Fat Rabbit


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Fat Rabbit
Cechy Fat Rabbit
 • Producent Push Gaming
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 50
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.25
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96,45%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Nie

Fat Rabbit – darmowy slot online

Fat Rabbit automat hazardowe od producenta Push Gaming, cenionego przez graczy za wyjątkową dbałość o detale i wykorzystywanie najnowszych technologii. Przeczytaj naszą recenzję i zapoznaj się z zasadami oraz fabułą gry, a także poznaj wszystkie opcje bonusowe tego slotu na pieniądze. W naszym serwisie można zagrać w Fat Rabbit bez rejestracji, poćwiczyć do woli bez żadnego ryzyka i wprawić się nieco, zanim porwie Cię na dobre gra w Fat Rabbit na prawdziwe pieniądze.

 

Charakterystyka automatu do gry Fat Rabbit

Fat Rabbit to 5-bębnowy, 5-rzędowy slot wideo z 50 aktywnymi liniami wygrywającymi i 5 symbolami przypadającymi na bęben. Te symbole to wspomniane wyżej kostki siana, wiadro z wodą, zły pies i symbole karciane z drewna. Minimalnym zakładem jest stawka 0,25, a maksymalnym 100 żetonów. Zwrot dla gracza, czyli RTP w Fat Rabbit to aż 96,45%.

Symbol Scatter ani Jackpot nie występują w tej grze, ale wzbogacono ją o trzy symbole Wild i bezpłatne spiny. W Fat Rabbit nie zostały przewidziane rundy bonusowe. W opcji rozgrywki automatycznej mamy możliwość wyboru aż do 100 spinów.

Opcje bonusowe w Fat Rabbit

Na naszej stronie sprawdzisz Fat Rabbit bez logowania. Poznaj też wcześniej wszystkie opcje bonusowe. Pękate pomarańczowe warzywa – Marchewka oraz Marchewka Wild to symbole Wild, zastępujące tu wszystkie inne symbole, oprócz jednego nadrzędnego, czyli symbolu białego królika.

Symbolem Wild zastępującym wszystkie inne symbole w grze jest, jak nietrudno się domyślić, symbol tytułowego grubego królika. Główną opcją bonusową, uruchamianą w sposób losowy, gdy bębny są w ruchu, jest funkcja Żniw.  Została ona przedstawiona w jako przejeżdżający przez wszystkie bębny traktor z pługiem, na chwilę zamieniający bębny w zaorane pole, co skutkuje pojawieniem się w losowych miejscach bębnów marchewki, czyli symbolu Wild.

Opcją bonusową w grze Fat Rabbit jest opcja darmowych gier. Zostaje ona uruchomiona wówczas, gdy na bębnach, w dowolnym miejscu pojawi się symbol Królika oraz jednocześnie co najmniej jeden symbol Marchewki Wild. Symbol Królika będzie widoczny na bębnach przez cały czas trwania opcji darmowych gier. Jeśli w tym czasie pojawią się dodatkowo symbole Marchewki, Królik je zbierze, przemieszczając się w ich pobliże. Widoczny na ekranie licznik Marchewek doliczy wówczas zebrane przez niego symbole Marchewki. Gdy zaś licznik Marchewek zostanie wypełniony, Królik urośnie, a graczowi zostaną przyznane dodatkowe zakręcenia.

Co więcej, slot z wysoką wariacją to opcja na pokrycie ewentualnych strat gracza, szczególnie gdy w darmowych spinach na bębnach wyskoczy Symbol Wild, czyli nasz główny bohater, gruby królik. Tak przedstawiają się wartości wypłat z uwzględnieniem maksymalnej stawki:

Symbol x3 x4 x5
Farmer i gruby królik 80 400 2 000
Pies 60 300 1 600
Kostki siana 32 160 600
Wiaderko z wodą 40 200 1 000
Serce i pik 20 80 200
Karo i trefl 16 60 160

Fat Rabbit bez logowania jest dostępny w naszym serwisie – sprawdź, czy gruby królik skradnie również Twoje serce, jak milionom graczy na świecie.

W jaki sposób grać na automacie Fat Rabbit?

Przede wszystkim poznaj głównych bohaterów gry: brodatego farmera i grubego królika. Specyficzna mina brodatego farmera wynika z tego, że musi on walczyć ze skądinąd uroczym, lecz męczącym i nieprzewidywalnym szkodnikiem, czyli tytułowym grubym królikiem, któremu wciąż mało smakowitych marchewek.

Widoczna w tle grafika, z soczystą zielenią i błękitem nieba, a także sympatyczna muzyka, której towarzyszą radosne trele ptaków, wprowadza gracza natychmiast w sielankową atmosferę lata na wsi. Obecne tu symbole to typowe dla farm przedmioty, takie jak wiadra z wodą czy siano w kostkach, ale możemy tu też spotkać szczerzącego kły psa, a także stylizowane na drewno karciane symbole.

Grafika utrzymana jest w przyjemnych dla oka barwach i kresce, jednak pomimo obłości żarłocznego królika, pojawiające się tu symbole oraz tło są nieco kanciaste, co nadaje tej osadzonej w farmerskich klimatach grze odrobinę surowszego wyglądu.

Poniżej gry umieszczony został minimalistyczny pasek z funkcjami. Patrząc na niego od strony lewej, widzimy symbol z kwadracikami, którego kliknięcie spowoduje wyświetlenie tabeli wypłat. Z tego poziomu można też wejść do wyjaśnienia zasad gry, symboli i do ustawień. Pamiętaj, aby zawsze zapoznać się instrukcją gry – to pozwoli Ci uniknąć wpadki, zwłaszcza kiedy zdecydujesz się zagrać w Fat Rabbit za pieniądze. Odpalenie demo Fat Rabbit to dobry pomysł, aby zaznajomić się wstępnie z grą.

Jako drugi w kolejności od lewej strony umieszczono przycisk włączania i wyłączania dźwięku. Następnie znajdują się kolejno:

 • informacja o saldzie
 • informacja o wysokości zakładu
 • dane o aktualnej wygranej
 • przycisk rozgrywki automatycznej
 • przycisk pojedynczego obrotu.

Zasady gry są bardzo proste, dzięki czemu Fat Rabbit automat do gry oferuje czysty relaks. Aby rozpocząć grę, należy nacisnąć przycisk “Zakład” i wybrać jego wartość. Potem należy już tylko wcisnąć przycisk “Zakręć” lub też zakręcić bębnami, używając przycisku spacji. Można też ustawić wyżej wspomnianą opcję automatycznej rozgrywki. W tym celu należy kliknąć przycisk “Autogra” i zdefiniować liczbę gier do rozegrania. Można też w dowolnej chwili wyłączyć automatyczną grę, naciskając przycisk “Zatrzymaj autogrę”.

W ustawieniach można zarządzać funkcjonalnościami gry, takimi jak: wszystkie dźwięki, efekty dźwiękowe, muzyka i tryb turbo. Po włączeniu trybu turbo spodziewaj się tego, że niektóre animacje w grze zostaną odtworzone bardzo szybko. Można też pominąć niektóre animacje, naciskając przycisk “Pomiń” lub nacisnąć klawisz spacji.

Zasady wypłat również nie odbiegają od tego, co gracze znają z innych slotów. Wystąpienie tego samego symbolu od lewej do prawej w linii wygrywającej oznacza wygraną. Pojedyncza linia wygrywająca oznacza tylko jedną wygraną. Każdorazowo przyznawane są najwyższe wygrane z linii. Tabela wypłat wskazuje aktualną konfigurację zakładu, bazując na zakładzie na linię. Gra w Fat Rabbit bez depozytu jest możliwa na naszej stronie, więc zachęcamy do jej przetestowania już teraz.

Gra Fat Rabbit – nasza opinia o slocie

Fat Rabbit gra inspirowana sielskim klimatem farmy to sympatyczny slot w miłej oprawie, który nie tylko w atrakcyjny sposób rozerwie graczy, ale też pozwoli na całkiem atrakcyjne wygrane. W Fat Rabbit online zagrać można nie tylko na komputerze, ale też na smartfonie i tablecie, a najlepsze jest to, że na naszej stronie możesz grać w tę gry hazardową za darmo. A zatem, jeśli w naszej recenzji przekonaliśmy Cię do tego slotu, to baw się dobrze i wygrywaj!