Hidden Valley


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Hidden Valley
Cechy Hidden Valley
 • Producent Quickspin
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 40
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.4
 • Maks. wartość żetonu 120
 • Procent zwrotu (RTP) 96.68%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Hidden Valley – darmowy slot online

Hidden Valley online to genialny, posiadający niestandardową tablicę automat wideo stworzony przez dewelopera Quickspin w 2018 roku. Rozgrywka toczy się w mitycznej krainie, a zadaniem gracza jest odnalezienie tajemniczej doliny, której od wielu lat nie udało się nikomu odnaleźć. Jak można sądzić cała akcja dzieje się gdzieś w regionie górskich Himalajów po indyjskiej stronie. Himalaje są najwyższym łańcuchem górskim na Ziemii więc poszukiwania wejścia do sekretnej doliny nie należą do najłatwiejszych. Nagroda jest jednak godna poświęcenia, najwyższa możliwa wygrana w tej grze wynosi aż x1407 od postawionej stawki. Automat Hidden Valley wypełniony jest wieloma funkcjami specjalnymi, a animowany wygląd sprawia wrażenie, że poruszamy się w magicznym świecie.

Użytkownicy, którzy mają ochotę wypróbować ten automat, mogą to zrobić już teraz, korzystając z wersji Hidden Valley demo. Udostępniamy ją na naszej stronie, aby z niej skorzystać nie trzeba spełniać absolutnie żadnych warunków. Gra dostępna jest za darmo i bez rejestracji i mogą z niej skorzystać użytkownicy urządzeń mobilnych.

Cechy charakterystyczne automatu Hidden Valley

Hidden Valley slot

Jak już wspomnieliśmy na początku główną cechą charakterystyczną, którą możemy zauważyć niezwłocznie po uruchomieniu gry, jest niestandardowa tablica. Hidden Valley bonus bez depozytu posiada 5 bębnów, z czego 1 i 3 bęben posiada 3 rzędy a bębny 2, 3 i 4 posiadają 4 rzędy. Tego typu układ znacząco zmienia całą mechanikę gry i w niektórych przypadkach jest nieco ciężej ułożyć zwycięską kombinacją.

Nie jest to jednak wielkim problem, gdyż automat posiada RTP o wartości 95,69% i średnią zmienność a wszystko to dzięki dodatkowym funkcjom specjalnym, których możemy doświadczyć podczas rozgrywki. Automat posiada bardzo proste menu nawigacyjne, w którym głównym zadaniem gracza jest dobranie odpowiedniej stawki. Automat posiada 40 stałych płatnych linii, a minimalny zakład w tej grze wynosi 0,6 monety, natomiast maksymalnie możemy obstawić 45 monet.

Najważniejszą funkcją specjalną w Hidden Valley gra na prawdziwe pieniądze są mnożniki, to właśnie one sprawiają tak atrakcyjną formę zdobywania nagród. Mnożniki są przypisane do symbolu Wild, istnieje kilka różnych wariancji tych symboli, nie jest on również przypisany wyłącznie do jednego symbolu w tej grze. Poniżej przedstawiamy jakie funkcje specjalne znajdziemy w automacie Hidden Valley bez logowania:

Symbol Wild podstawowy – Podczas każdego obrotu symbol Wild otrzymuje losowy mnożnik. Jest on zależny od gracza, który musisz zdecydować o jego wyborze. Może to zrobić, korzystając z panelu znajdującego się z lewej strony ekranu. Każdy zakres mnożnika odpowiada innej wartości stawki, którą wybierzemy. Do wyboru są następujące możliwości:

 • Zakres x1 – x2 – 30 monet
 • Zakres x2 – x4 – 45 monet
 • Zakres x3 – x6 – 67,5 monety
 • Zakres x4 – x10 – 90 monet

W momencie, gdy rozpoczniemy rozgrywkę, podczas każdego kolejnego spinu na wykresie po lewej stronie pojawi się zakres dostępnych mnożników, z którego to podczas każdego obrotu losowo będzie wybierany mnożnik mający zastosowanie w danej rundzie.

Hidden Valley automat do gry posiada również funkcję darmowych spinów, która uaktywnia się w momencie, gdy na tablicy pojawią się minimum 3 symbole Scatter. W sytuacji, gdy podczas rozgrywania rund trafisz dodatkowe ikony bonusowe, możesz otrzymać dodatkowe darmowe spiny lub symbole Wild. Rozpoczęcie funkcji darmowych obrotów powoduje przeniesienie do specjalnego koła bonusowego. Aby zakręcić kołem, należy kliknąć przycisk Start. Na ekranie widoczne jest również wewnętrzne małe koło bonusowe, które w wyniku losowania zdecyduje ile darmowych spinów otrzymasz. Na samym początku każdy gracz może liczyć na 7 darmowych spinów w przypadku pojawienia się 3 symboli Scatter. W przypadku gdy ułożysz 5 symboli Scatter możesz otrzymać 12 darmowych zakręceń.

Co ciekawe symbole Wild, o których wspominaliśmy wcześniej, posiadają kilka dodatkowych funkcji. Mogą one przekształcić się w tzw. Symbole Extra Wild, dotyczy to symboli postaci, które w trakcie rozgrywania rund bonusowych mogą dodatkowo zwiększyć otrzymywane nagrody.

Tabela wypłat w automacie Hidden Valley

Symbole w automacie Hidden Valley bez rejestracji podzielone są na dwie grupy: nisko i średnio wartościowe. Symbolami najbardziej wartościowymi są te, które potrafią przekształcić się w symbole Extra Wild i zapewnić wysokie mnożniki. Poniżej przedstawiamy tabelę ze wszystkimi symbolami występującymi w grze:

Symbol X3 X4 X5
10, J, Q 1,50 3,75 7,50
K, A 1,50 6 11,25
Bawół i orzeł 3,75 11,25 22,5
Pomocnik 7,50 11,25 30
Himalaistka 7,50 15 30
Wspinacz 7,50 15 37,5
Wild 15 22,5 225

Podstawowe zasady gry na automacie Hidden Valley

Rozgrywka w automacie Hidden Valley gra od Quickspin jest naprawdę pasjonująca. Bardzo istotne są występujące tutaj funkcje, ale również oprawa wizualna jest czymś niesamowitym. Przygotowana w iście animowanym stylu grafika sprawia, że ciężko przerwać zabawę i zając się czymś innym. Aby rozpocząć grę, konieczne jest wyłącznie dobranie stawki oraz kliknięcie przycisku „Start”. Pamiętaj również, aby dokładnie zapoznać się z wszystkimi przyciskami, które widnieją na panelu funkcyjnym. Mimo że nie ma ich wiele, warto wiedzieć, za jakie funkcje odpowiadają. Poniżej przedstawiamy ich listę:

 • Zakręcona strzałka – przycisk oznaczający spin, kliknięcie rozpoczyna rozgrywkę.
 • Dwie zakręcone strzałki – przejście w tryb gry automatycznej.
 • Dwie strzałki w prawą stronę – zwiększenie tempa gry.
 • Total Bet – klikanie w przyciski w górę i w dół pozwalają na dobranie stawki.
 • Koło zębate – przejście do ustawień.
 • Trzy poziome kreski – zapoznanie się z instrukcją oraz zasadami gry.

Wnioski

Hidden Valley automat od Quickspin to bardzo przystępna produkcja z niesamowitą oprawą wizualną oraz doskonałymi funkcjami, które sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze ciekawsza i interesująca. Maksymalna wygrana w tej grze dochodzi do x1407 od postawionej stawki a każdy gracz ma możliwość skorzystania z wersji Hidden Valley za darmo na naszej stronie internetowej.

Zagraj za darmo triangle Royal Dynasty slot Royal Dynasty
Zagraj za darmo triangle Joker Strike slot Joker Strike
Zagraj za darmo triangle Mystery Planet slot Mystery Planet
Zagraj za darmo triangle King of Slots slot King of Slots
Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zagraj za darmo triangle More Gold Diggin slot More Gold Diggin
Zagraj za darmo triangle pink_elephants_slot Pink Elephants
Zobacz wszystkie