Book of Ra Deluxe


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Book of Ra Deluxe
Cechy Book of Ra Deluxe
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.05
 • Maks. wartość żetonu 1
 • Procent zwrotu (RTP) 95.1%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Book of Ra Deluxe za darmo

Jeśli pasjonują Cię podróże oraz masz w sobie żyłkę poszukiwacza Book of Ra Deluxe gra hazardowa online będzie dla Ciebie idealną formą rozrywki. Załóż na głowę swoją fedore, weź do ręki bicz i rozpocznij wspólną przygodę wraz z Indiana Jonsem. Book of Ra Deluxe automat do gry powstał z rąk studia Novomatic. To specjaliści w tworzeniu slotów online. Motywem przewodnim tego tytułu jest starożytny Egipt. Gracz wciela się w poszukiwacza, przenosi się do Doliny Nilu i wspólnie z Indiana Jonsem poszukuje tytułowej księgi boga Ra.

Podczas eksploracji piramid na swej drodze spotkasz wiele artefaktów starożytnego Egiptu. Będą to m.in figurka Izydy- przez starożytnych uważana za boginię płodności i opiekunkę rodzin. Skarabeusza, który dla starożytnych Egipcjan uważany był za święte zwierzę. Także grobowce faraonów skrywające w sobie mroczną historię. Wszystkie te symbole zaprowadzą Cię do księgi boga Ra, uważanego za boga słońca, władcę ludzi i najważniejszego z bogów.

Book of Ra Deluxe bez logowania jest dostępny na naszej stronie internetowej. Możesz zagrać w Book of Ra Deluxe bez rejestracji, aby przekonać się czy uda Ci się zebrać wszystkie artefakty, czy zdobędziesz przychylność bogów i rozwiążesz zagadkę starożytnego Egiptu.

Cechy charakterystyczne Book of Ra Deluxe

Novomatic stworzył charakterystyczny, posiadające swoje unikatowe cechy slot wideo. Ilość linii wygrywających jest precyzyjnie ustalana przez gracza. Wybór jest w zakresie od 1 do 10 linii. Przy 5 obracanych bębnach składa się na procent zwrotu dla gracza wynoszący około 95%. Wartość współczynnika RTP jest zbliżona do średniej wartości innych, podobnych slotów hazardowych.

Minimalny zakład dla tylko 1 linii to 0.1 kredytu. Maksymalny zakład dla wszystkich 10 linii to aż 100 kredytów. Co ciekawe w Book of Ra Deluxe demo grę rozpoczynamy ze 100 kredytami. Dla lubiących ryzyko można zagrać Va Banque już przy pierwszym rozdaniu. Niestety nie jest to dobry sposób na grę. Lepiej rozpoczynać od małych stawek, by wraz ze wzrostem pewności i poznawaniem zasad powoli podnosić stawki. Jest to szczególnie istotne jeśli grasz w Book of Ra Deluxe na prawdziwe pieniądze.

Tytułowy symbol księga boga Ra pełni jednocześnie rolę symbolu Wild i Scatter. Może zastąpić każdy inny symbol oraz przenieść do darmowych spinów. Nie mamy możliwości rozgrywki wieloosobowej ani Jackpota. Brak jest również rund bonusowych. Book of Ra Deluxe gra oferuje tryb automatyczny, ale jest on bardzo ubogi. Nie ma możliwości wskazania warunków zatrzymania.

Duży plus należy zapisać przy wersji mobilnej, która dzięki technologii HTML5 jest jest grywalna na wszystkich nowoczesnych urządzeniach mobilnych. Book of Ra Deluxe automat jest możliwy do użytkowania również w podróży.

Premie w Book of Ra Deluxe

Złota księga boga Ra jest najbardziej pożądanym symbolem, ponieważ pełni dodatkowe funkcje. Potrafi zastąpić inne symbole w układzie na linii wygrywającej, oraz występuje jako Scatter. Trafienie co najmniej 3 ksiąg na dowolnych miejscach przenosi do darmowych spinów.

Przy rozpoczęciu darmowych spinów księga się otwiera. Zaczyna ona kartkować by w pewnym momencie zatrzymać się na jednym symbolu. To właśnie wylosowany symbol będzie dla nas tym szczęśliwym podczas darmowych spinów. Gdy trafimy premiowany układ i będzie w nim znajdował się wylosowany symbol, zostanie on rozszerzony na wszystkie pola danego bębna. Dzięki temu nagroda zostanie zwielokrotniona. Po każdym z 10 spinów, oczywiście jeżeli ułożyliśmy premiowany układ, możemy zwiększyć wygraną w trybie “gamble”. Podczas spinów niestety nie działa symbol Wild.

Tryb “gambe” przenosi gracza na kamienny stół z kartami. Na rewersie szybko zmieniających się czerwonych i czarnych kart jest symbol oka Horusa. Jeżeli odgadniemy jaki będzie następny kolor, wygrana zostaje podwojona. Jeśli nie trafimy, niestety nie będzie wygranej. Tryb “gamble” jest dostępny dla wygranych mniejszych niż 1000 kredytów.

Opis automatu Book of Ra Deluxe

Grafika w Book of Ra Deluxe stoi na najwyższym poziomie. Producent zadbał o najmniejsze detale. Już sam proces ładowania gry opatrzony został wizerunkiem uśmiechniętego Indiany Jonesa. W jego oczach widać chęć odbycia wspaniałej przygody. Później jest jeszcze lepiej. W tle widoczne są palmy i piramidy o zachodzie słońca. Bębny i symbole są na tle bardzo szczegółowych, pięknie wykonanych inskrypcji. Panuje półmrok. Sprawia to wrażenie, że gracz został przeniesiony do wnętrza piramidy.

Szczegółowość symboli i animacje towarzyszące wygranym nie pozostawiają złudzeń, że mamy do czynienia z produktem z górnej półki. W tle nie jest odtwarzana żadna melodia. Dźwięki towarzyszą tylko obracaniu, zatrzymaniu bębnów i podczas trafienia premiowanego układu. Inaczej jest podczas darmowych spinów. Wtedy słyszymy utwór wyciągnięty żywcem z filmu akcji. Dzięki niemu gra staje się bardziej dynamiczna.

Interfejs obsługi gry jest przejrzysty i czytelny. Na dole znajdują się przyciski odpowiadające za obsługę gry. Pierwszym jest “menu” po naciśnięciu którego mamy dostęp do tabeli wypłat i zasad gry. Są tam także ustawienia w których możemy tylko wyłączyć grę ryzyka. Kolejny przycisk odpowiada za wybór ilości linii wygrywających. Następnie jest wybór stawki, później szeroki baner z informacjami o rozgrywce oraz dostępnym saldem. Tuż za nim, jednym przyciskiem “max bet” możemy postawić na szali maksymalny zakład dla wcześniej wybranej ilości linii wygrywających. Przedostatni jest tryb gry automatycznej oraz na końcu “Start” uruchamiający rozgrywkę.  Jest on dobrze widoczny, wyróżniony został zielonym kolorem.

Nie da się wybrać prędkości rozgrywki. Przyspieszyć grę można klikając ponownie w miejsce Startu, aby wstrzymać bębny. Podczas gry Start zmienia się w symbol strzałki. Przy trafieniu więcej niż jednego układu, przy każdej linii wygrywającej wyświetlana jest ilość wygranych kredytów. Wiadomo wtedy, która linia jaką przyniosła nagrodę.

Aby czerpać z gry jak największe korzyści zawsze warto dobrze zapoznać się z zasadami gry. Wytłumaczone w nich zostały wszelkie informacje niezbędne podczas gry. Możesz zagrać w Book of Ra Deluxe bez depozytu na naszej stronie. Ilość wygranych kredytów zależy od tego ile i jakie symbole utworzą premiowany układ. Najlepiej przedstawia to poniższa tabela. Dotyczy ona wszystkich 10 linii wygrywających oraz całkowitego zakładu 10 żetonów.

Symbol x2 x3 x4 x5
10, J, Q 5 25 100
K, A 5 40 150
Skarabeusz, figurka bogini Izydy 5 30 100 750
Grobowiec faraona 5 40 400 2,000
Indiana Jones 10 100 1,000 5,000
Złota księga boga Ra 20 200 2,000

Konkluzja

Book of Ra Deluxe przeniesie Cię w świat niezbadanych tajemnic egipskich piramid. Wraz z niezłomnym towarzyszem przygód Indiana Jonsem wspólnie będziecie poszukiwać złotych artefaktów. Slot ten na pewno przyciągnie wielu wielbicieli czasów starożytnego Egiptu. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach pozwala porwać się wspaniałej przygodzie.