Dragon Spin


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Dragon Spin
Cechy Dragon Spin
 • Producent Bally
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 90
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0,3
 • Maks. wartość żetonu 120
 • Procent zwrotu (RTP) 95,94%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Dragon Spin – darmowy automat do gry

Dragon Spin automat do gry jest intrygującą i kolorową produkcją, którą serwuje nam ambitny producent Bally. Tematem slotu jest szeroko rozumiana chińska mitologia, ze szczególnym uwzględnieniem smoków. Bally to studio mniej znane niż najwięksi gracze w branży, jednak mające już w swoim katalogu kilka naprawdę ciekawych oraz popularnych gier automatów hazardowych. Dragon Spin automat to bez wątpienia jedna z nich. Mamy tutaj do czynienia ze slotem oryginalnym nie tylko pod względem grafiki oraz znakomitej, klimatycznej oprawy dźwiękowej, ale także oferowanych mechanik.

Automat Dragon Spin online dysponuje relatywnie skomplikowaną strukturą przede wszystkim ze względu na sporo nietuzinkowych opcji specjalnych. Najpewniej więc minie trochę czasu, zanim gracz w pełni przyswoi wszystkie zasady Dragon Spin. Na szczęście w slot online od studia Bally można grać także w ramach dostępnej za darmo wersji demonstracyjnej. Automat Dragon Spin bez rejestracji gracze mogą znaleźć na naszej witrynie. Do gry testowej wystarczy włączenie slotu z poziomu okna przeglądarki.

Specyfikacja techniczna slotu Dragon Spin

Automat Dragon Spin bez logowania został wyposażony przez producenta w układ pięciu bębnów i trzech rzędów. Jest to więc konfiguracja standardowa, jednak slot posiada aż 90 linii nagrody. RTP automatu Dragon Spin zostało oszacowane na poziomie 95,94%. Dragon Spin gra jest slotem video, w którym występują:

 • Scattery,
 • Dzikie Symbole,
 • gra bonusowa na darmowych zakręceniach.

Slot od studia Bally pozwala na konfigurację gry automatycznej. Ustawić można tutaj nie tylko liczbę automatycznych spinów, ale też opcje bardziej zaawansowane: maksymalną wygraną oraz maksymalną stratę środków. Dragon Spin demo pozwala obstawiać zakłady w przedziale od 0,3 do 120 monet na zakręcenie. Gra nie została natomiast wyposażona w opcję Turbo Spinów. Slot możemy włączyć z poziomu przeglądarek desktopowych, ale też na przeglądarkach telefonów i tabletów. Zmienność w Dragon Spin jest wysoka/średnia.

Wypłaty i opcje dodatkowe w Dragon Spin

Slot Dragon Spin na prawdziwe pieniądze oferuje graczowi kilka naprawdę interesujących funkcji specjalnych. Zacznijmy od symboli Wild, które akurat spełniają w Dragon Spin standardowe zadanie, a więc zastępują na bębnach inne symbole, przyczyniając się do generowania częstszych wygranych. Dziki Symbol w Dragon Spin gracz rozpozna bardzo łatwo, ponieważ ma on duży napis Wild.

Kolejne opcje bonusowe wiążą się z Symbolami Rozproszenia. Scatterem w Dragon Spin jest symbol Zielonej Kuli w Złotym Obramowaniu. Scattery wylosowane na bębnach drugim, trzecim oraz czwartym prowadzą do rundy z darmowymi spinami. Ma ona w Dragon Spin dość nietypowy charakter, ponieważ na początku otrzymujemy tylko jedno darmowe zakręcenie. Przebieg następnych rund bonusowych zależy od naszego szczęścia. Możemy wylosować symbol Reel Blast. Wtedy wchodzimy do gry specjalnej z 5 free spinami. W ich trakcie kwoty wypłat są wyższe niż w grze standardowej.

Druga możliwa gra specjalna to Opadające Symbole Wild. Tutaj również otrzymujemy 5 darmowych obrotów. W trakcie gry na planszy pojawiają się dodatkowe Dzikie Symbole, a także specjalne premiowe bębny.

Trzecią możliwość stanowi runda z Persisting Wilds, czyli stałymi Dzikimi Symbolami. Gracz dostaje 5 darmowych obrotów. W trakcie każdego z nich na planszy pojawiają się kolejne Persisting Wilds, które zostają na planszy do zakończenia rundy.

Wylosowany symbol Nagroda przy 5 wylosowanych symbolach i stawce 15 żetonów
10, J, Q, K, A 10
Zielony Smok, Fioletowy Smok, Niebieski Smok, Czerwony Smok 25
Wild 25 (dla 4 trafień)
Scatter 15 (dla 3 trafień)

Jak grać w Dragon Spin?

Grę w Dragon Spin bez depozytu zaczynamy od poznania zasad automatu i stołu wypłat. W celu otworzenia tych zakładek należy wybrać ikonę znaku zapytania po lewej stronie panelu. Znajdziemy tam również opisy wszystkich występujących w Dragon Spin funkcji bonusowych. Co ważne, sekcje informacyjne zostały przetłumaczone przez producenta także na język polski.

Czerwony przycisk strzałki po lewej stronie panelu otwiera okno ustawień gry automatycznej. Możemy ustawić parametry podstawowe lub odsłonić opcje zaawansowane, wybierając małą zieloną strzałkę skierowaną w dół. W głównym panelu po lewej stronie widoczna jest także ikona telefonu otoczonego dwiema strzałkami. Pozwala ona na zmianę widoku gry, co jest użyteczne, kiedy korzystamy z mniejszego ekranu (np. w telefonie). Większy czerwony przycisk po prawej stronie uruchamia slot.

W centralnej części widzimy ekran Saldo. Przedstawia on kwotę posiadanych przez gracza środków. Ekran Całkowita Wygrana to oczywiście kwota nagrody, jaką udało się nam uzyskać ze spinu lub całej rundy bonusowej. Stawka pozwala na zmianę wysokości zakładu (wystarczy kliknąć ten napis, a potem wybrać kwotę).

Końcowa ocena automatu Dragon Spin

Użytkownik może oczywiście po prostu zagrać w slot Dragon Spin za darmo na naszej stronie i samodzielnie wyrobić sobie opinię na temat tej produkcji. Jaka jest natomiast nasza recenzja? Dragon Spin bez wątpienia jest slotem ciekawym przede wszystkim z powodu interesującej konstrukcji opcji specjalnych. Grafika jest poprawna i zachęcająca. Kwoty wypłat symboli w grze standardowej zasługują na miano przeciętnych. Nasza ocena slotu Dragon Spin: 7/10.