Red Hot Fruits


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Red Hot Fruits
Cechy Red Hot Fruits
 • Producent Novomatic
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 25
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 2
 • Maks. wartość żetonu 2000
 • Procent zwrotu (RTP) 95,66%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Red Hot Fruits – darmowy slot online

Red Hot Fruits automat do gry został wyprodukowany przez znaną chyba każdemu fanowi gier hazardowych firmę Novomatic. Jest to gra owocowa o pewnych cechach pozwalających także uznać ją za slota z kategorii Hot Spot wydana na rynek w czerwcu 2016 roku i już na pierwszy rzut oka łatwo odgadnąć, kto jest jej producentem. Wskazuje na to charakterystyczny panel sterowania oraz typowa dla Novomatic, niezbyt efektowna, ale przyjemna dla oka oprawa graficzna.

Ale nie musisz ograniczać się jedynie do czytania o tej grze. W naszym serwisie internetowym znajdziesz także wersję Red Hot Fruits za darmo, która znakomicie nadaje się do tego, by poznać lepiej ten ciekawy tytuł, zrozumieć jego zasady i działanie funkcji specjalnych, a ponadto także doskonale się bawić. Nie musisz spełnić żadnych warunków, by móc zagrać w ten wspaniały tytuł i wszystko jest dla Ciebie dostępne bez żadnych ograniczeń. Po prostu przygotowaliśmy dla Ciebie Red Hot Fruits demo, czyli grę wykorzystującą wirtualną walutę. Możesz grać w nią bez płacenia, logowania się, bez rejestrowania, bez zapisywania się do biuletynu, czy też po prostu bez spełniania jakichkolwiek warunków. Nie ma też ograniczeń czasowych – wszystko jest dla Ciebie!

Podstawowe informacje o Red Hot Fruits

Jak napisaliśmy nieco wyżej, Red Hot Fruits bez rejestracji istnieje na rynku od 2016 roku i została wyprodukowana przez austriacką firmę Novomatic. Jest to klasyczna gra slotowa online, która oparta została o doskonale znaną i sprawdzoną w licznych tytułach mechanikę 5×3. Mamy tutaj więc 5 bębnów i okno symboli mieszczące 15 pozycji. Do tego dochodzi 25 aktywnych linii wygranych.

Red Hot Fruits automat cechuje się wysoką zmiennością oraz współczynnikiem RTP wynoszącym 95,66% (są to jednak dane nieoficjalne, jako że firma Novomatic nie opublikowała oficjalnych danych na ten temat. Możemy także spotkać się z twierdzeniem, że RTP dla tej gry wynosi 92,02%). Wysoka zmienność w połączeniu z bardzo wysoką maksymalną stawką na grę wynoszącą aż 2 000 monet powoduje, że potencjalna wygrana w tej grze może być naprawdę wysoka. Ale bez obaw, nie musisz grać na takie kwoty – najniższa kwota do postawienia w Red Hot Fruits online wynosi tylko jedną monetę. Poza tym mamy tutaj typową dla gier firmy Novomatic opcję Gamble oraz symbol Scatter. Na tym kończą się symbole specjalnie – nie znajdziemy tutaj na przykład Wildów, jackpota, darmowych spinów, mnożników wygranych i innych efektownych rozwiązań. To w końcu prosta gra owocowa i tak należy ją traktować.

Co znajdziemy na bębnach w Red Hot Fruits?

Czytając te słowa zapewne już wiesz, że gama dostępnych opcji w grze Red Hot Fruits bez logowania jest dość skromna. Najbardziej atrakcyjnie prezentuje się opcja Gamble. Jest ona rozwiązana bardzo tradycyjnie dla gier firmy Novomatic i zapewne znasz ją już z innych tytułów tego producenta. Po trafieniu dowolnej wygranej możesz zdecydować na zagranie w bonusową grę o nazwie Gamble. Polega ona na tym, że widzisz błyskawicznie zmieniający się kolor karty do gry – czarny lub czerwony. Musisz wybrać jedną z opcji, masz 50% szans na poprawne wytypowanie koloru.

Miganie karty w tym momencie zakończy się, a Ty ujrzysz wynik. Jeśli trafiłeś, Twoja wygrana zostanie podwojona, a jeśli spudłujesz, stracisz całą kwotę. Jak widać, opcja Gamble dla gry Red Hot Fruits bez depozytu najlepiej sprawdza się naszym zdaniem przy niskich kwotach. Drugą funkcją specjalną w tej grze jest Scatter. Rolę tę pełni złota gwiazda w czerwonej obwódce. W odróżnieniu od innych symboli Scattery wypłacają nagrody zawsze, gdy ich odpowiednia liczba (w tym wypadku 3, 4 lub 5) pojawi się w oknie gry, niekoniecznie na jednej linii wygranych. Zobaczmy zatem, ile można wygrać grając w Red Hot Fruits na prawdziwe pieniądze przy założeniu, że na jeden spin postawisz 100 monet.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Czerwona siódemka 500 5 000 25 000
Arbuz 250 1 000 3 750
Winogrona 2 500
Śliwka 125 375 1 250
Pomarańcza 1 000
Cytryna 50 250 750
Wiśnie 25 500
Scatter 200 1 000 10 000

Procedura grania w Red Hot Fruits

Sama Red Hot Fruits gra jest wręcz banalnie prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić wartość zakładu na jeden spin wybierając liczbę linii wygranych oraz liczbę monet na linię. Robisz to tylko raz przed rozpoczęciem rozgrywki i nie musisz za każdym razem ponownie ustawiać wartości zakładu. Potem kliknij w zielony przycisk START i rozpocznij zabawę. Zwróć także uwagę na niebieski przycisk PAYTABLE. Gdy go klikniesz, ujrzysz tabelę wygranych dla bieżącego zakładu. Kliknięcie w przycisk MORE INFO wyświetli Ci dodatkowe informacje, co na pewno się może przydać początkującym graczom.

Nasza opinia o tej grze

Naszym zdaniem Red Hot Fruits to typowy dla Novomatic przykład gry automatu hazardowego. Jest ona bardzo prosta, ma przyjemną dla oka oprawę graficzną i zapewnia wysoką grywalność. A na dodatek, jeśli chcesz zaryzykować postawienie większej kwoty, to może zapewnić Ci olbrzymie wygrane – przy stawce 2 000 monet pojedyncza maksymalna wygrana to aż pół miliona monet. Naprawdę warto spróbować swoich sił w tej grze!