Jewels 4 All


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Jewels 4 All
Cechy Jewels 4 All
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 1
 • Maks. wartość żetonu 1000
 • Procent zwrotu (RTP) 95,5%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Nie
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Jewels 4 All – darmowy automat do gry

Jewels 4 All to automat hazardowy online utrzymany w znakomitym, klasycznym stylu. Jewels 4 All automat do gry został zaprojektowany w taki sposób, aby w możliwie jak najwyższym stopniu przypominać rozgrywkę na tradycyjnych Jednorękich Bandytach. Gra jest więc tutaj prosta, szybka i bogata w spore wygrane. Sam slot posiada zaś klimat oraz animacje, które doskonale oddają specyfikę gry na klasycznych maszynach hazardowych.

Jewels 4 All online to slot wyprodukowany przez studio Novomatic, a więc jednego z najsłynniejszych deweloperów w branży gamblingu online. Automat online nie należy do trudnych – mamy tutaj do czynienia raczej z zestawem najbardziej bazowych funkcjonalności – jednak przed grą kasynową i tak warto będzie nieco dokładniej przetestować wersję slotu Jewels 4 All za darmo. Wersja demo automatu od Novomatic jest dostępna dla graczy na naszej stronie. Korzystając z wersji demonstracyjnej, możemy grać w slot Jewels 4 All bez logowania, rejestracji oraz bez konieczności pobierania gry na dysk twardy.

Specyfikacja techniczna automatu Jewels 4 All

W slocie Jewels 4 All gra przebiega na klasycznej planszy o rozkładzie 10 linii nagrody, 5 rolkach oraz 3 rzędach. Slot od Novomatic należy zaklasyfikować do kategorii tradycyjnych owocówek. RTP omawianego automatu wynosi 95,5% przy średniej/niskiej zmienności. Chociaż Jewels 4 All automat powstał w roku 2006, czyli dość dawno temu, to jednak później studio Novomatic tworzyło i wypuszczało na rynek kolejne aktualizacje, dzięki którym obecnie slot jest między innymi w pełni kompatybilny z przeglądarkami urządzeń mobilnych. Zakłady na spin w Jewels 4 All wynoszą od 1 do 1000 kredytów. Automat posiada symbol Wild, który czasami spełnia też funkcję symbolu Rozszerzenia. Dostępna jest ponadto funkcja Gamble oraz opcja Autogry. Nie znajdziemy natomiast w slocie Jewels 4 All demo Scatterów ani gier bonusowych. Symbole występujące na automacie od Novomatic to:

 • drogocenne kamienie,
 • sztabki złota,
 • pliki banknotów.

Gra działa w technologii HTML5. Oznacza to, że użytkownik może włączyć slot Jewels 4 All bezpośrednio w oknie przeglądarki urządzenia mobilnego.

Stół wypłat i bonusy w Jewels 4 All

Slot Jewels 4 All bez depozytu przedstawia dość ograniczone możliwości, jeżeli chodzi o liczbę dostępnych opcji specjalnych. Pierwszą z nich jest doskonale znana opcja Zakładu, która jest dostępna po każdym spinie, który zakończył się wygraną gracza. Na planszy będzie można wtedy wybrać Gamble, co spowoduje przeniesienie rozgrywki do nowego ekranu z widoczną w centrum zakrytą kartą. Celem gracza jest zgadnięcie, jaki kolor ma karta. Poprawna odpowiedź oznacza pomnożenie kwoty wygranej przez 2. W przypadku braku szczęścia tracimy nagrodę ze spinu. Jewels 4 All bez rejestracji oferuje też popularne Dzikie Symbole. W slocie od Novomatic symbole Wild jednak nie tylko zastępują inne symbole na liniach, ale też mogą ulegać rozszerzeniu na wysokość 3 rzędów, co przekłada się na znacznie wyższe nagrody. Funkcję Dzikiego Symbolu w Jewels 4 All spełnia Kryształowa Gwiazda.

Symbol wylosowany przez gracza Kwota nagrody (przy maksymalnej stawce 1000 żetonów na spin i wylosowaniu danego symbolu 4 razy)
Zielony Kamień, Fioletowy Kamień 2000
Czerwony Kamień, Niebieski Kamień 4000
Plik Banknotów, Sztabki Złota 6000
Korona 10000
Kryształowa Gwiazda Wild

Reguły rozgrywki w slocie Jewels 4 All

Jewels 4 All na prawdziwe pieniądze to slot bardzo wyraźnie stawiający na klasykę. Jest to widoczne również w kwestii interfejsu, który niestety nie zawsze jest intuicyjny. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki Jewels 4 All wyświetli nam animację przedstawiającą kilkadziesiąt maszyn typu Jednoręki Bandyta. Gracz musi tylko wybrać jeden z automatów. Wybór ma pewien wpływ na przebieg gry: poszczególne automaty różnią się liczbą linii nagrody (jest ich od 5 do 10). Liczbę linii nagrody jednak i tak można zmieniać w trakcie gry, dlatego kwestię wyboru konkretnej maszyny należy uznać za nieistotną.

W głównym panelu na początku wybieramy sekcję Info. Znajduje się tam Stół Wypłat, a także główne zasady slotu. Liczbę żetonów na spin zmieniamy przyciskiem Bet One. Przycisk Denomination pozwala przypisać żetonowi wartość w gotówce. Sekcja Credit w prawym rogu panelu prezentuje informację na temat salda naszych środków. Wysokość zakładu widzimy w ekranie z napisem Bet. Po wygranej w spinie możemy kliknąć Gamble, co przeniesie nas do ekranu Gry Ryzyka. Przycisk Auto Start to konfiguracja gry na automatycznych spinach. Zakręcenia slotem gracz dokonuje poprzez przycisk Start.

Konkluzja i ocena slotu Jewels 4 All

Jewels 4 All za darmo to prosty automat w stylu retro, który oferuje naprawdę przyzwoite nagrody. Rozgrywka została tutaj uproszczona do minimum, co z pewnością spodoba się tym graczom, którzy cenią sobie klasykę. Produkcję od Novomatic należy uznać za udaną, jednak Jewels 4 All jest pozycją raczej dla wybranych graczy także ze względu na mało intuicyjne menu. Ocena Jewels 4 All: 7/10.