Jackpot Bells


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Jackpot Bells
Cechy Jackpot Bells
 • Producent PlayTech
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 5
 • Bębny 3
 • Min. wartość żetonu 0.4
 • Maks. wartość żetonu 5
 • Procent zwrotu (RTP) 96.03%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Tak

Jackpot Bells – darmowy slot online

Jackpot Bells automat do gry hazardowej online to bardzo interesująca propozycja od solidnego producenta PlayTech. Motywem przewodnim, jak sama nazwa brzmi, jest tu dzwon przywołujący na myśl największe kasyna Las Vegas i Monte Carlo. Wspomniany wcześniej symbol jest najbardziej pożądanym elementem w bębnie, odzwierciedla bowiem „rozbicie banku”, czyli jackpot. Pozostałymi elementami są tu klasyczne owoce i niezastąpiona cyfra 7.

Jackpot Bells bez rejestracji znajdziesz na naszej stronie. Zanim rozpoczniesz rozgrywkę w Jackpot Bells na prawdziwe pieniądze spróbuj swoich sił w naszej darmowej wersji. Oferta Polskich kasyn online jest bardzo bogata. Dostępnych jest wiele automatów o różnej tematyce. Pamiętaj aby korzystać tylko z licencjonowanych kasyn, które gwarantują wypłatę wygranej.

Technikalia Jackpot Bells

Producent automatu hazardowego – PlayTech w swojej grze sięgnął niemal tak daleko jak bogata jest historia kasyna a nawet pierwszych gier hazardowych. Z pewnością każdy z nas chociaż raz natknął się w filmach na historyczny moment rozbicia banku i przy tym gigantycznej wygranej w amerykańskim kasynie. Chcesz przekonać się jak działa wspomniany jackpot? Zapraszamy do rozgrywki w Jackpot Bells na naszej stronie!

Jackpot Bells gra to slot klasyczny, posiada 5 bębnów, 3 linie na symbole oraz 5 linii wygrywających. Minimalny zakład jaki możemy wybrać to 2 kredyty, z kolei maksymalnym jest 25. RTP wynoszące 96,03% jest bardzo wysokie, sprzyjające wielkiej wygranej.

Największą atrakcją jest tu tytułowy Jackpot. Aby go uruchomić należy wylosować dzwonek na wszystkich 5 bębnach. Dzwonek pełni tu również rolę symbolu „Wild expanding”, czyli rozszerza się na pozostałe bębny i zastępuje tym samym pozostałe elementy. Nawet jeśli dzwonek nie trafi jackpota to i tak zgarniemy większą sumę.

Obecny tu tryb automatyczny jest dosyć prosty – w zasadzie możemy go tylko włączyć i wyłączyć. Zaletą jest to, że w ogóle pojawia się tu jego opcja, pozwalająca na zautomatyzowanie rozgrywki. Stawką AutoPlay jest ostatni zakład użyty w rozgrywce manualnej. Aby go zmienić należy najpierw zatrzymać bębny. W automacie niestety zabrakło gry ryzyka tzw. „Gamble”.

Jackpot Bells demo dostępny jest w wersji HTML, działa również na urządzeniach mobilnych korzystających z oprogramowania Android, iOS oraz Windows. Gra poradzi sobie nawet bez dostępu do internetu, więc możesz ją zabierać wszędzie ze sobą. Twoja ulubiona gra Jackpot Bells za darmo może być przy Tobie nawet w autobusie, pracy czy w parku!

Bonusy i premie Jackpot Bells

Automat owocowy Jackpot Bells nie zawiera w sobie zbyt wiele skomplikowanej mechaniki i złożonych funkcji bonusowych. Stawia na dobrą rozrywkę i.. kolejne obroty bębnów. Gra nawiązuje do pierwszych jednorękich bandytów. Jedyną ekstrawagancką funkcją jest tu już wcześniej wspomniany dzwonkowy symbol „Wild” oraz jackpot. W grze oprócz tytułowego motywu występują także symbole owocowe oraz szczęśliwa cyfra 7, która jest drugim najbardziej wartościowym symbolem w tej grze. Oprócz niej na bębnach spotykamy także arbuzy, winogrona, śliwki, pomarańcze, cytryny oraz najmniej opłacalne wisienki.

Podczas klasycznej rozgrywki trafienie 3(w przypadku wisienek 2) takich samych symboli na linii wygrywającej pozwoli nam odnieść zwycięstwo. Poniższa tabela prezentuje wygrane przy zakładzie 2 żetonów:

Symbol 2x 3x 4x 5x
wiśnia 2 5 10 30
cytryna 5 10 40
pomarańcza 10 20 50
śliwka 10 25 60
winogrono 20 45 100
arbuz 25 100 250
siódemka 50 200 1,500

Zasady gry Jackpot Bells

Jackpot Bells bez depozytu jest rozrywką adresowaną zarówno do początkujących graczy jak i adeptów, którzy nie przepadają za zbyt wielką ilością rozpraszających elementów. Wygląd całej gry jest dosyć prosty i przejrzysty. Na środku ekranu znajdują się obracające bębny. Pod nimi zaś znajduje się panel sterowania na którym możemy zmodyfikować stawkę, włączyć rozgrywkę automatyczną (AutoPlay) lub manualną (Spin) czyli pojedynczy obrót. Nie mamy do wyboru prędkości rozgrywki.

Odbywa się ona cały czas w równym tempie. Po rozkręceniu bębnów nie mamy możliwości jego wcześniejszego zatrzymania. Przycisk “SPIN” staje się nieaktywny i nie da się go użyć ponownie. Oprócz przycisku “SPIN” bębny można rozkręcić przy pomocy klawisza spacji.

Kolorystyka Jackpot Bells online jest dosyć jaskrawa ale nie przesadzona. Dominują tu barwy ciepłe, kontrastujące takie jak zagrzewająca do gry, ognista czerwień oraz symbolizujący wygraną kolor złoty. Zestawienie tych odcieni ze sobą mocno wpływa na emocje gracza, tworzy aurę pewności siebie. Warto również dodać, iż kolor czerwony w wielu kulturach oznacza bogactwo i pomyślność. W naszej grze Jackpot Bells bez logowania możesz sprawdzić czy przyniesie szczęście i tobie.

Do ustalenia wartości zakładu przeznaczone są dwa przyciski tj. minus i plus. Przycisk Info przekierowuje nas do tabeli wypłat oraz uproszczonych zasad gry. Tym co przyciąga wzrok w interfejsie jest oczywiście wielka kwota wygranej.

Szczegółowe zasady gry można znaleźć najeżdżając na ikonkę ustawień w prawym górnym rogu i przechodząc do zakładki „Help”. Są one bardzo przydatne w rozgrywce, warto jest się z nimi zapoznać. Grę należy rozpoczynać od małych stawek. Ryzyko jest wtedy mniejsze. Gdy dobrze zapoznasz się z zasadami automatu warto zwiększyć stawki, aby wygrane były większe.

Jest to sprawdzona reguła, która sprawdza się na różnych automatach. W ustawieniach oprócz reguł gry jest także możliwość konfiguracji kilku opcji. M.in. dostosowanie poziomu głośności, lub pominięcie intra. Na górnym pasku dostępny jest jeszcze jeden przycisk “Games”. Po kliknięciu na niego dostępne jest przejście do kilku innych slotów producenta.

Należy dodać, że premiowane układy muszą zaczynać się od lewego bębna. Cóż z tego, że na bębnach będą same siódemki, jeśli na pierwszym będą np. Śliwki. Dzwon zwycięstwa nie zabije. Na głównym ekranie gry widnieją tylko symbole linii wygrywających. Aby je podejrzeć należy przejść do panelu pomocy lub wybrać przycisk “i”.

Zdecydowanie pozytywnym elementem jest tu brak denerwującej melodii a jedynie dźwięk obracających się bębnów, oraz wygrania zakładu. W przypadku ustrzelenia Jackpota dane jest nam usłyszeć dźwięk tytułowych dzwonków. Dzięki temu możemy wytężyć słuch oczekując triumfalnego brzmienia.

Podsumowanie

Jackpot Bells automat od grupy PlayTech zdecydowanie przyciąga. Uniwersalna, nieskomplikowana rozgrywka wciąga na wiele godzin i nie pozwala się znudzić. Nic więc dziwnego, że automat cieszy się tak wielka popularnością w wielu różnych krajach. Szansa na wygraną jest naprawdę wielka, a dźwięk dzwonków oznaczający rozbicie banku cieszy. Zagraj z nami już dziś i poznaj smak wygranej!