Dolphins pearl


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Dolphins pearl
Cechy Dolphins pearl
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 9
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 1
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 95.13%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Dolphin’s Pearl gra online

Woda, morski świat, podwodne klimaty — taka sceneria brzmi jak relaks. W takim spokojnym, błękitnym stylu Novomatic przychodzi do nas ze slotem Dolphin’s Pearl automat online, który dostarcza nam wrażeń z głębin oceanu. Slot jest dostępny u nas w wersji testowej. Jak więc zagrać?

Po pierwsze, aby wypróbować Dolphin’s Pearl za darmo, wystarczy uruchomić grę z naszej strony internetowej. Nie ma konieczności zobowiązywania się do rejestracji, czy wydawania środków. Wersja Dolphin’s Pearl demo dostępna jest u nas całkowicie za darmo i gotowa do przetestowania. Zanurz się w grze, poznaj ocean i podwodne żyjątka i sprawdź, co i kiedy przynosi szczęście. Aby ułatwić ci to zadanie, przychodzimy do ciebie z niniejszą recenzją. Postaraliśmy się opisać każdy szczegół oraz zasady, a także opcje bonusowe w tym slocie. Zaciekawiony? Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat automatu Dolphin’s Pearl.

Ogólny opis Dolphin’s Pearl online

Gra hazardowa, o której mowa, jest dziełem Novomatic. Dostawca ten znajduje się w czołówce maszyn do gier hazardowych online. Słynący z ciekawych motywów, porządnej jakości grafiki i przyjaznej użytkownikom planszy, producent stworzył w 2009 roku pierwszą wersję podwodnej gry. Dolphin’s Pearl jest klasycznym slotem, przełożonym na wirtualne realia internetowe. Ci, którzy znają jednorękich bandytów, odnajdą się w grze bez problemu za sprawą niezwykle prosto skonstruowanego Menu.

Na wstępie w Dolphin’s Pearl wita nas łagodna sceneria morska, a na planszy 5×3 znajdują się symbole z podwodnego świata: koniki morskie, perły, delfiny i inne morskie żyjątka. Symboli doszukujemy się na 5 bębnach, a modyfikowalna liczba linii wygrywających wynosi 10. W Dolphin’s Pearl gra odbywa się przy obecności wilda, zastępującego inne symbole, a także scattera.

Choć nie ma tutaj klasycznie rozumianej rundy bonusowej, to symbol rozpraszający (scatter) przynosi nam darmowe spiny i multipliera. Oprócz tego, dla wygodnych jest tutaj także opcja taka jak automatyczne odtwarzanie. Rozrzut przy obstawieniu jest dość spory, ponieważ minimalna stawka na linię wynosi 0,1, a maksymalna 10 w kilkunastu dostępnych interwałach.

Dolphin’s Pearl jest jak najbardziej odpowiedni do gry w trybie mobilnym dla graczy lubiących grać w dowolnym miejscu i czasie. Novomatic zadbał o synchronizację wersji na urządzenia przenośne tak, aby doświadczenie gry odbyło się bez uszczerbku na jakości. Przechodząc do szczegółowej instrukcji, opisaliśmy wszystkie dostępne opcje w menu.

Jak zagrać na automacie Dolphin’s Pearl bez rejestracji? Zasady gry

Maszyna do gry online Dolphin’s Pearl jest bardzo intuicyjnym slotem o sporej dowolności ze strony gracza. Tutaj punktem centralnym jest pięć ułożonych bębnów, na których znajdują się symbole do gry. Zanim jednak uruchomisz rolki, należy ustawić stawkę zakładu i liczbę linii, a także zapoznać się z zasadami odnośnie do tabeli wygranej. Wszystkie te opcje znajdziesz w jednym miejscu: po prawej stronie planszy obok przycisku START znajdziesz funkcję MENU. Wyjaśniamy poszczególne opcje w slocie.

Sound / Music Te dwa przyciski służą do modyfikacji efektów dźwiękowych oraz muzyki. Jeśli decydujesz się grać w trybie wyciszonym, po prostu odklikaj okienka przy tych ikonkach.
Lines W grze tej masz możliwość ustawić liczbę linii wygrywających. Wybór należy do ciebie i możesz zagrać na od 1 do 10 linii.
Bet / Line Jest to stawka zakładu na jedną linię wygrywającą. Waha się ona w granicach 0,1 do 10. Sukcesywnie, wraz ze wzrostem liczby linii, wydana stawka to iloraz liczby linii i stawki zakładu na linię.
Max Bet Przycisk ten służy do ustawienia najwyższej stawki.
Paytable W tym miejscu sprawdzisz wartości poszczególnych symboli, a także cechy symboli specjalnych. Po ustawieniu stawki i liczby linii tabela automatycznie dostosuje się, by pokazać wartości wygranej na twoim zakładzie.
Top up Przycisk służy do doładowania swojego salda. W grze demonstracyjnej oczywiście do dyspozycji służą żetony od producenta.
Exit game Wyjście z gry.

Zakład ustawiony? Gotowy do gry? Jeśli tak, to przejdź do planszy Dolphin’s Pearl i naciśnij “Start”! Twój obrót rozpoczyna się na zasadach, jakie sam ustanowisz. Co więcej, jeżeli chcesz, aby rolki kręciły się za ciebie, przytrzymaj dłużej klawisz spina, aż jego pole zapełni inny kolor, a obroty będą odbywały się w trybie automatycznym. Oczywiście zarówno przed, jak i w trakcie gry niezbędne jest, byś zapoznał się z opcjami bonusowym i wartościami symboli. W kolejnej części znajdziesz nieco więcej na ten temat.

Funkcje bonusowe i tabela wygranych w Dolphin’s Pearl

Dolphin’s Pearl automat do gry ma 8 kategorii symboli. Część z nich przynosi wygraną już od dwóch takich samych symboli znajdujących się na linii wygrywającej, licząc od lewej strony. Oprócz morskich stworzeń mamy tutaj także mniej punktowane, choć liczne symbole karciane. Pomnóż stawkę zakładu o liczbę w tabeli, a wynik to właśnie wygrana, jakiej możesz spodziewać się przy danej liczbie takich samych symboli.

Symbol x2 x3 x4 x5 BONUS
Delfin 1 25 250 900 Symbol Wild

Zastępuje wszystkie symbole oprócz scattera

Podwaja wygraną, gdy zastępuje inne symbole

Muszla z perłą 2 5 20 500 Scatter

15 darmowych spinów

Multiplier x3

Płaszczka, krab 0.2 2.5 12.5 75 BRAK
Konik morski 2 10 40
Ryby 1.5 7.5 25
A, K 1 5 12.5
Q, J, 10 0.5 2.5 10
9 0.2 0.5 2.5 10

Dużo symboli? Tutaj im więcej ich, tym większa szansa na wygraną i lepsza zabawa. Dodaj do tego delfina w postaci dzikiego symbolu, który przynosi podwójne szczęście!

Słowo końcowe o Dolphin’s Pearl

Podsumowując Dolphin’s Pearl, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że ten jakkolwiek klasyczny slot jest również miłą odmianą wśród rozgrzanych do czerwoności, intensywnych ekranów gier w świecie hazardowym. W przeciwieństwie do retro klimatów w stylu “hot”, płomieni i owoców, slot Dolphin’s Pearl to miła odmiana w tym typie rozrywki.

Sama koncepcja utrzymania slota w chłodnych, spokojnych tonach powoduje, że mamy ochotę zagłębić się w grę. Z drugiej strony, nie oczekujmy tutaj rozrywki 3D, czy innych zaawansowanych opcji graficznych. Co najważniejsze, gra spełnia swoją funkcję i jej łatwość obsługi dodaje nam wiatru w żagle.

Bez wątpienia należy przetestować każdą grę, zanim przystąpimy do hazardu w jakimkolwiek kasynie. Jeśli zastanawiasz się nad Dolphin’s Pearl na prawdziwe pieniądze, to w szczególności z tego względu rekomendujemy ci najpierw otworzenie wersji demo i odpowiedzialną grę.