Magic Fruits 4


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Magic Fruits 4
Cechy Magic Fruits 4
 • Producent Wazdan
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 3
 • Min. wartość żetonu Min. wartość żetonu
 • Maks. wartość żetonu Maks. wartość żetonu
 • Procent zwrotu (RTP) 96,10%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Magic Fruits 4 za darmo

Magic Fruits 4 automat to wesoła, nowoczesna owocówka, która z jednej strony nawiązuje do mechanik oraz tematyki klasycznych slotów z owocami, ale z drugiej strony oferuje graczowi efektowną oprawę audiowizualną oraz parę naprawdę interesujących mechanik dodatkowych. Magic Fruits 4 automat do gry online to slot opracowany przez studio Wazdan, a więc znaną i cenioną firmę, która ma na swoim koncie wiele znakomicie ocenianych automatów, w tym oczywiście również pokaźny katalog nowoczesnych owocówek.

Chcesz sprawdzić, czy automat owocowy od studia Wazdan to propozycja odpowiadająca Twoim gustom? Możesz oczywiście od razu włączyć Magic Fruits 4 w kasynie online i zagrać na prawdziwe pieniądze. Znacznie korzystniej będzie jednak najpierw sprawdzić testową wersję slotu Magic Fruits 4 bez rejestracji, która jest dostępna dla graczy na naszej stronie. Do darmowej gry nie potrzebujesz logowania ani zakładania profilu. Możesz testować slot Magic Fruits 4 bezpłatnie tak długo, jak chcesz.

Specyfikacja techniczna slotu Magic Fruits 4

Automat owocowy Magic Fruits 4 demo oferuje nam 3 rolki, 4 rzędy oraz 10 linii nagrody. Zakład na jedno zakręcenie może wynosić minimalnie 0,2, a maksymalnie 100 żetonów. Slot posiada RTP na poziomie 96,10%. Automat został wyposażony przez dewelopera w opcje:

 • Turbo Spin,
 • Autoplay,
 • dostępną w dwóch wariantach Grę Ryzyka (Gamble).

Magic Fruits 4 na prawdziwe pieniądze, a także w wersji testowej, jest slotem kompatybilnym z HTML5. Automat można więc otworzyć w oknie przeglądarki mobilnej bez konieczności pobierania gry w formie aplikacji na dysk urządzenia mobilnego. W darmowej grze hazardowej Magic Fruits 4 nie występują bonusy w postaci Free Spinów, symbole Wild ani symbole Scatter. Zmienność slotu jest średnia/wysoka.

Wypłaty i opcje bonusowe w Magic Fruits 4

Pod względem opcji dodatkowych Magic Fruits 4 gra od studia Wazdan nie oferuje nam zbyt wielu rozwiązań. Wygrane można dodatkowo zwiększać dzięki opcji Gamble, czyli Zakładu. Magic Fruits 4 prezentuje dwa warianty gry Gamble.

 1. W pierwszej z nich gracz po prostu odgaduje, jakiego koloru jest zakryta karta. Trafienie to pomnożenie wygranej z zakręcenia przez 2. W przypadku braku szczęścia tracimy nagrodę uzyskaną ze spinu.
 2. Zaawansowana wersja Gamble pozwala na skorzystanie z opcji „Weź ½”, co pozwala graczowi postawić w zakładzie tylko 50% nagrody ze spinu, a nie całą wygraną.

Ciekawą mechaniką dodatkową w Magic Fruits 4 bez logowania są symbole Jokerów, które wypłacają tylko w dwóch konfiguracjach: kiedy zostaną wylosowane na planszy 2 razy (poziomo) oraz kiedy wylosujemy je 4-krotnie (również poziomo). Poniżej została zamieszczona tabela, która prezentuje wypłacalność poszczególnych symboli na slocie Magic Fruits 4 w sytuacji, kiedy trafimy 3 wybrane symbole na liniach nagrody, grając ze stawką w wysokości 100 żetonów.

Wylosowany symbol Wygrana
Pomarańcze, Gruszki, Dzwonki, Śliwki 400
Maliny, Arbuzy, Siódemki, Winogrona 800
Joker (przy 4 trafieniach) 20000

Jak grać w Magic Fruits 4?

Przed rozpoczęciem gry na slocie Magic Fruits 4 online zobaczymy charakterystyczny motyw studia Wazdan z napisem „Passion For Games”. Następnie gracz zostanie przeniesiony do głównego panelu gry, który cechuje się prostotą oraz dość intuicyjną obsługą. W Magic Fruits 4 możemy korzystać z paru dodatkowych opcji, które zmieniają przebieg rozgrywki. Pierwszą z nich jest tryb Ultra Szybki, który gracz może włączyć małą ikonką umiejscowioną ponad przyciskiem strzałki, która służy do konfigurowania gry automatycznej. Jeżeli chcemy dodatkowo przyspieszyć rozgrywkę, wystarczy przytrzymać klawisz spacji: bębny będą wtedy kręciły się właściwie bez przerw.

Minusem trybu Ultra Szybkiego jest fakt, że możemy w nim korzystać tylko ze standardowej wersji funkcji Gamble. W przypadku gry przy standardowej szybkości możemy też włączyć Zaawansowaną konfigurację Zakładu. Ustawienie to zmieniamy w sekcji Opcji (Trzy Paski ułożone poziomo), która widnieje po lewej stronie panelu. Zasady gry w Magic Fruits 4 za darmo można przeczytać po wybraniu ikony Znaku Zapytania. Stół wypłat to przycisk z małą literą „i”. Główny panel prezentuje informacje:

 • Saldo (suma środków gracza),
 • Stawka Całkowita (zakład na spin).

W przypadku zwycięskiego spinu pojawi się też informacja na temat uzyskanej wygranej oraz jej wysokości. Kwotę zakładu możemy zmieniać, używając paska z różnymi wartościami, który został umieszczony w dolnej, centralnej części panelu. Zakręcenie slotem odbywa się po naciśnięciu dużego przycisku dwóch strzałek (prawa strona panelu).

Końcowa ocena slotu Magic Fruits 4

Magic Fruits 4 bez depozytu to kolejny slot owocowy produkcji Wazdan, który należy uznać za bardzo udany. Gra jest prosta, przyjemna dla oka i łatwa obsłudze, ale jednocześnie potrafi zapewnić naprawdę wysokie wygrane. Magic Fruits 4 z pewnością okaże się bardzo interesującą propozycją dla graczy początkujących. Fani klasycznych slotów owocowych także jednak znajdą w Magic Fruits 4 coś dla siebie. Nasza ocena automatu Magic Fruits 4: 7/10.