zmieniać w zakresie od 1 do 10. Minimalny zakład to 1 kredyt na 1 linii wygrywającej. Maksymalnie może to być 200 zakładów na 10 liniach, więc w sumie aż 2000 kredytów. Dodatkowo można zmienić wartość kredytu w zakresie 0.5 do 10. Tak duży zakład po trafieniu przyniesie zawrotne zyski. Jednak gdy szczęście nie dopisze, pozbędziemy się wszystkich kredytów już po kilku pierwszych obrotach.

Współczynnik RTP tego automatu wynosi około 95%. Jest to wartość, zbliżona do średniej wartości w innych podobnych automatach. Wpływ na współczynnik RTP mają też symbole wild i scatter. Wild zastępuje inne symbole, scatter uruchamia darmowe spiny. W grze możemy skorzystać z trybu automatycznej rozgrywki. Z zalet tego trybu można powiedzieć, że jest, i to wszystko. Nie da się wskazać warunków zatrzymania. Gra automatycznie zostanie zatrzymana tylko przy rozpoczęciu darmowych spinów lub wykorzystaniu ostatniego kredytu. Lucky Lady’s Charm Deluxe demo nie oferuje rund bonusowych, ani trybu gry wieloosobowej. Nie zastaniemy tu także Jackpota.

Jeżeli preferujemy granie w podróży z pomocą technologia HTML5, w której został stworzony ten slot. Dzięki jej zastosowaniu może być on rozgrywany na wszystkich nowoczesnych smartfonach i tabletach.

Bonusy w Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe automat został urozmaicony o symbole Wild i Scatter. Tym pierwszy jest długowłosa blondyna dyskretnie uśmiechająca się do gracza. Trafienie symbolu Wild nie tylko zastępuje inne symbole, ale także mnoży wygraną razy 2. Symbol Wild zastępuje wszystkie symbole za wyjątkiem Scattera. Wspomnianym Scatterem jest szklana kula. Ten symbol przynosi kilka korzyści. Jedną z nich jest standardowa wygrana należna już od dwóch symboli. Od trzech symboli oprócz wygranej przechodzimy do darmowych spinów.

Podczas darmowych spinów zmienia się wygląd gry. Gracz wciela się w rolę obserwatora. Stół zostaje wyściełany czerwonymi dywanami usłanymi w gwiazdy. Gwiazdy te sukcesywnie zmieniają się w symbole, nie obracają się jak tak jak standardowe bębny. Podczas darmowych spinów jesteśmy zdani tylko na szczęście. W tle towarzyszy nam wesoła, zapętlona krótka melodyjka z ciekawym, delikatnym podsumowaniem na zakończenie. Po darmowych spinach zostaje wyświetlone okno podsumowujące wygraną. Nie można nie wspomnieć, że wygrane w darmowych spinach mnożone są razy 3. Podczas spinów mamy możliwość trafienia nowych kolejnych 15 spinów, również dzięki szklanym kulom.

Jeśli dla kogoś wygrana jest niewystarczająca może spróbować podnieść ją w grze ryzyka.

Lucky Lady’s Charm Deluxe online oferuje prostą, intuicyjną grę ryzyka, tzw. Tryb gamble. Zostajemy w niej przeniesieni na inny stół. Tym razem na stole szybko pojawiają się karty. Zadaniem gracza jest odgadnięcie czy kolejna karta będzie czarna, czy czerwona. Trafienie podwaja wygraną. Porażka niestety traci wszystko.

Jak grać na automacie Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe przenosi gracza do świata szczęścia i wróżbiarstwa. Oprawa wizualna dobrze oddaje ducha tego klimatu. Symbole są kolorowe, wysokiej jakości. Ułożone w premiowany układ przechodzą w tryb animacji dodatkowo poprawiając ogólne wrażenie. W zwykłym trybie brak jest melodii nie jest odczuwalny. Pozostałe efekty dźwiękowe towarzyszące obracaniu i zatrzymywaniu bębnów wypełniają tę lukę.

Interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny. Już przy samym spojrzeniu na ogólny zarys wiadomo o co chodzi. U samej góry widnieje napis z tytułem gry, wyłączenie/włączenie efektów dźwiękowych, tryb pełnoekranowy i wyjście z gry. Zdecydowaną większość okna wypełnia 5 bębnów z symbolami. Na dolnym interfejsie znajdują się tylko pola odpowiadające za sterowanie główną rozgrywką. Są to:

 • Okienko informacyjne z komunikatami z gry;
 • Uruchomienie gry automatycznej;
 • Pozostała ilość kredytów;
 • Wybór ilości linii wygrywających;
 • Wybór ilości kredytów per linia;
 • Sumaryczny zakład wszystkich linii;
 • Wartość jednego kredytu;
 • Wyświetlenie tabeli wypłat;
 • Wejście w tryb gamble;
 • Start – przycisk rozpoczęcia rozgrywki.

Przy zmianie ilości linii wygrywających są ona wyraźnie nakreślone na głównych bębnach. Dobrze widać, które układy tworzą linie wygrywające. Wygrane są naliczane tylko od lewej do prawej. Zasady gry są dość skrzętnie ukryte, na pierwszy rzut oka niewidoczne. Aby się do nich dostać należy wyświetlić tabelę wypłat. Następnie przycisk który wcześniej odpowiadał za tryb gamble zmienia się w “More info”, gdzie wyświetlają się zasady automatu.

Kilkukrotne wybranie przycisku “More info” wyświetli kolejne strony z zasadami slotu. Ważne jest, aby dobrze zapoznać się z regułami w których wyjaśnione są wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywki.  Lucky Lady’s Charm Deluxe bez logowania jest dostępny na naszej stronie. Możesz zagrać w Lucky Lady’s Charm Deluxe za darmo bez ryzyka utraty środków. Tabela wypłat przy zakładzie 1 żetonu i 1 linii wygrywającej, bez aktywnego symbolu Wild, przy domyślnej wartości kredytu prezentuje się następująco:

Symbol x2 x3 x4 x5
9 2 5 25 100
10,J,Q 5 25 100
K, A 10 50 125
Czterolistna koniczyna, moneta 15 75 250
podkowa 20 100 400
Biedronka, amulet 2 25 125 750
Lucky Lady 10 250 2,500 9,000
Szklana kula (Scatter) 2 5 20 500

Jeżeli w układzie wygrywającym jest symbol Wild, mnoży wygraną razy 2. Zasada ta nie dotyczy Scattera.

Opinia o slocie

Klimat szczęścia i tajemniczości, kolorowe animacje, które tworzą ten slot na pewno przypadną do gustu sporej rzeszy graczy. Te cechy powodują, że Lucky Lady’s Charm Deluxe na pewno odniesie sukces. Przekonaj się sam, który z symboli przyniesie Ci najwięcej szczęścia.