Book of Ra 6


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Book of Ra 6
Cechy Book of Ra 6
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 2
 • Maks. wartość żetonu 2000
 • Procent zwrotu (RTP) 95,03%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Book of Ra 6 gra online

Book of Ra 6 to kontynuacja jednego z najbardziej hitowych automatów w historii hazardu naziemnego oraz hazardu online. Za produkcję gry odpowiada oczywiście studio Novomatic. Pod względem grafiki oraz mechanik Book of Ra 6 automat do gry bardzo przypomina podstawową, „kanoniczną” wersję slotu Book of Ra: znajdziemy tutaj więc podobne symbole (wliczając w to tytułową Księgę Ra) nawiązujące do greckiej mitologii. Warto jednak mieć świadomość, że Book of Ra 6 online to także adaptacja kultowego automatu, a więc wersja posiadająca kilka dodatkowych, niestosowanych wcześniej przez Novomatic mechanik. Z tego powodu w slocie Book of Ra 6 gra będzie dość znacząco różnić się od rozgrywki w pierwotnej wersji tego slotu.

Na szczęście nasz czytelnik może przetestować slot Book of Ra 6 za darmo dzięki dostępnej na naszej stronie wersji demonstracyjnej tego tytułu. Darmowa gra to zdecydowanie najlepszy sposób przygotowania się do grania na pieniądze w kasynie. Ponadto gra w slot Book of Ra 6 bez depozytu może być potraktowana po prostu jako świetna rozrywka, która jest szybko dostępna i nie wymaga logowania ani rejestracji.

Najważniejsze informacje o Book of Ra 6

Book of Ra 6 automat produkcji studia Novomatic prezentuje graczowi planszę o układzie 3 rzędów oraz wstępnym układzie 5 bębnów. Sporą różnicą w porównaniu do poprzednich wersji Book of Ra jest możliwość aktywacji specjalnego, szóstego bębna. Planszę gry w Book of Ra 6 demo przecina od 1 do 10 linii nagrody: liczba układów wygrywających może być konfigurowana przez gracza w trakcie rozgrywki.

RTP adaptacji słynnego slotu od Novomatic wynosi 95,03% przy średniej/wysokiej zmienności. Najniższy zakład na spin, jaki możemy postawić w Book of Ra 6, to 2 żetony. Kwota zakładu maksymalnego kształtuje się na poziomie 2000 żetonów. Warto przy tym pamiętać, że łączna wysokość zakładu na spin w grze Book of Ra 6 będzie zależeć także od liczby aktywnych linii nagrody oraz aktywacji/dezaktywacji szóstego bębna.

Slot Book of Ra 6 jest klasycznym automatem kasynowym, w którym zastosowano dodatkowe mechaniki oraz parę animacji video. W grze występują symbole Scatter, rundy bonusowe z Free Spinami oraz Symbole Rozszerzenia (dostępne tylko w trakcie rund bonusowych). Dostępny jest także symbol Wild. Book of Ra 6 obsługuje HTML5. Grę możemy więc włączyć również z poziomu przeglądarek tabletów lub telefonów. Automat Book of Ra 6 bez rejestracji dysponuje funkcją Gry Automatycznej. Gracz może też korzystać z opcji Gamble.

Promocje i wypłaty w Book of Ra 6

Najważniejszą różnicę w zestawieniu ze standardową wersją jest dostępność funkcji Extra Reel w Book of Ra 6, a więc opcjonalny szósty bęben. Jego aktywacja łączy się z szansami utworzenia najbardziej opłacalnej, bo złożonej z 6 symboli kombinacji na liniach nagrody. Trzeba jednak pamiętać, że włączenie Extra Reel powoduje też podwojenie kwoty naszego zakładu.

Poza tym Book of Ra 6 oferuje bonusy, które są dobrze znane z bazowego wariantu tego słynnego slotu. Mamy więc tutaj klasyczną wersję funkcji Gamble, która poprzez odgadywanie kolorów kart pozwala na mnożenie wygranych ze spinów. Wild oraz Symbol Scatter to ten sam symbol: Księga Ra. Jeżeli wylosujemy mienioną Księgę na bębnach trzy lub więcej razy, slot zaoferuje nam gratyfikację w postaci 10 Free Spinów. Przed rundą specjalną gra wylosuje nam nasz Symbol Rozszerzenia, który będzie zwiększał wygrane w ciągu całej gry na darmowych spinach.

Poniżej prezentujemy poglądową tabelę wypłat dla slotu Book of Ra 6 na prawdziwe pieniądze. Podane wartości są ważne dla następującej konfiguracji: zakład na 80 żetonów, aktywowana funkcja Extra Reel, 4 symbole danego rodzaju wylosowane na liniach.

Symbol Nagroda
Q, J, 10 100
K, A 160
Błękitna Figurka, Skrzydlaty Posążek 400
Faraon 1600
Wędrowiec 4000
Księga Ra (Scatter, Wild) 800

Jak grać w Book of Ra 6?

Book of Ra 6 posiada interfejs, który znamy już z bazowej wersji tego tytułu, a także z wielu innych slotów sygnowanych marką Novomatic. Rozgrywkę zaczynamy oczywiście od przeczytania stołu wypłat oraz zasad slotu. Wskazane sekcje znajdują się w Paytable (Stół Wypłat), a następnie More Info.

 • W prawym górnym rogu ekranu gry widoczna jest ikona Extra Bet. Przy jej pomocy aktywujemy lub dezaktywujemy funkcję Extra Reel.
 • Stawkę zakładu możemy zmieniać za pomocą przycisków Plusa oraz Minusa przy sekcji Bet/Line.
 • Umieszczony obok ekran Bet informuje nas o całościowej kwocie zakładu (stawka na jedną linię przemnożona przez liczbę aktywnych linii nagrody).

Saldo środków na grę jest widoczne zawsze w ekranie Credit. Przycisk Autoplay jest stworzony do określenia ustawień gry automatycznej. Przycisk Start to z kolei zakręcenie bębnami darmowego automatu hazardowego.

Konkluzja

Book of Ra 6 bez logowania oraz w wariancie na realne pieniądze to z pewnością ciekawa adaptacja jednego z najbardziej bestsellerowych slotów w całej historii hazardu online. To jednak po prostu także świetny slot z wysokimi wypłatami, zyskowną grą bonusową oraz bardzo korzystnym dla gracza połączeniem w tym samym symbolu funkcji Scattera i Wild. Interesującym oraz udanym pomysłem ze strony Novomatic było też dodanie opcjonalnego szóstego bębna. Gracz zyskał w ten sposób dodatkowe możliwości strategiczne, a także szansę znaczącego wpływania na przebieg rozgrywki.