Joker Strike


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Joker Strike
Cechy Joker Strike
 • Producent Quickspin
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.1
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.46% - 98.11%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Joker Strike – darmowy automat do gry

Joker Strike gra hazardowa za darmo to klasyczny automat wideo, który inspirację czerpie z typowych gier owocowych. W tym przypadku jednak głównymi bohaterami nie są soczyste owoce a typowe symbole karciane z diamentowym błyskiem. Deweloper Quickspin stworzył ten automat w 2018 roku i od tego czasu gra, mimo że nie znajduje się w topie rankingów popularności cały czas stanowi całkiem atrakcyjną pozycję do wypróbowania. Wizualnie Joker Strike bonus bez depozytu prezentuje się naprawdę wyśmienicie, dodatkowo znajdziemy tutaj kilka funkcji specjalnych, dzięki którym poziom grywalności dodatkowo się zwiększa. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kontynuuj przegląd naszej recenzji i poznaj wszystkie cechy charakterystyczne, które znajdują się w tej grze.

Każdy użytkownik, który chce przetestować automat może to zrobić korzystając z darmowej wersji Joker Strike demo, którą udostępniamy na naszej stronie. Jest ona dostępna całkowicie za darmo i nie ma konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania. Skorzystać z niej można na wszystkich urządzeniach mobilnych co stanowi doskonałe przygotowanie przed wejście do gry na prawdziwe pieniądze.

Cechy charakterystyczne automatu Joker Strike

Joker Strike slot

Joker Strike bez logowania to automat w stylu retro posiadający 5 bębnów, 3 rzędy i 10 stałych linii wypłat. Minimalny zakład w tej grze wynosi 0,1 natomiast maksymalna możliwa stawka do obstawienia to nawet 100 monet. W grze występuje symbol Wild, który reprezentowany jest przez symbol z napisem Wild i może zastąpić każdy dowolnie inny symbole w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Dostępna jest również atrakcyjna funkcja specjalna o nazwie Joker Strike, dzięki której możliwe jest znaczące zwiększenie swoich wygranych. Możemy ją aktywować zawsze, wtedy gdy doprowadzimy do ułożenia zwycięskiego układu. W praktyce funkcja ta umieszcza dodatkowe symbole na tablicy w sytuacji, w której wskaźnik zewnętrznego koła zatrzyma się na dowolnym symbolu wchodzącego w skład zwycięskiej kombinacji. Ilość dodatkowych symboli zależna jest od ilości symboli, które będą brały udział w zwycięskiej kombinacji:

💎 3 symbole – 6 dodatkowych symboli na tablicy

💎 4 symbole – 8 dodatkowych symboli na tablicy

💎 5 symboli – 10 dodatkowych symboli na tablicy

Kolejną interesującą w Joker Strike automat do gry funkcją jest Hi Roller, którą co ciekawe można uruchomić praktycznie w każdym momencie gry. Robi się to poprzez użycie przycisku z napisem „Hi Roller”, który znajduje się na dolnej belce funkcyjnej. Istnieją 3 poziomy, z których gracz może wybrać tylko jeden konkretny, który charakteryzuje się określonym zestawem funkcji:

💎 1 poziom – koszt skorzystania to 20 monet. Gracz otrzymuje 5 darmowych spinów oraz gwarantowany symbol Wild.

💎 2 poziom – koszt skorzystania to 30 monet. Gracz otrzymuje 5 darmowych spinów a dodatkowo funkcję Wild oraz Wild Strike.

💎 3 poziom – koszt skorzystania wynosi 50 monet. W tym poziomie gracz otrzymuje 5 darmowych spinów, zawiera również funkcje z poprzednich dwóch poziomów. Ponadto na zewnętrznym kole otrzymujemy dodatkowy znacznik, który może podwoić trafienie zwycięskiego układu.

Skorzystanie z funkcji Hi Roller wysokość potencjalnych wygranych wzrasta potężnie. Otrzymane wygrane podczas rozgrywania tej mini gry mogą wynieść nawet x200 od postawionych pieniędzy. Poziom RTP wynosi w tej grze 96,46% i charakteryzuje się wysoką wariancją. Maksymalna wygrana w Joker Strike gra na prawdziwe pieniądze może wynosić nawet x1211 od postawionej stawki.

Tabela wypłat w automacie Joker Strike

Joker Strike automat wykorzystuje w swojej mechanice standardowe symbole karciane. Są one jednak przygotowane w bardzo estetycznej formie, dzięki czemu prezentują się naprawdę fajnie podczas gry. Z racji tego, że w grze istnieją dwa tryby gry, które całkowicie zmieniają wartość wszystkich symboli, stworzyliśmy dwie tabele, w których zamieściliśmy wszystkie informacje w podziale na grę specjalną oraz normalną:

Gra Normalna

Symbol X3 X4 X5
Karo 80 120 240
Trefl 100 150 300
Pik 100 150 300
Kier 120 200 400
Dzwonek 200 400 1000
Gwiazda 300 600 1500
Siódemka 400 800 2000
Joker 1000 3000 10000
Wild 1000 3000

Gra Hi Roller

Symbol X3 X4 X5
Karo 1,60 2,40 4,80
Trefl 2 3 6
Pik 2 3 6
Kier 2,40 4 8
Dzwonek 4 8 20
Gwiazda 6 12 30
Siódemka 8 16 40
Joker 20 60 200
Wild 20 60 200

Jak grać na automacie Joker Strike?

Joker Strike online jest automatem klasycznym, który nie posiada wielu funkcji specjalnych, a oprawa wizualna jest bardzo prosta i nie znajdziemy w niej wielu animacja. Nawigowanie po grze jest bardzo intuicyjne, najważniejsze jest poznanie wszystkich przycisków, które znaleźć możemy na dolnej belce:

💎 Zakręcona strzałka – przycisk oznaczający spin, kliknięcie rozpoczyna grę.

💎 Hi Roller – kliknięcie oznacza chęć skorzystania z jednej z dostępnych funkcji specjalnych.

💎 Dwie zakręcone strzałki – ustawienie funkcji automatycznej gry przez określoną liczbę rund.

💎 Dwie strzałki w prawą stronę – ustawienie szybszego trybu gry.

💎 Łączny zakład – przyciskami w górę i w dół możemy sterować wartością stawki.

💎 Koło zębate – przejście do podstawowych ustawień.

💎 Trzy poziome kreski – pozwala na przejście do instrukcji oraz zasad obowiązujących w grze.

Podsumowanie

Joker Strike gra to poprawny automat, który może dostarczyć przyjemności na wiele godzin. Jeżeli jesteś fanem klasyki, to z pewnością przypadnie Ci on do gustu. Gra nie posiada wielu funkcji specjalnych i jest nieco ograniczony pod względem zastosowanej mechaniki, jednak jest to całkowicie normalne w przypadku wszystkich automatów klasycznych. Skorzystaj z wersji Joker Strike bez rejestracji dostępnej na naszej stronie i przetestuj ten automat już teraz całkowicie za darmo.

Zagraj za darmo triangle Mystery Planet slot Mystery Planet
Zagraj za darmo triangle King of Slots slot King of Slots
Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zagraj za darmo triangle More Gold Diggin slot More Gold Diggin
Zagraj za darmo triangle pink_elephants_slot Pink Elephants
Zagraj za darmo triangle book-of-ra-magic-slot Book of Ra Magic
Zobacz wszystkie