Eye of Horus


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Eye of Horus
Cechy Eye of Horus
 • Producent Merkur
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.10
 • Maks. wartość żetonu 20
 • Procent zwrotu (RTP) 96.31%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Eye of Horus online

Oko Horusa spogląda z góry na starożytny Egipt. Bóg nieba i opiekun Egipcjan wybrał właśnie kolejnego poszukiwacza przygód, który będzie musiał się zmierzyć z tajemnicą ukrytą w piramidach. Aby odkryć tę tajemną wiedzę będziesz musiał zdobyć pradawne artefakty i przypodobać się innym bogom. Anubis już czeka, aby zadać Ci swe zadanie. Eye of Horus automat do gry jest portalem łączącym świat współczesny ze starożytnym Egiptem.

Blueprint Gaming i Merkur Gaming wspólnie stworzyli ten automat 777. Dobrze udało im się uchwycić ducha antycznych czasów. Eye of Horus nacechowany jest symbolami z czasów gdy Egiptem rządzili faraonowie. Na naszej drodze spotkamy m.in. boga Anubisa – postać z głową szakala. Według starożytnych ochraniał zmarłych w ich podróży do zaświatów. Ankh, nazywany krzyżem egipskim – symbol życia i płodności. Najwięcej żetonów przyniesie jednak tytułowe oko Horusa, to ono jest najrzadszym i najcenniejszym symbolem.

Eye of Horus bez rejestracji dostępny jest na naszej stronie. Zmierz się ze starożytnymi bogami i sprawdź czy zdobędziesz ich przedwieczny skarb. Możesz zagrać w Eye of Horus bez depozytu aby zapoznać się z mechaniką gry. Gdy nastanie odpowiedni moment i będziesz już gotowy, możesz spróbować swoich sił w Eye of Horus na prawdziwe pieniądze. Pamiętaj, aby korzystać tylko z licencjonowanych kasyn, które gwarantują wypłatę zgromadzonych środków.

Szczegóły techniczne Eye of Horus

Eye of Horus gra to klasyczny slot owoce online. Za jego twórców uważani są wspólnie Blueprint Gaming i Merkur Gaming. Liczba linii wygrywających wynosi 10. Rozgrywka odbywa się na 5 bębnach. Minimalny zakład to 0.1 kredytu, maksymalnie można obstawić 100 kredytów. Wskaźnik zwrotu dla gracza jest równy 96.31%. Porównując go ze współczynnikami innych, podobnych automatów można powiedzieć, że jest do nich zbliżony.

Duży wpływ na całą rozgrywkę mają symbole Wild i Scatter. Szczególnie ten drugi wprowadza niemałe zamieszanie w symbolach podczas darmowych spinów. Eye of Horus posiada tryb gry automatycznej. Można w nim  wskazać 2 proste warunki zatrzymania. Jednym z nich jest strata wskazanej wielokrotności zakładu początkowego, drugim jest wygrana wskazanej wielokrotności. Tryb gry wieloosobowej nie jest dostępny w tym slocie, nie uświadczymy także rund bonusowych ani Jackpota.

Technologia, w której stworzony został ten automat, pozwala na grę nie tylko na komputerach. HTML5, bo o niej tu mowa, daje możliwość gry na każdym współczesnym urządzeniu mobilnym niezależnie od systemu operacyjnego. W Eye of Horus bez logowania zagrasz na swojej ulubionej przeglądarce.

Bonusy i premie w Eye of Horus

Eye of Horus automat oferuje ciekawe bonusy. Pierwszym z nich jest symbol Wild. Jest nim popiersie tytułowego Horusa z głową sokoła. Starożytni Egipcjanie bardzo często przedstawiali Horusa w ten sposób. Po trafieniu tego symbolu rozszerza się on na cały bęben przedstawiając całą sylwetkę boga nieba. Dzięki temu Wild działa na wszystkich rzędach podmieniając symbole na te, które są najbardziej korzystne.

Kolejnym bonusem jest Scatter i związane z nim darmowe spiny. Scatterem jest symbol świątyni. Trafienie 3 świątyń na dowolnych miejscach powoduje, że te zaczynają rozbłyskiwać bardzo mocnym światłem. To znak że rozpoczynają się darmowe spiny. Początek rozgrywki jest standardowy, do losowania jest używana pełna pula symboli. Gdy jednak trafimy na sylwetkę Horusa najpierw zostanie wykorzystany on jako Wild, aby następnie podmienił jeden z pozostałych symboli.

Podmiana dotyczy tylko wysokowartościowych symboli. I tak podczas pierwszego pojawienia się Horusa zamienia on wszystkie wachlarze na krzyż egipski. Dzięki temu jest o jeden symbol mniej w stawce. Po kolejnym pojawieniu się Horusa, zamienia on wszystkie krzyże na skarabeusze. Tak zostaje wyeliminowany kolejny symbol. Dzieje się tak aż do ostatniej podmiany Anubisa na Oko Horusa. W grze pozostają tylko niskie symbole (J, Q, K, A) i tytułowe oko Horusa. Trafienie wysokiego układu jest tylko kwestią czasu.

Gdyby tego było mało każde wystąpienie postaci Horusa dodaje darmowych spinów. Gdy pojawi się 1 raz, dodawany jest 1 darmowy spin. Gdy podczas kręcenia wypadnie 2 razy, to dodawane są 3 spiny. Gdy szczęście nam sprzyja a sam Horus będzie łaskawy i po zatrzymaniu bębnów pojawi się trzykrotnie, zostanie dodanych 5 darmowych spinów.

Informacje o slocie Eye of Horus

Slot Eye of Horus bardzo ściśle nawiązuje do kultury starożytnego Egiptu. Na każdym kroku można dostrzec symbolikę tamtych lat. Interfejs graficzny jest dość skromny. Zarówno obrazy jak i dźwięki zostały ograniczone do minimum. Automat bardziej polega na wyobraźni gracza, niż na kolorowych animacjach. Dzięki temu jest bardzo przejrzysty. Przyciski sterujące są duże i od razu jest wiadomo do czego służą.

Cała obsługa gry opiera na dosłownie kilku przyciskach. W prawym górnym rogu jest symbol pytajnika. Pod nim ukryte są zasady gry. Należy pamiętać, że zawsze trzeba zapoznać się z zasadami, aby dobrze poznać reguły gry. Wiedza ta pomoże w zdobywaniu większych wygranych.

Pozostałe przyciski ulokowane są po prawej i lewej stronie obracanych bębnów. Te po prawej stronie odpowiadają za rozkręcenie bębnów, czyli rozpoczęcie gry, oraz uruchomienie autogry. Oba przyciski zawierają strzałki. Zielony to start, czarny do gra automatyczna. Po lewej stronie bębnów przy pomocy trójkątów wybieramy stawkę. Okrągły przycisk “BET” również pozwala na jej wybór. Ostatni przycisk z trzema kreskami to wejście do ustawień gry. Z menu rozwijanego możemy wyświetlić kolejno: tabelę wypłat, wyłączyć/włączyć dźwięk i przejść do tych samych zasad gry do których przechodziliśmy za pomocą znaku zapytania.

Na samym dole podane mamy trzy wartości. Jest to aktualne saldo konta, ilość żetonów na jedną linią oraz sumaryczna wartość zakładu. Aby wyświetlić jakie układy tworzą linie wygrywające najlepiej jest na chwilę zmienić wartość zakładu. Wtedy zostają wyrysowane wszystkie linie.

Wygrane liczone są od lewej do prawej. Maksymalny stan konta to 1,000 kredytów. Gdy suma konta i aktualna wygrana przekroczą 1,000 kredytów stan zostanie obcięty do tysiąca. Należy zastanowić się czy grając w Eye of Horus demo warto jest obstawiać najwyższe zakłady skoro i tak zostaną obcięte. Wypłaty dla 10 kredytów przedstawia poniższa tabela.

Symbol x3 x4 x5
J, Q, K, A 5 20 100
Wachlarz, Ankh, 10 50 200
Skarabeusz 20 100 250
Ptak 20 125 300
Anubis 50 200 400
Oko Horusa 100 250 500
Scatter 20 200 500

Opinia

Oko Horusa to bardzo ciekawy, nietuzinkowy darmowy slot. Jego kolorowa szata graficzna, która nie przytłacza gracza zbędnymi animacjami, sprawia wrażenie dobrze zbalansowanej. Bogata symbolika oraz fenomenalny, niespotykany sposób rozgrywania darmowych spinów potrafi przyciągnąć na długie godziny. Wielu graczy, nie tylko tych z zamiłowaniem do archeologii, odnajdzie w nim coś dla siebie. Zagraj w Eye of Horus za darmo już dziś.