Sizzling 777


Star Star Star Star Star
Grać na pełnym ekranie
Sizzling 777
Cechy Sizzling 777
 • Producent Wazdan
 • Typ slotu Automaty Hazardowe
 • Linie wygrywające 20
 • Bębny 5
 • Min. wartość żetonu 0.2
 • Maks. wartość żetonu 100
 • Procent zwrotu (RTP) 96.42%
 • Gra bonusowa Nie
 • Darmowe spiny Nie
 • Symbol Wild Nie
 • Symbol Scatter Tak
 • Opcja autoplay Tak
 • Mnożnik Nie

Sizzling 777 gra online

Sizzling 777 to gra która została wypuszczona przez producenta Wazdan w 2016 roku. To gra hazardowa, która szczególnie przypadkiem do gustu miłośnikom klasycznych automatów slotowych, którzy nie lubią nowoczesnych i rozbudowanych gier i bardzo lubią automaty naziemne. Jeżeli chcesz, możesz przetestować Sizzling 777 za darmo na naszej stronie internetowej. Możesz zagrać w Sizzling 777 bez logowania i rejestracji, ponieważ jest to gra demo, która pozwala przetestować wszystkie jej funkcje, bez konieczności podejmowania prawdziwego ryzyka. A jeżeli spodoba ci się sposób rozgrywki i dobrze poznasz jej zasady, to możesz zagrać w Sizzling 777 na prawdziwe pieniądze w wybranym przez siebie kasynie online.

Sizzling 777 bez rejestracji – zasady gry

Sizzling 777 to klasyczny slot online hazardowy wyprodukowany przez jednego z najpopularniejszych producentów gier hazardowych na świecie: Wazdan. Automat posiada 20 linii wygrywających, które przecinają 5 bębnów z symbolami owoców. Sizzling 777 online pozwala na minimalny zakład o wysokości 0.20. Z kolei maksymalny zakład, jaki tu postawimy wynosi 10,000.00. Gra nie posiada symboli Wild, ale ma za to symbol Scatter. RTP Sizzling 777 wynosi 96,42%, co jest naprawdę wysokim wynikiem, który mówi nam, że podczas częstej gry w Sizzling 777, mamy szansę odzyskać ponad 90% włożonych w grę pieniędzy.

Sizzling 777 automat do gry posiada automatyczne odtwarzanie oraz rundę bonusową Gamble. Gra owocowa nie ma jednak innych bonusów, nie znajdziemy więc w niej darmowych spinów. Nie posiada także funkcji gry wieloosobowej oraz nie oferuje puli jackpot. Jak wspominaliśmy: jest to doskonały slot klasyczny, który mocno odwołuje się do tego, z czego słynęły pierwsze automaty. Jednak pomimo mocnego trzymania się klasyki, to w końcu Sizzling 777 gra online, możesz więc śmiało grać w niego także na urządzeniach mobilnych.

Sizzling 777 automat i jego bonusy

Sizzling 777 jak przystało na prosty automat, nie oferuje wielu bonusów, ale nie znaczy, że nie ma ich wcale. Przede wszystkim, ma symbol Scatter. Nie uruchamia on jednak darmowych obrotów, jak to z reguły ten typ symbolu ma w zwyczaju. Wyróżnia się on od pozostałych tym, że jeżeli wylosujemy co najmniej 3 takie symbole, to nie muszą się one ułożyć w linię wygrywającą, abyśmy i tak wygrali zakład – czyli są opłacane niezależnie od pozycji na bębnach.

Drugim bonusem jest gra Ryzyko. Możliwość zagrania w nią uruchamiana jest po każdym wygranym zakładzie. Jeżeli się na to zdecydujemy, mamy szansę podwoić ostatni zakład. Wszystko co musimy zrobić to odgadnąć jaka karta zostanie wylosowana: czarna czy czerwona. Jeżeli szczęście będzie nam sprzyjało, odgadywać możemy aż 7 razy z rzędu. Jednak należy pamiętać, że w grze Ryzyko naszym zakładem jest nasza ostatnia wygrana i przepadnie ona, jeżeli w grze Gamble przegramy. Warto więc stawiać tylko niskie wygrane, które dobrze byłoby powiększyć, a równocześnie ich strata nie będzie dla nas tak bolesna.

Jeżeli chodzi o wartości symboli, to zmieniają się one wraz ze zmianą wysokości zakładu. Warto więc regularnie to sprawdzać. Jeżeli gramy w demo Sizzling 777 bez depozytu, podane wartości są walutą fikcyjną. Poniższa tabela przedstawia symbole i ich mnożniki dla zakładu o wysokości 1.

Symbol 3x 4x 5x
Wiśnie / Cytryna / Pomarańcza / Śliwka 1 2.5 10
Winogrona / Arbuz 2.5 10 25
Gwiazda (Scatter) 2 10 50
7 5 50 250

Sizzling 777 demo – jak grać

Grafika automatu Hot Spot Sizzling 777 jest bardzo prosta i próżno w niej szukać zaawansowanych animacji, czy też rzeczywistego oddania wyglądu owoców. Ale dokładnie o to chodzi! W końcu klasyczne automaty właśnie tym się cechowały i jedna z kluczowych kwestii jest utrzymanie tego klimatu. Sama nawigacja gry jest bardzo intuicyjna i zawdzięczamy to je producentowi, który niezależnie do tego, czy robi prosty automat klasyczny, czy skomplikowany video slot zawsze kieruje się jednym: nawigacja gry ma być łatwa. Nie znaczy to jednak, że nie należy się z nią zapoznać na spokojnie (od lewej).

Przycisk Opcja
i Dokładny opis symboli oraz ich wartości w stosunku do stawianego zakładu. Zawsze sprawdź symbole i ich funkcje w grze, ponieważ różnią się one pomiędzy poszczególnymi automatami.
Menu Podstawowe ustawienie, jak uruchamiania gry spacją, czy tryb oszczędzania energii.
Głośnik Regulacja dźwięków gry.
? Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o grze. Nie tylko jej symbole czy opis nawigacji, ale także każdy poszczególny bonus, razem z informacja jak go zdobyć i jak w niego grać. Zawsze zapoznaj się z zasadami gry, ponieważ nawet najprostsze automaty mogą mieć funkcję, która cię zaskoczy. Przykładowo, w Sizzling 777 funkcja symbolu Scatter różni się zdecydowanie od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne automaty.
Depozyt Znajduje się nad przyciskami z menu i informacjami. Mówi nam o tym, ile jeszcze pozostało nam pieniędzy na grę.
Kwoty Tutaj stawiamy całkowity zakład, możemy zmieniać za pomocą +/- lub ręcznie.
Spin Największy przycisk, uruchamia grę.
Szybkość Oznaczony żółwiem/ zającem/ gepardem, pozwala regulować tempo gry.
Autogra Gra automatyczna, pozwala na rozegranie kilku partii bez udziału gracza, na stałej wysokości zakładu. Możemy tutaj ustawić warunki zatrzymywania się gry (jak wysokość maksymalnej przegranej).

Sizzling 777 – czy warto zagrać w ten automat?

Sizzling 777 to prosty automat do gry, który będzie doskonałym wstępem dla graczy niedoświadczonych oraz przyniesie wiele cudownego sentymentu graczom tęskniącym a automatami naziemnymi. Gra 777 ma wysoki współczynnik RTP, jest więc warta uwagi także z tego powodu. Jeżeli jesteś ciekawy, czy spodoba się i tobie, wypróbuj wersję demo Sizzling 777 – znajdziesz ja na nasze stronie internetowej.

Zagraj za darmo triangle Tetri Mania za darmo Tetri Mania
Zagraj za darmo triangle Lucky Queen gra online Lucky Queen
Zagraj za darmo triangle Fishin Frenzy automat Fishin Frenzy
Zagraj za darmo triangle Fruit Party slot Fruit Party
Zagraj za darmo triangle Red Hot Fruits online Red Hot Fruits
Zagraj za darmo triangle fenix play 27 gra Fenix Play 27
Zagraj za darmo triangle Book of Ra 6 logo Book of Ra 6
Zagraj za darmo triangle Jewels 4 All gra Jewels 4 All
Zagraj za darmo triangle Magic Fruits 4 online Magic Fruits 4
Zagraj za darmo triangle dragon spin slot Dragon Spin
Zagraj za darmo triangle immortal romance online Immortal Romance
Zobacz wszystkie