Fishin Frenzy


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Fishin Frenzy
Cechy Fishin Frenzy
 • Producent Reel Time Gaming
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 10
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.01
 • Maks. wartość żetonu 10
 • Procent zwrotu (RTP) Procent zwrotu (RTP)
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Fishin Frenzy – darmowy automat do gry

Fishin Frenzy automat do gry to standardowy przykład gry, która na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, a z czasem odkrywa swoje kolejne karty, dając niesamowitą frajdę z rozgrywki. Jak łatwo można się domyślić (po tytule) – slot traktuje o łowieniu ryb. W tym przypadku chodzi o łapanie ich na głębokich wodach, gdzie rezultaty połowu mogą być o wiele bardziej wartościowe. Za produkcją stoi firma Reel Time Gaming, która udostępniła licencję na gry jackpot z tej serii i obecnie można się bawić także przy kilku innych produkcjach z Fishin Frenzy w tytule.

Każdy może przetestować na naszej stronie internetowej Fishin Frenzy demo. Nie trzeba się, ani logować, ani wpłacać żadnych pieniędzy. Wersja demonstracyjna przyznaje fikcyjne pieniądze, którymi można się bawić w dowolny, wybrany przez siebie sposób. Taka rozgrywka bez ryzyka to idealne środowisko do poznania wszystkich możliwości slota, aby w końcu zdecydować o rozpoczęciu rozgrywki w Fishin Frenzy na prawdziwe pieniądze. Żeby jednak to było możliwe, trzeba będzie już zarejestrować konto w kasynie internetowym.

Ogólny opis gry Fishin Frenzy

Gra już od pierwszych chwil robi dobre wrażenie. W sektorze automatów ceni się prostotę i łatwość rozgrywki. Kiedy w grę wchodzą pieniądze, to mało kto ma ochotę na eksperymenty, a Fishin Frenzy to niezwykle prosty format, który rozumie się już od pierwszych chwil z nim spędzonych. Oczywiście najpierw warto sprawdzić Fishin Frenzy bez rejestracji, gdzie grę można opanować już po kilku rozlosowaniach.

To standardowy slot, który ma pięć bębnów i trzy rzędy z symbolami. Wygrane formują się w klasyczny sposób i wymagają pojawienia się przynajmniej trzech symboli od lewej do prawej na jednej z 10 zawsze aktywnych linii wygrywających. Zakład ustawia się po lewej stronie ekranu. Jego wartość może wynieść od 0,1 do 120, co daje ogromne możliwości manewrowania i testowania różnych strategii. Ta gra idealnie nada się dla osób szukających dużych wrażeń, a także dla nowicjuszów, którzy będą chcieli zabawić się z niskimi stawkami. RTP gry to 96,12%, co jest bardzo dobrym wynikiem i daje solidne podstawy ku temu, żeby sądzić, że w Fishin Frenzy online można zdobyć wysokie wygrane.

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie ze slotami, to może się już domyślać, że gra oferuje kilka standardowych funkcji specjalnych. Scatter uruchamia bonus darmowych spinów. Dodatkowo można liczyć na Wild i mechanikę automatycznej rozgrywki. Slot został wydany w 2014 roku, ale jest całkowicie dostosowany do rozgrywki mobilne, co widać nawet po rozstawieniu przycisków interfejsu (po lewej i prawej stronie).

Funkcje bonusowe Fishin Frenzy

Fishin Frenzy gra na ekranie wyświetla do 13 różnych obrazków, z których 11 wypłaca standardowe wygrane za trafienie od 3 do 5 symboli na linii. Przy zakładzie wynoszącym 0,2 na jedną linię, wygrane zapewniają następujące wypłaty.

Symbol x3 x4 x5
Symbole karciane 5 25 100
Koło ratunkowe 20 100 500
Skrzynka z akcesoriami
Wędka 30 150 1000
Pelikan 50 200 2000
Ryba (Wild) 10 50 200
Wędkarz 100 500 5000

Funkcje specjalne w Fishin Frenzy automat hazardowy opierają się na dwóch podstawowych symbolach specjalnych:

 • Wild – ryby zamieniają się ze wszystkim standardowymi ikonami i znacząco ułatwiają tworzenie się kombinacji wygrywających. Dodatkowo mogą przyjmować wartość od 20 do 500, co sumuje się w przypadku pojawienia się ikony wędkarza.
 • Scatter – symbol z kutrem rybackim zapewnia uruchomienie bonusu. W zależności od tego, czy pojawiło się 3, 4 lub 5 symboli, gra przyznaje 10, 15 lub 20 darmowych obrotów. Podczas trwania rundy bonusowej wędkarz łapie ryby pojawiające się na ekranie, zapewniając jeszcze wyższe wygrane.

Warto zwrócić uwagę na rundę bonusową i funkcję łapania ryb. Dlatego zaleca się uruchomić najpierw Fishin Frenzy za darmo.

Oprawa graficzna oraz interfejs Fishin Frenzy

Gra miała swoją premierę w 2014 roku, co widać nie tylko pod względem standardowej mechaniki, ale także oprawy graficznej. Wszystko jest ładne i tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić, ale z drugiej strony slot jest statyczny i niczym nie zachwyca. Fishin Frenzy gra pod względem wizualnym to po prostu standardowy slot, jakich w tamtym czasie pojawiało się sporo. Obsługa gry została wyraźnie dostosowana urządzeń przenośnych. Dlatego główne przyciski zostały umiejscowione w następujący sposób:

 • lewa strona – ustawienie zakładu, tabela wypłat i ustawienia;
 • prawa strona – standardowe losowanie symboli na bębnach, automatyczna gra.

Co więcej, w dolnej części znajduje się pasek informacyjny, gdzie można sprawdzić saldo oraz zakład. Wszystkie te funkcje można przetestować podczas rozgrywki w Fishin Frenzy bez logowania.

Podsumowanie informacji

Fishin Frenzy to bardzo interesujące zjawisko. To gra hazardowa za darmo, który z pewnością nie zwraca na siebie szczególnej uwagi graczy. Jeśli ktoś nie przyjrzy mu się bliżej, to będzie jawił się jako kolejny, niewiele znaczący slot. Jednak ta produkcja zyskała spore uznanie graczy, co widać, chociażby w rankingach popularności różnych kasyn internetowych. Samo to jest powodem, dla którego warto sięgnąć po Fishin Frenzy bez depozytu. W ten sposób z łatwością można przyswoić sobie podstawy rozgrywki i przekonać się, na czym polega fenomen tego prostego, standardowego automatu do gier.