Legends of Ra


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Legends of Ra
Cechy Legends of Ra
 • Producent Evoplay
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 9
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.10
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 95.82%
 • Gra bonusowa Tak
 • Darmowe spiny Tak
 • Symbol Wild Tak
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Nie
 • Mnożnik Tak

Legends of Ra – darmowy automat do gry

Legends of Ra online to automat zabierający nas do starożytnego Egiptu gdzie mamy okazję poznać historię starożytnych faraonów oraz zobaczyć bogactwo, jakim się otaczali. Twórcą tego automatu jest deweloper Evoplay a gra pojawiła się na rynku w 2014 roku. Rozpoczynając grę, podążamy śladami małej mumii, która pełni rolę swoistego przewodnika pokazując nam nieco bliżej czasy starożytnego Egiptu. W grze znajdziemy wiele funkcji specjalnych takich jak darmowe spiny, symbole Wild czy też Scatter. Sprawiają one, że oprócz doskonałej symboliki mamy tutaj szansę również na olbrzymie nagrody, które maksymalnie mogą dochodzić do nawet x1172 od postawionej stawki.

Użytkownicy, którzy mają ochotę na przetestowanie tego automatu mogą to zrobić na naszej stronie korzystając z wersji Legends of Ra demo. Dostępna jest ona całkowicie za darmo i pozwala na przetestowanie wszystkich funkcji przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Cechy charakterystyczne automatu Legends of Ra

Legends of Ra slot

Legends of Ra bez logowania co do zasady jest automatem bardzo prostym. Posiada kilka funkcji specjalnych w swojej mechanice, ale są one bardzo podstawowe. Rozgrywka toczy się na tablicy posiadającej 5 bębnów, 3 rzędy i 9 płatnych linii. Minimalny zakład wynosi 0,1, natomiast maksymalnie możemy obstawić 100 monet. Wszystko to opatrzone zostało RTP o wartości 92,2% co nie ukrywajmy jest wartością bardzo niską porównując do innych gier tego typu.

Jeżeli chodzi o funkcje specjalne to na samym początku należy wspomnieć o symbolu Scatter, który co wydaje się być bardzo dziwne w automacie Legends of Ra bonus bez depozytu pełnią tak naprawdę funkcję symboli Wild, czyli mogą zastąpić każdy dowolnie inny symbol w grze, aby utworzyć zwycięską kombinację. Symbole Scatter pełnią również inną ważną funkcję, są mianowicie wyzwalaczem darmowych spinów. Aby zdobyć darmowe obroty, konieczne jest ułożenie na tablicy minimum 3 symbole Scatter. Podczas rund bonusowych jeden losowo wybierany symbol otrzymuje cechy rozszerzającego się symbolu Wild i może pokryć cały bęben, na którym się znajduje.

Funkcją, o której użycie walczą wszyscy gracze, jest gra bonusowa. Aby ją uruchomić, konieczne jest ułożenie minimum 3 symboli bonusowych na tablicy. Uruchomienie tej funkcji powoduje przeniesienie nas na osobny ekran, gdzie zadaniem gracza jest zapalenie, czyli wybranie jednego posągu, który kryje za sobą określoną wartości finansową, którą otrzymamy po zakończeniu rundy.

Główny panel funkcyjny, który znajduje się na ekranie zaraz po uruchomianiu Legends of Ra na prawdziwe pieniądze zawiera również przycisk, dzięki któremu możemy zautomatyzować naszą zabawę. Możliwe jest to dzięki funkcji auto odtwarzania, która powoduje, że kolejny spiny następują automatycznie bez naszej ingerencji.

Tabela wypłat w automacie Legends of Ra

Legends of Ra automat do gry posiada piękne sprawiające wrażenie wyrytych w kamieniu symbole, które bezpośrednio nawiązuje do kultury egipskiej, a także zwykłe symbole karciane. Widać, że projektanci włożyli wiele wysiłku, symbole są bardzo estetycznie przygotowane i unikalne. Bardzo dobrze wpisują się w klimat całej rozgrywki. W poniższej tabeli przedstawiamy wartości wszystkich symboli pojawiających się podczas gry:

Symbol X2 X3 X4 X5
10, J, Q 0,5 3 10
K, A 1 6 18
Chrabąszcz 0,5 3,5 11 88
Wizerunek faraona 0,5 4,5 44 222
Złoty krzyż 1 11 111 555
Złota księga 5 30 500

Podstawowe zasady gry na automacie Legends of Ra

Oprawa wizualna to zdecydowanie coś, co robi w przypadku automatu Legends of Ra gra. Uruchamiając grę, w tle widzimy wielką świątynię. Ponadto dookoła znajdują się palmy, piasek i piramidy co od razu mówi nam, w jakim regionie świata się znajdujemy. Ścieżka dźwiękowa jest unikalna i co oczywiste bardzo dobrze wpisuje się w wątek Egipski. Niezależnie od tego, czy korzystamy z wersji mobilnej, czy też stacjonarnej otrzymujemy identyczny zestaw funkcji i przycisków, które znajdują się na dolnej belce funkcyjnej. Poniżej przedstawiamy ich listę:

💎 Dwie zakręcone strzałki – przycisk oznaczający spin, przytrzymanie tego przycisku spowoduje przejście w tryb automatycznych obrotów.

💎 Bet – przyciskami + i – możemy sterować wartością stawki.

💎 „i” – kliknięcie spowoduje przejście do zasad oraz instrukcji gry.

💎 4 strzałki w 4 strony świata – przejście w tryb pełnoekranowy.

💎 Koło zębate – podstawowe ustawienia gry.

💎 Głośnik – możliwość terowania dźwiękiem.

💎 Podwójna strzałka w prawo – zwiększenie trybu gry.

Jak widzisz ilość dostępnych zarówno funkcji, jak i przycisków w Legends of Ra gra hazardowa za darmo nie jest największa, warto jednak dokładnie zapoznać się z instrukcję gry, którą znajdziemy klikając w przycisk „i”. Pozwoli to na dokładnie zrozumienie mechaniki oraz poznać wszystkich funkcji, z których możemy skorzystać.

Wnioski

Legends of Ra automat to bardzo podstawowa gra z bardzo atrakcyjną oprawą wizualną, a także interesującą tematyką. Jeżeli szukasz prostej rozgrywki bez skomplikowanej mechaniki to automat przygotowany przez Evoplay może okazać się idealnym wyborem. Maksymalna wygrana wynosi x1172 od postawionej stawki co jest naprawdę niezłym wynikiem. Rozpiętość stawek jest tak duża, że będzie odpowiednia zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i tych początkujących. Jeżeli chcesz przetestować ten automat, teraz możesz to zrobić całkowicie za darmo ze względu na fakt, że udostępniamy wersję Legends of Ra bez rejestracji bezpośrednio na naszej strony dla wszystkich naszych użytkowników.

Zagraj za darmo triangle Flaming Hot slot Flaming Hot
Zagraj za darmo triangle Hidden Valley slot Hidden Valley
Zagraj za darmo triangle Royal Dynasty slot Royal Dynasty
Zagraj za darmo triangle Joker Strike slot Joker Strike
Zagraj za darmo triangle Mystery Planet slot Mystery Planet
Zagraj za darmo triangle King of Slots slot King of Slots
Zagraj za darmo triangle Lord of the Ocean slot Lord of the Ocean
Zagraj za darmo triangle Rise of Horus Rise of Horus
Zagraj za darmo triangle Three Wishes slot Three Wishes
Zagraj za darmo triangle More Gold Diggin slot More Gold Diggin
Zobacz wszystkie